2737
2734
عنوان

حذف تبلیغات

380 بازدید | 22 پست

لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه . به تازگی سایت دو ردیف عکس های نه چندان زیبای  تبلیغاتی

تحت عنوان مطالب پیشنهادی و مطالب پیشنهادی از  سراسر وب گذا شته که آدم دلش نمیخواد که به صفحه نگاه کنه , لطفا اگر کسی راهی بلده که بشه حذفشون کرد کمک کنه

درآمد سایت رفته بالا ماشالله کاربرارو باید از وسط تبلیغا پیدا کرد 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سلام عزیزم من بلدم مرورگر سامسونگ نصب کن و سپس اپ adguard هممممش میره

من با لپ تاپ میام تو سایت , الان هم یک برنامه نصب کردم که تبلیغات رو حذف میکنه اما این تبلیغات بین دو پست رو حذف نمیکنه , لطفا اگر برنامه ایی برای این داری بگو

من با لپ تاپ میام تو سایت , الان هم یک برنامه نصب کردم که تبلیغات رو حذف میکنه اما این تبلیغات بین د ...

ن متاسفانه 🤔

مرورگرت اگه فایر فاکس یا کرومه افزون های ادبلاک مختلفی هست چنتاشو امتحان کن ببین کودوم جوابه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2706