2777
2789
عنوان

امروز رفتم مطب دکتر 😢

314 بازدید | 26 پست

سلامـ امروز رفتم دکتر دیدم زنی ک با من شیش ماه پیش آیو آی گرده بارداره ....به قول شوهرم حس،کسی بهم دست داد ک اون تو امتحانش قبول شده و من نه ....دلم میخاد خودم به طور طبیعی باردار بشم ..برام دعا کنید تو این شبا ماه خدا 

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اسمتو بگو تا برات دعا بخونم 

مرسییی میشه نگم میترسم کسی بشناستم ....همون برام نیت کنم خدا خودش میدونه با منی ...مرسی ک میخای برام دعا کنی 😘😍

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
اسی امضات دقیقا حال و روز منه. همین الان دارم اشک میریزم. 

😔خدا خودش کمکون کنه ک خود فقط،میدونه چ می براماها بهتره...ماییم ک صبر نداریم کاش صبرشو میداد میداد 

مرسییی میشه نگم میترسم کسی بشناستم ....همون برام نیت کنم خدا خودش میدونه با منی ...مرسی ک میخای برام ...

عزیزمن چله دعای توسل گرفتم برات نیت میکنم لطفا اگه کسیدیگه رو میشناسی ک بچه دار نمیشه معرفی کن تا اونم دعا خونده بشه براش

عزیزم برای منم دعا کنین صلاحم باشه سالم و صالح شا بهم بده.اگه هم سلام نیست حکمت را زود بفهمم.امروز از سر صبح پیگیر دکترم و تا الان بی نتیجه

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
😔خدا خودش کمکون کنه ک خود فقط،میدونه چ می براماها بهتره...ماییم ک صبر نداریم کاش صبرشو میداد میداد& ...

من که فکر میکنم حتی اگه عیوبم به جای من بود حالا داشت زار زار گریه می کرد. به قول تو انگار خدام باهام قهر هر دعایی میکنم نتیجه عکس میده. روحیه م داغون داغون

عزیزمن چله دعای توسل گرفتم برات نیت میکنم لطفا اگه کسیدیگه رو میشناسی ک بچه دار نمیشه معرفی کن تا او ...

لطف میکنی دوستم به نیت منم بخونی. منم دارم یه دعایی می خونم شما رو هم دعا می کنم. البته آخرش میگم به نیت همه منتظران

2801