2752
2734

سلام مامانا .من از وقتی ک وارد ۹ ماه شدم .بعضی وقتا شکمم سفت میشه انگار یه چیزی یهو معدمو فشار میده ک نفسم سنگین میشه گر میگرتم این انقباض ؟؟خطرناکه ..بعضی روزا اصلا ندارم بعضی روزا .۲.۳ بار میشه .ممنون از راهنماییون🌹

اره انقباض زایمان اونجوری پیش بره ی هفته اینازایمان میکنی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ننننههه عزززیییززززم طبیعیه. بچه دیگه جاش تنگ شده نمیتونه خوب بچرخه و حرکت کنه اینجوری یجا خودشو جمع ...

یعنی انقباض نیس .درد اینا اصلا ندارما .فقط همینجوری یهو میشه .نمیدونم فشار میده ب معدم چیکار میکنه یهو سفت میشه نفسم میگیره داغ میشم بعد یهو خوب میشم 

عه توروخدا😢۲۲ اردببهشت وقت زایمان نکنخ زود بیاد .اخخ الان نزدیگ ۲هفته هست اینجوریم 

نه بابا.حالا اگرم بشه دیگه عیبی نداره.سزارینم یکی دو هفته زودتر دیگه همیشه.ح‌صله داری.منکه اون اواخر دیگه همش دلم میخواست ی چی بشه زود زایمان کنم انقد خسته شده بودم

عه توروخدا😢۲۲ اردببهشت وقت زایمان نکنخ زود بیاد .اخخ الان نزدیگ ۲هفته هست اینجوریم 

منم اونطوری بودم نه ماهگی.دختری هفته زودتربدنیامیاد.مال من ک کیسه ابم پاره شد.ولی وقتته هشیاربخاب

ان شاءالله ب سلامتی بدنیاش بیاری

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
نه بابا.حالا اگرم بشه دیگه عیبی نداره.سزارینم یکی دو هفته زودتر دیگه همیشه.ح‌صله داری.منکه اون اواخر ...

منم دوست دارم زود بگذره .این هفته هایی اخر اصلا نمیگذره ..

درد نداری پس طبیعیه...انقباظ زایمان منظم هست و همراه به درد خفیف که رفته رفته بیشتر میشه

اره عزیزم اصلا درد ندارم .منظم نیس .یه روز اینجوری میشم .۲.۳ بار یه روز اصلا نمیشه 

2706