2733
2739

سلام وقت همگی بخیر 

ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه 

دختر من نه سالشه تقریبا و از اواخر شهریور متوجه شدیم داره دچار بلوغ زودرس میشه، خودش استرسی هست و خب میدونم امادگیشو نداره 

بیمارستان عرفان میبردیم 

اخرین بار که جواب بردیم گفتن از یه طرف کیت ? ازمایش وارد نمیشه دیگه و از طرفی ما خواستم امپول بودیم برای جلوگیری که گفتن نمیدن و نیست 

بشدت پیگیر بود که خب خورد به کرونا 

الان دکتری میخام که واقعا حاذق باشه و مطمینم با شرایطش امپول نیازه

عرفان بعد از اون همه ازمایش و پیگیری گفتن امپول نمیدیم، تحریمیم

جواب ازمایش با شرایط بالینی لش نمیخورد، گفتن چه جواب امایش بلوغو تایید کنه چه نکنه هیچ کاری نمیکنیم، چه کاریه الکی ادمو میچرخونن ، رشد استخوانیش یک سال جلو هست ، همه خانواده همسرم درشتن و چارشونه و قدبلند، من مشکلم قد نیست تو این مرحله همه فکرم شرایط روحی دخترمه میدونم بهم میریزه، تا هفت سالگی الرزی تنفسی داشت و بشدت استرسیه و داره دچار وسواس میشه 

عزیزم دختر دایی منم باوغ زود رس داشت فقط خانواده اطلاعاتشون رو‌بردن بالا و‌همراهبش کردن الان ۳۵سالشه دوتا بچه داره زندگی خوب و‌اروم 

نع امپولی زد نع دکتری و‌مشاوری بردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه سالگی پریود شد  درشت هیکل بود  الانم هست بعد سینه هاش خیلی بزرگ بود نه سالگی    خواهر شوهرممم همین بود البته اونم زود بلوغ رسید ولی اونم پزشک و‌مشاوره نبردنش الان ۲۵سالشه 

یعنی میگید من حساسم? 

خانواده همسرم حتی مرداشون یکم سینه دارن 

مادرشوهرم و خواهرشوهرم و خاله هاش همه درشت و چاق و ... 

من یادمه همکلاسیم تو دبستان پریود شد چقدر همه مسخره اش میکردن، برعکس خانواده ما قد متوسط لاغر لاغر و ... بخاطر همسن ندیدمم دورم همچین چیزی خیلی حساسم

میترسم راستش

2738