2733
2734
فکر کنم بهترین دکتر زنان تو ساری دکتر طباطبایی باشه تو بیمارستان امیرمازندرانی...من اهل ساری نیسم ولی اینو از اقوامم شنیدم
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرم خانم دکتر مهتاب کریمی که کار نازایی هم انجام میدهد عالی باشه.خواهرم بعداز چندسال نازایی و رفتن به رویان و تهران پیش دکتر کریمی حامله شد .آدرس مطبش خیابان فرهنگ.فرهنگ 26.ساختمان سینا.طبقه چهارم تلفن 33327171 دکتر جوان و خوشبرخورد هست.تازه کارش حرف نداره.عملها میگن عالی انجام میده
2738
با سلام به همه دوستان اگه قرار باشه هر کسی از روی تعصب از دکتر خودش تعریف کنه که نمیشه بیاید انصافی و از روی واقعیت کاردرستا رو معرفی کنیم البته با احترام به نظر همه ی دوستان با تحقیقات و شنیده هایی که من دارم و خیلی هم تحقیق کردم تا به این نتایج رسیدم اگر صرفا برای تشخیص نازایی و درمان می خواید : خانم دکتر سپیده پیوندی و خانم دکتر آتوسا ظبیانی عالین دکتر خوش برخورد و با تجربه و متخصص میخواید دکتر پرویز پورطباطبایی و خانم دکتر شیده نصری که پزشک جایگزین و دستیار ایشونم هستن از خانم دکتر بنافتی و آقای دکتر ساداتی هم تعریف شنیدم . البته الان دکترای متخصص زنان زیاد شده تا معیار شما از خوب بودن چی باشه من میبینم هر کسی از دکتر خودش تعریف میکنه من دکترم خانم نصریه اما دیدید که با اینکه خیلی هم قبولش دارم نفر اول اسمشو نیاوردم و بنا به چیزی که خواستید معرفی کردم .ایشالا هر کسی که دلش نی نی می خواد به حق این ماه شعبانی و این روز عیدی یه عیدی قشنگ خدا بهتون بده برای منم دعا کنید تا به خوبی زایمان کنم ممنونم . روز خوش
عزت شاه و گدا زیر زمین یکسان است /می کند خاک برای همه کس جا خالی...
سلام خانومای ساروی . یک دکتر خوش اخلاق و با مهارت واسه دوران بارداری و زایمان تو بیمارستان شفا زایمان انجام بده و توی مطبش دستگاه سونو داشاه باشه ... لطفا کمکم کنین
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد / و از دست اجل بسی جگرها خون شد / کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی/ احوال مسافران عالم چون شد
2706