2737
2734
برای من روز 39پری 6.260....هنوز معلوم نیست باردارم یا نه.واسه بچه اولم 21وز بعد از موعد پری ازم مثبت شد تا اونموقع همش منفی میشد هم بی بی هم آز خون...الان رنج آزمایشگاه واسه سه هفته اول بارداری زده بین 5تا 73

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام میشه لطفا جواب بدین ، من شنبه بتای حاملگیم ٣٣٢ بود دو روز بعدش یعنی چهارشنبه تست دادم ٥٠٠ بود این نرمالِ ؟ چون هر ٤٨ ساعت باید دو برابر بشه کسی بوده مثل من؟
2731
2738
سلام دوستان خوبم، این تایپیکو دیدم.دلم آروم شد، من امروز موعد پریودیمه آز دادم شد ۵۰
الهی و ربی من لی غیرک،،، خدایا خودت گفتی که من و بخوان، پاسخ میدهم،خدااااااایا حافظ منو نی نی باش،آمییییین
بچه هایی که نتیجه تون نزدیک به من بود خواهش میکنم اگه بارداریتون بسلامتی گذشت بیایین اینجاخبر بدید
الهی و ربی من لی غیرک،،، خدایا خودت گفتی که من و بخوان، پاسخ میدهم،خدااااااایا حافظ منو نی نی باش،آمییییین
سلام منم دوره قبلم 37 روزه بود و روز 37 که موعد احتمالیم بود 131 بود 5 روز بعدش 1300 مرحله بعد 8 روز بعد از ازمایش دوم 9800 دوستان دقت کنید اگه نرفتین دکتر برای سونو عجله نکنید باید حداقل بتا به 2000 برسه تا ساک حاملگی توی سونو دیده بشه خودتون تو روزای اول عجله نکنید
2706