2737
2734
عنوان

دکترا کمک کنن لطفا

91 بازدید | 18 پست

مادرم ی چند وقتیه که اوی دمای عادی خونه و بعضی وقت ها حتی گرم احساس سرما میکنه و با دوتا پتو میلرزه و عرق میکنه کلا حالت عمومی خوبی نداره مخصوصا شب ها دکتر کلیه ازمایش براش نوشت بهش گفته کلیه هات ضعیف شدن ی چندتا ویتامین براش تجویز کرده . ولی همش داره ناله میکنه و میگه حالم بده میخوام بمیرم و همش میگه ببرینم بیمارستان بستریم کنید آخه تو این اوضاع کرونا کی میره بستری بشه . حالا فکر میکنید از کلیه هاش اینطور میشه یا از چیز دیگه ایه؟ من چکار کنم یک ماهه اوضاع روحیم داغونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اینم آزمایش دومی که چند روز بعد گرفته

ببخشید نمیخوام ناراحتت کنم مخصوصا تو این شرایط که دکتر رفتن سخته اما مامانت وضع کلیه هاشون خوب نیس اصلا 

حالا نمیدونم مشکلشون چی هست و کی شروع شده و چقد پیشرفت کرده فقط میگم باید زودتر دارو شروع کنن و یا اگه خدایی نکرده مشخص بشه کلیه هاشون سالم نیس دیالیز بشن

آخه بخاطر مشکل کلیه الکترولایتای بدنشون بهم ریخته برا همین لرز میکنن

ببخشید نمیخوام ناراحتت کنم مخصوصا تو این شرایط که دکتر رفتن سخته اما مامانت وضع کلیه هاشون خوب نیس ا ...

کلا تقریبا بیشتر یک ساله که تحت نظر دکتر کلیه است همین برج 10 پارسال ازمایش کلیه اش خیلی خوب بود دکتر بهش گفت خوب شدن بعد الان تقریبا یک ماهه این حالات بهش دست میده دکتر بهش گفته همون داروهاتو ادامه بده . مرسی از جواب دهیتون ولی ببخشید نمیدونین چی باعث میشه تو ی مدت کوتاه اینطوری بشه؟

2706