2726
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469471 بازدید | 4574 پست
راه رشد مدارس خوبی هستن در پایه های پایین یعنی ابتدایی و راهنمایی بهتر از دبیرستانشون هستند ولی از نظر من به نسبت پولی که میگیرن و فضایی که دارن نمی ارزه البته من فضای دخترونه شو ندیدم ولی پسرونه ابتدائیش اصلاً فضا نداره

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

سیلویا جون مسیرش برای ما خیلی خوبه اما با توجه به تازه تاسیس بودنش یه کم دو دلم ابتداییش دومین سالش هست راهنماییش قراره تاسیس بشه دبیرستانش 17 سال سابقه داره شهریه رو هم تلفنی نگفت کسی اطلاع داره سیلویا جون به نظرت میشه به مدرسه ای که 2 ساله دبستانش تاسیس شده اعتماد کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیلویای عزیز دختر من 2 ساله پیش 1و2 رو دبستان علامه طباطبایی میره یعنی از اولین سال تاسیس دبستان من دخترم رو اونجا ثبت نام کردم با مسیر خانه شرق محل کار ونک مدرسه ایثارگران شمالی مدرسه سال اول اوکی بود بیشتر به خاطر تعداد کم بچه ها اما از سال دوم که مقاطع دیگه اظافه شد اون رضایت سال اول رو ندارم مسیر هم که دوره تلاش به محل کارمون خیلی نزدیکه حالا چون تجربه مدرسه تازه تاسیس رو دارم یه کم دو دلم
مهسا جون ، عزیزم اگه مطالب صفحه قبل من و خونده باشی گفتم که این مدارس خیلی هاش دبیرستاناشون خوبن برای همین به ابتدایی های تازه تاسیسشون یه هجوم الکی خانواده ها اوردن در صورتیکه واقعاً ربطی نداره و دلیل نمیشه که مدرسه ایی که دبیرستانش خوبه ابتدائیشم خوب باشه ، البته ممکنه هم خوب باشه ؛ ولی مخصوصاً علامه طباطبایی ابتدائی هاش اصلاً مال خود علامه اصلی نیست و مشارکتیه یعنی امتیازشو واگذار کرده من خودم پارسال برای تست پسرانه علامه رفتم اصلاً خوشم نیومد چون اولاً فضاش کوچیک بود کلاس ها استاندارد نبود توی همون حیاط کوچیک ورزش میکردن و بعلاوه مدیرش از این همه هجوم ملت جو گرفته بودش و دیدم حرفی برای گفتن ندارن و همه خانواده ها یه هجومی اورده بودن انگار اگه بچه ها شون برن اونجا دیگه آینده شون صد د صد تضمینه و ضمناً شهریه اش هم به نظر من برای پیش دبستانی بالا بود
حرفتو قبول دارم که به تازه تاسیس ها نمیشه اعتماد کرد ولی خوب چاره ایی هم نداریم که بعضی ها رو آزمایش کنیم

2728
سیلویا جان ممنون قبلا در مورد آتیه سازان هم کلی اطلاعات به من دادی ...به نظر من محیط شاد برای دبستان خیلی مهمه ...شما اگر اطلاعاتی در مورد مدارس دخترانه 2و5 داری ممنونم...
مونا جون واقعیت همینه دبستان جز آموزش های خوب پایه ، کار خاصی نمیتونن برای بچه انجام بدن برای همین در کنارش باید آموزش زبان خوبی داشته باشه + اینکه فضای خوب و شاد و ضمناً ساعت کار زیاد برای ابتدایی خسته کننده هستش
ببینید اگه محیط ابتدایی شاد نباشه چنان بچه رو دپرس میکنه و از درس زده که واقعاً دیگه بهترین محیط ها و بهترین کادر در پایه های بالاتر نمیتونن کاری بکنن

سارا جان تا اونجا که من می دونم پیش دبستانی تمام مدارس دولتی بعد از ظهر ها هستش.
مدرسه دولتی تو منطقه ١ نمی شناسم.وگرنه کمکت می کردم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام به همگی
ممنون از سیلویای عزیز که کلی پست مفید میزاره.

سارا جون مدرسه شهید بهشتی( اسمش و مطمین نیستم). همون که تو شریعتی سر سهیل هستش.اون خیلی مدرسه خوبیه.میگن از مدارس غیر انتفاعی خیلی بیشتر کار میکنن.و سطح درسیشون بالاس.
حالا که به آخر سال تحصیلی نزدیک میشیم بیاین یه جمع بندی از مدرسه بچه ها بکنیم.محاسن و معایب و بگیم و میزان رضایت از مدرسه.از سطحد درسی .کادر مدرسه.فضای مدرسه.شاد بودن و خلاصه همه چی.لطفا همه بیاین بگین.خواننده های خاموش هم حتما این بار شرکت کنن.میخوام یه جدولیدرست کنم تا برای دوستانی که قصد انتخاب مدرسه دارن
راحت وبیدردسر باشه
مدرسه آیین روشن غیرانتفاعی خیابان کامرانیه
سطح آموزشی مدرسه خیلی بالاس.معلم ها همه با تجربه هستن.هر روزبه اندازه 6 خط مشق دارن برا تو خونه.
آموزش زبان در حد بسیار عالی.تو کلاس اول خواندن و نوشتن حروف .کلمه.اعداد .
روی خط انگلیسی و فارسی خیلی سخت میگیرن.
نقاشی در حد معمولی.
لگو یک بار در هفته در حد معمولی
ورزش بازی گروهی.طناب وحلقه زدن.رو تو کلاس اول داشتن
کادر مدرسه بسیار با احترام با بچه ها رفتار میکنن( تا اونجا که من دیدم و مشکلی باهاشون نداشتم)
مدیر مدرسه در صورت مشکلی حتما با خانواده ها همکاری میکنه .همیشه قابل دسترسه
فضای مدرسه بزرگه.حیاط بزرگه.مدرسه پله نداره
مذهبی در حد نرمال.ورود آقایان به مدرسه ممنوعه.جلسات فقط ویژه مادرانه.به جز جلسات پایان سال.و انجمن.
مذهبی بودنشون در حد خیلی معمولیه .به حجاب مادر کاری ندارن.
مدرسه بسیار به نظم و انظباط و غیبت حساسه.
مدرسه خیلی شاد نیست و اردو خیلی کم میبرن
جلسات با مادر ماهیانه برگزار میشه
آشپز خونه ندارن و غذا از بیرون مدرسه میاد.
میزان رضایت بسیار خوب.( عالی نیست).
مشکل خاصی تا الان برا من پیش نیومده.

سلام دوستان

مدرسه خرد پسرونه هم داره ؟؟...کسی ادرس سایت مدرسه پسرونه نیکان رو داره ؟؟خیلی ممنون از تو جهتون ....البته ببخشید شاید اینجا جاش نبود که بپرسم
این نیز بگذرد
دوستان من این چند صفحه اخر رو که مرور میکردم بیشتر درمورد پیش دبستانی دخترونه مطلب دیدم درمورد پسرونه ها اطلاعی دارید ترجیحا مناطق مرکزی باشه بهتر ... البته من روی مذهبی بودن مدرسه تاکید دارم
وقتی زندگی پایان می یابد از تو نمی پرسند دیگران درباره تو چه کردند وچه نکردند بلکه می پرسند تو درباره خود ودیگران چه کردی و چه نکردی!!!
2706