2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موسیقی ما - زهرا نجفی، محسن هردان: اولین کنسرت مستقل مازیار فلاحی در تهران، در ۱۶ و۱۸ شهریور درسالن همایش‌های برج میلاد در ۴ سانس اجرا شد. گفتنی است فلاحی در ۱۲و۱۳ شهریور نیز در رشت کنسرت مشابهی برگزار کرد. اولین کنسرت مازیار فلاحی با استقبال خوبی مواجه شد چرا که تمامی بلیط‌های کنسرت در روزهای آغازین به فروش رفت و عوامل کنسرت گذار در صدد بودند تا روز دیگری را با هماهنگی مرکز همایش‌های برج میلاد برای ادامه اجرا کنسرت بگیرند.

به گزارش خبرنگار سایت موسیقی ما اولین ترانه‌ای که بعد از حضور مازیار فلاحی و گروه اجرا شد، ترانه �دروغه� از آلبوم قلب یخی و یکی از ترانه‌های سریال قلب یخی بود که این ترانه به در خواست مردم، در پایان دوباره اجرا شد.

نکته جالب این کنسرت این بود که مردم از‌‌ همان آهنگ اول با خواننده همخوانی کردنند. فلاحی بعد از اجرای ترانه با حضار صحبت کوتاهی نمود و تاکید کرد: امیدوارم شب عاشقانه آرامی را بتوانم برایتان رقم بزنم. سپس از حمید فرخ‌نژاد برای حضور در کنسرت تشکر کرد، که به دلیل تشویق‌های مکرر حضار برای حضور حمید فرخ‌نژاد وی به بالای سن آمد و با تشکر از مازیار فلاحی، افزود: در سانس قبلی حال مازیارفلاحی در آخر اجرا بد شد و وقتی که من در بک استیج او را دیدم حالش چندان خوب نبود اما هم اکنون به عشق همه شما اینجا حضور دارد و می‌خواهد اجرا کند.

دومین ترانه‌ای که اجرا شد، ترانه �فرض محال� از آلبوم قلب یخی بود. سپس فلاحی از حضور رضا یزدانی تشکر نمود و بیان داشت: من با افتخار می‌گویم دوست داشتم ترانه کوچه ملی رضا یزدانی را بازخوانی کنم.

ترانه فیلم مجنون لیلی، سومین ترانه‌ای بود که با پخش کلیپی از همین فیلم اجرا شد. فلاحی در رابطه با پوشیدن لباس سفید عنوان کرد: ما امشب لباس سفید پوشیدیم چون سفید نشانی از پاکی، صداقت، آرامش و عشق است و پس از آن از حضور گروه سون در سالن تشکر نمود و اظهار داشت: شاید اعضای گروه سون ندانند، اما آن‌ها قبلا گروهی به اسم کیمیا داشتند و من به کنسرت‌هایشان می‌رفتم.

�تو یه لحظه به چشای من نگاه کن
با صدای من در قلبتو وا کن
کمی آرامش حس کن تو ترانه م
واسه تو یه دنیا حس عاشقانه‌ام�

ترانه �دل تن‌ها� از آلبوم قلب یخی و �نگفته بودی� ترانه تیتراژ فیلم مجنون لیلی بعد از هم اجرا شدند. مازیار فلاحی از حضور علی اصحابی، خواننده، هادی کاظمی، بازیگر و محمدرضا علی مردانی، گوینده که آنونس قلب یخی با صدای وی اجرا شده بود، تشکر نمود.

از دیگر مهمانان ویژه این کنسرت می‌توان به بابک جهانبخش، پرستو صالحی و علیرضا داوود‌نژاد اشاره کرد.

فلاحی قبل از اجرای ترانه بعدی اعلام داشت این ترانه جدید است و تاکنون در جایی اجرا نکردم، این آهنگ را واگذار کرده بودم اما به خودم بازگرداندند و من خوشحالم که می‌توانم اجرایش کنم. ترانه �قسم� به همخوانی انوشیروان تقوی اجرا شد. مازیار فلاحی از حضور برادر محمدرضا گلزار در کنسرت تشکر نمود و یاد آور شد: من و محمدرضا گلزار قبلا با هم کنسرتی برگزار کردیم، که امروز جایش خالی است.

�تو رو دوست دارم� در حالی اجرا شد که چند تن از طرفداران مازیار فلاحی که در سالن حاضر بودند، نوشته I love u Mazyar را در ابعادی بزرگ درست کرده بودند و بالای سرشان گرفته بودند. مازیارفلاحی از دیدن این نوشته بسیار متاثر شد و تشکر کرد.

حضور یک نیمکت، دو نرده پرچین سفید و یک درخت با برگ‌های رنگی برای ایجاد حال و هوای زیبا و پاییزی برای فرو رفتن در عمق اجرای ترانه �عمق احساس� از آلبوم قلب یخی بود. ترانه �قلب یخی� از آلبوم وسریال قلب یخی و بعد از آن ترانه �دلم گرفته� اجرا شدند. مازیار فلاحی در رابطه با ساخت ترانه دلم گرفته بیان نمود: اسم این ترانه، اول �راز و نیاز� بود من این ترانه در ساعت ۴ صبح زمانی که تنها بودم سرودم و این به نوعی راز و نیاز من با خداوند بود.

ترانه‌های، �لحظه‌ها� از آلبوم خاص، �دلواپسی� و �۱۰: ۳۰� از آلبوم قلب یخی اجرا شدند. فلاحی در رابطه با داستان ترانه ۱۰: ۳۰ توضیح داد: این قصه دختر کوری است که پزشکی چشمانش را مداوا می‌کند و وقتی چشمانش بینا می‌شود نمی‌داند پزشک معالجش چه کسی است تا زمانی که پزشک را در خیابان می‌بیند از او سوال می‌پرسد ساعت چند است و پزشک پاسخ می‌دهد ساعت ۱۰: ۳۰ است، پس از آن وی از محمد و مجتبی حاتم‌پور، تهیه کنندگان کنسرت تشکر نمود.

حمید رضا نصر اللهی به تنهایی مدتی کوتاه پرکاشن نواخت و بعد فلاحی از تمام کسانی که نتوانستند بلیط تهیه کنند عذرخواهی نمود و از برادر بزرگش خشایار فلاحی که وی را مدیربرنامه‌هایش نیز خطاب نمود تشکر کرد. سپس اعضای گروه را معرفی کرد.

اعضای گروه را به این ترتیب؛ محسن افشار (درامزو سرپرست ارکس‌تر) انوشیروان تقوی (بک وکال)، مجید کاشانی (تنظیم) سعید بنازاده (گیتار اسپانیش)، شایان مجیدی (گیتار الکترونیک)، محمد حمید رضا نصر اللهی (پرکاشن)،)، سعید علی رضایی (گیتار بیس)، ایرج همدمی (کیبورد) معرفی کرد.

ترانه �رویای واقعی� از آلبوم قلب یخی دوبار اجرا شد؛ پس از اجرای اصلی، در اجرای دوم این ترانه مازیار فلاحی آن را فقط با ساز پیانو اجرا نمود. ترانه �خداحافظ� آخرین ترانه‌ای بود که گروه قصد اجرایش را داشتند اما ترانه �دروغه� نیز با همراهی بی‌نظیر حضار دوباره اجرا شد که باعث ریزش اشک‌های مازیار فلاحی شد.
2731