2737
2739

کسی اینطور شده؟

سرگیجع گرفتم و همزمان تهوع

۱۵هفتم

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلییی اینطوری میشدم توی بارداری...فشارت نیفتاده؟

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
من تهوع سرگیجه داشتم از اول لانم ۲۲ هفته هستم

سرگیجت شدید بود؟من خونه دور سرم میچرخید دو سه دیقه هم بیشتر طول نکشبد،جنسیتت چیه؟

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
سرگیجت شدید بود؟من خونه دور سرم میچرخید دو سه دیقه هم بیشتر طول نکشبد،جنسیتت چیه؟

اره از افت قند

حتی الانم دارم

پسر

سرگیجه تهوع ربطی به جنسیت نداره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من خیلییی اینطوری میشدم توی بارداری...فشارت نیفتاده؟

ن بدبختی اینه فشارمو گرفتم ۱۲رو ۸بود اگ درست بوده باشه

2740
اره از افت قند حتی الانم دارم پسر سرگیجه تهوع ربطی به جنسیت نداره

افت قندو موافقم چون اصلن لب به شیرینی جات نمیزنم و نزدم هیچ وخت

افت قندو موافقم چون اصلن لب به شیرینی جات نمیزنم و نزدم هیچ وخت

من خیلی شیرینیجات میخورم

اما قندم فوق العاده پایین

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
ن بدبختی اینه فشارمو گرفتم ۱۲رو ۸بود اگ درست بوده باشه

ضعف داری پس

خودتوتقویت کن

من زیاااااداینطورمیشدم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
اوه منکه سردرد شدید داشتم سرگیجه و تهوع میگن سردرد طبیعیه تو ماه سوم و چهارم 

اخه اولین بار بود خیلی ترسیدم

یهویی درازکشیده بودم سرم گیج رف و تهوع اومد

بد بالا اوردم 

اخه اولین بار بود خیلی ترسیدم یهویی درازکشیده بودم سرم گیج رف و تهوع اومد بد بالا اوردم 

آها احتماالا فشارت افتاده بود گلم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
چیا بخورم؟

میوه

ابمیوه طییعی

قرص اهن وفولیک اسید حتمابخور

مولتی ویتامین

غذاهای مقوی شیره وارده