2737
2739
عنوان

ناهار و شام های دوران بارداری

26619 بازدید | 16 پست

یه خانم باردار ناهار و شام چی باید درست کنه؟
چیا واسش خوبه؟
چیا بد؟
اگه به مهمونی دعوت شد ک همه غذاها از بیرون سفارش داده شده و هیچ غذای مقوی نیست چی بخوره؟
فست فود و نوشابه و ... واسش مضر نیست؟
شما تو دوران بارداریتون ناهار و شام چی خوردین؟
مرغ ک سرشار از هورمون هست مضر نیست؟
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هنوز مامان نشدم
ولی می دونم فست فود و نوشابه برای آدم عادی هم ضرر داره دیگه برای زن باردار خیییییییییییلی بیشتر
خرما و شیر و گوشت سفید و گوشت قرمز و میوه و سبزیجاتی مثل کاااهو خیییییییلی عالیه
جگر هم شنیدم خوب نیست مخصوصا 3ماه اول سقط میاره

اگر اطلاع داشتی و یا دوست داشتی کمکم کن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=559763&ref=home0
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2728
واسه غذا عزیزم هفته ای 2 تا 3 لیوان عدسه پخته باید بخوره سرشار از آهنه
مرغم باید بخوری چون پروتئین داره کباب راسته هم خوبه قارچ رو کباب بکنی بخوری خوبه
غذاهایی هم که نباید بخوری غذاهاییه که توش گوشته چرخ کردس البته مثه همبرگر و کباب تابه ای و کتلت چون خوب گوشتش سرخ نمیشه و خوب نیست که بخوری
غذاهایه ممنوعه رو هم یه سرچ تو گوگل بکن
اگه اولایه بارداریته هرروز بادام بخور تا جایه بچه سفت بشه
فست فود هم اصلاااااااااا نخور اگرم خواستی بخوری فقط فیله ی مرغ بخور
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
شیر هم روزی 3 لیوان بخور اگه بتونی با خرما بخوری که عالی میشه هم استخون بندیه بچه سفت میشه هم بچه صبور میشه
من تقریبا مراعات میکنم الان تو 8 ماهم فقط 6 کیلو اضافه کردم و فقطه فقط شکم دارم نه پهلو نه هیچی از پشت کسی نگام میکنه نمیفهمه حاملم
2738
من الان باردار نیستم می خوام اطلاعاتمو ببرم بالا ک یه روزی باردار شدم بلد باشم
تو دوروریام از 9 نفر حامله سه تاشون بچه شون بدنیا اومد همه سقط شد بخاطر موبایل و اشعه و ...
من م یخوام باردار شدم نیام نت بلکم من اونجوری نشم
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین
اصلا و اصلا سوسیس و کالباس نخور من خودم چندباری خوردم اما دکتر گفت نباید بخورید چون یه سمی تو بدن تولید می کنه که واسه جنین ضرر داره

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
منم اصلا تو باردتری نمیومدم نت اصلا خوب نیست دوست خواهرم به خاطر زیاد با کامپیوتر کار کردن بچش سقط شد

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
حالا در این حد هم لازم نیست دیگه آدم خودشو محدود کنه. اینترنت که اشکالی نداره. اونجوری ام نیست که لب به اون چیزایی که میگن بده نزنی. مثلا قهوه کمتر بخوری یا نوشابه گازدار کمتر بخوری بهتره. یا سوسی کالباس نخوری بهتره. منم تا حالا یکی دوبار سوسیس کالباس خوردم. اونقدرا هم مضر نیست . نگرانی زیاد بدتره. منم گاهی شب که می خوام بخوابم به چیزایی که در طول روز خوردم فکر می کنم و گاهی غصه می خورم که نکنه گوشت و مرغ و سبزی کم خورده باشم و ...
آخه لب به خرما هم نمی زنم. اصلا تو این گرما نمی تونم. شیر هم حالمو به هم میزد دیگه نخوردم. ولی خب نباید همش غصه اش رو خورد
اینقدر ذهن خودتو درگیر نکن.
من که همه چی میخورم. اینترنت هم هیچ مشکلی نداره.این همه امواج تو فضا هست!!
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
آخه تو این آدمایی ک بچشون به دنیا اومد جاریمم بود می ترسم از من سقط بشه قوم شوهر پدرمو ر بیارن و تیکه بارم کنن
می خوام همه چیو رعایت کنم تا بچه سقط نشه
البته من سال دیگه می رم واسه اقدام امسال دارم اطلاعات جمع می کنم خخخخ