2737
2734
عنوان

راهکار لذت بردن از زندگی

10272 بازدید | 35 پست
من از هیچ چیز لذت نمی برم!!!
حتی از بهترین هدیه
گرانبهاترین لباس
با شکوه ترین مهمونی
عمیق ترین محبت
زیباترین عشق
...
از هیچ چیز
مامانم مدام در حال محبت کردن به منه ولی من از محبتش که از صمیم قلبش لذت نمیبرم
اطارفیانم بهترین هدیه ها رو واسم می خرن من خوشحال نمیشم
شوهرم بهم محبت می کنه سعی می کنه کاراییی که دوس ندارمو انجام نده اما من لذت نمی برم

مشکل من چیه؟
چه دیدی داشته باشم که لذت بردنو تجربه کنم؟
عمه بابام یه خانم مسن بود ک چند وقت پیش فوت کرد اون یه نمونه بارز آدمی بود که از نفس کشیدنشم لذت می برد
از سخت ترین شرایط و بهترین شرایط
از گرمای طلاقت فرسای تابستون هم لذت می برد
با اینکه اکثر اعضای بدنش درد می کرد اما ناله نمی کرد فقط شکر می کرد
یعنی اون تو ذهنش چی بوده که اینجوری بوده و من چی کم دارم که اینجوری نیستم
اون حتی آشغالی ک از رو زمینم می خواست برداره می خندیدو با لبخند مینداخت سطل آشغال

کاش یکی یه جمله ای بهم می گفت که منقلب میشدم از همین الان از کوچیکترین چیز هم لذت می بردم
نمی خوام مثل ایشون بشم فقط می خوام حداقل از لطف و محبتی ک دیگران بهم می کنن لذت ببرم نه اینکه بی احساس باشمو فقط نگاه کنم

منتظر کمکهاتون هستم دوستای گلم

بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین
چرا پیش یه مشاور نمیری یا روانپزشک ببخشید ولی من فکر میکنم این یه مشکل روحیه
خدایا! همه از تو میخواهند "بدهی"
اما من از تو میخواهم " بگیری" ، خستگی، دلتنگی و غصه ها را ، از لحظه لحظه روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم ...... آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم مثله تو بودم سبا تا زمانی که با نی نی سایت آشنا نشده بودم شاید باور نکنی ولی اینجا دارم میبینم که زندگی جریان داره برای همه..اونی که باردار نمیشه داره تلاش میکنه و انتظار میکشه و اونی که بچه داره داره سعی میکنه یه مادره خوب باشه و منی که یه دخترم دارم سعی میکنم اینجا از تجربه هاشون درس بگیرم سعی میکنم چیزی رو که تو زندگیم از دست دادم حسرتش رو نخورم و بگم حتما قراره بیه مروره زمان بهتر از اون نصیبه من بشه و اونی رو که به دست میارم حتما حقه من بوده که حالا دارمش هرروز داشته هام رو به خودم یادآور میشم و داشت هام انقدر باارزش هستن برام که جایه نداشت هام رو میگیرن.هرروز صب که از خواب پامیشی یه لیوان اب بخور به خودت بگو که این لیوانه اب قراره به من انرژی بده و قراره تا شب من یه روزه خوب رو داشته باشم و قراره اتفاقایه خوب برایه من بیفته و تلقین درمانی کن خودت رو.اینجا جاییه که هرزمان احساسه تنهایی کنی تناهییت رو پرمیکنن و میان تا به هر شکلی که میتونن مشکلت رو حل کنن یا وقته خالیت رو پرکنن..به خودت بگو کن آدمه خوشبختیم و قراره خوشبخت تر بشم
خداجون خودم و به تو سپردم خودت بهترین و برام رقم بزن[smiley]s/sm_49.gif[/smiley]
اولین بار که اینجا عضو شدم اولین تاپیکی که زدم نداشته اعتماد به نفس بود و اینکه دلم میگیره من فکر میکنم اگر پیشه بهترین مشاور هم بری نتیجه نمیده تا وقتی که خودت نخوای.ولی دوستان درست میگن اینها از نشونه های افسردگی هست
خداجون خودم و به تو سپردم خودت بهترین و برام رقم بزن[smiley]s/sm_49.gif[/smiley]
2738
آخه هم تو شهرمون روانشناس خوب نیست هم پول ندارم برم شهر دیگه پیش روانشناس
بعدشم من خیلی کتابو ... می خونم احساس می کنم روانشناسم نمی تونم درمونم کنه
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین