2737
2739
عنوان

شوهرم با خانوادش رفته مسافرت

8717 بازدید | 86 پست
شوهر من همیشه می گه که مامانم اینا اهل مسافرت رفتن نیستن البته خانواده خودشم تقریبا جز شمال جایی نمی رن
یک روز شوهرم اومد و گفت که به خانوادم بگم نمیاین بریم اردبیل منم پنجشنبه به برادرم و خواهرم و مامانم اینا گفتم که بیاین برای عید فطر بریم اردبیل اونا هم گفتن ما شنبه می ریم اداره هامون مرخصی می گیریم
جمعه با شوهرم رفته بودیم خیابون که برادرش بهش زنگ زد که ما داریم میریم اردبیل بابا روهم می بریم 1 جای خالی تو ماشین داریم اگه می خوای بیا من همون موقع بهش گفتم مگه ما با اون طرفیا صحبت نکردیم تا اونا معلوم نکنن که میان یا نه نمی تونی به برادرت جواب بدی تازشم باید به برادرت بگی من متاهلم پس نمی تونیم با ماشین تو بیایم
ما یعنی من و شوهرم هر کدوم 1 ماشین داریم
خلاصه جور نشد خانواده من بیان حال شوهرم می گفت که به خاطر مخارج ماشین تو نباید با ما بیای و من با ماشین برادرم اینا باید برم منم می گفتم که تو نباید بری خلاصه دیروز باهاش کلی دعوا کردم که در نهایت به من گفت ماشین خودمون رو می بریم نمی دونم چرا ولی یه حسی می گفت غرورم جریحه دار شده جلو جاری و برادر شوهرم خورد شدم بهش گفتم من نمیام رییسم درست دقیقه 90 یک کار مهم رو بهم داد بهش گفتم من باید اینو تا کی انجام بدم گفت تا فردا بهش گفتم خیلی احتمالش ضعیفه ولی من شاید بخوام برم مسافرت اونم گفت کار رو ببر خونه فردا 6 صبح تحویل نگهبانی بده و برو ولی تو دلم کلی غصه داشتم بنابراین کار رو نبردم خونه
شوهرم 5/5 صبح با برادرش رفت و من از ائن لحظه نمی تونم جلوی اشکام رو بگیرم همش با شوهرم تلفنی دعوا می کنم
کمکم کنید
LilySlim - Personal pictureLilySlim Weight loss tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا مهیشا جون خوبه که خودت شاغلی عزیزم . بهش میگفتی با ماشین خودمون بریم هزینه استهلاک و بنزین هم خودم میدم . پا میشدی میرفتی . حالا که نرفتی دیگه گریه نکن عزیزم و مسافرت هم کوفت اون نکن. هرچند که تنهایی رفتن شوهرت به هیچ وجه درست نبوده ولی چون دلش میخواسته بره مسافرت باید تو هم اصرار میکردی و با ماشین خودتون میرفتین.
چرا میگین باید میرفته؟منم جاش بودم نمیرفتم شوهرمم با اونا میرفت می کشتمشششش چه معنی داره تنهایی با خانواده اش بره مسافرت؟اصلا خوش میگذره بهش؟؟؟
تارا :::::::::: مهرسا ( مثل خورشید ) ::::::::::29 فروردین :::::::::: رشت

Lilypie Premature Baby tickers

2740
عزیزم من دقیق متوجه نشدم
خوب وقتی مادرتون اینا کارشون جور نشد میرفتی شما هم
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
وا چطور دلش اومد تنهایی بره مسافرت
چه برادر شوهر بیشعوری داری نمیگه برادرم زن داره زشته بگه ی نفر جا دارم تو ام بیا
غصه نخور غصه کاری درست نمیکنه اما ای کاش خودتم مى رفتی
خدا یا عاشقتم
یعنی همسرت گفته تو نیا که خرج ماشین نداشته باشیم و اونوقت خودشون رفتن؟
ای ول بابا مردای امروزی رو
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
غصه نخور گریه هم نکن ولی برای این چند روزت یه برنامه اساسی بریز که بعدا اومد بفهمه اونوقت یادش میمونه تا ابد.دیدم که میگم.الان زنگ بزنی آتو دست خونواده شوهرت دادی
وان یکاد الذین کفرولیزلقونک بابصارهم لما سمعوا الذکرویقولون انه لمجنون وماهو الا ذکر للعالمین
وای نفسم بند اومد گلم.

کاش رفته بودین با ماشین خودتون.

ولی من اگه جای شما بودم سریع بلیط میگرفتم و این چند روز میرفتم سفر. این همه آژانس مسافرتی.

به نظرم اینکارو بکن تا بفهمه شما هم اگر بخوای میتونی هر کار دلت خواست و دوست واشتی انجام بدی.

گریه نکن تو رو خدا.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
کار خیلی اشتباهی کرده

اصلا اصلا باهاش دیگه تماس نگیر اصلااااااااا هاااااااااااا و در درجه ی بعد اگه می تونی با خونوادت برو سفر ولی اصلا تماسی باهاش نداشته باش این طوری می فهمه عمق فاجعه رو و همیشه توی ذهنش می مونه

از قدیم گفتن گربه از چوبی که بالا نگه داری بیشتر می ترسه تا چوبی که بالا می بری و می زنی توی سرش

تجربه کردم که می گم
خدایا ممنونم بخاطر تمام لطفی که بهم داشتی من مادر دو فرشته شدم
2706