2733
2739
عنوان

همگی بیاین ی خبرتوپ دارم

4109 بازدید | 13 پست

سلام خانمای گل کره محثولاتش اف عالی خورده خیلی عالی یکی ازمحصولاتشم امپولای کلاژن طلاوپپتاید و انارو ویتامین هرچی ازشون بگم کم گفتم شدیداپرطرفداره  توسایتا قیمتاشون از۴۵۰ب بالاهست هرکی میخاد عضوگروه مابشه یبارتست کنیدارزششوداره 

ایدی تلگرام 

@Miissomaye1995

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

Farmstay 24k gold&peptide ampouleآمپول طلا و پپتاید فارم استی  که حاوی ۹۹%پپتاید و طلا میباشد😍😍این آمپول علاوه بر درخشانی پوست یک انرژی بخش به پوست های بی حال و کم انرژی هست به علت وجود طلایی که دران به کار رفته یک تغذیه کننده پوست هم محسوب میشود و خستگی پوست رو برطرف میکندحاوی پپتاید میباشد که باعث بهبود شرایط پوست های آسیب دیده میشود پپتاید یک جوانساز هست و باعث افزایش الاستیکه پوست و بهبود چین و چروک میشود و در یک کلام یک لیفت کننده است😍 ۱۱۵/۹۸۰ت۲۵۰میل🌺

۹۷/۹۰۰ت

۲۵۰میل Farm stay collagen and hyaluronic acid all in one ampoule آمپول کلاژن و هیالورونیک اسید فارم استی😍😍😍 این محصول عالی و با کیفیت که امتیاز ۱۰رو از ده گرفته بسیار عالی عمل میکند و شامل کلاژن دریایی و هایلورانیک اسید و عصاره جوجوبا میباشد این کلاژن دریایی بسیار شبیه به نوع کلاژنی دارد که درپوست ما انسان ها وجود دارد😍😍😍 از دست دادن کلاژن پوست یکی از مهمترین دلایلی است که باعث خشک شدن و پیری زود رس پوست میشود. در کنار کلاژن دریایی هیالورونیک اسید هم یکی از ترکیبات دیگر این محصول هست که باعث ابرسانی بسیار بالا درپوست میشود میکس این دوماده نقش بسیار زیادی توی سفت کردن👍 و رطوبت پوست داره این محصول یک ضدچروک بسیار خوبی هست😍و درعین حال یک شفاف کننده ۲۵۰میل این محصول دراینستا ووپیج ها ۴۵۰/۰۰۰تومان به فروش میرسه 

2740

😬منم فک کردم واکسن کرونا کشف شده

کلا این روزا هر کی میگه خبر خوش فکرم به اون سمت میره😐

به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹