2737
2734
عنوان

شعله زرد

435 بازدید | 10 پست
بچه ها میخوام برای تولد امام حسن ی کوچولو شعله زرد نذری درست کنم ، الان دیره به نظرتون دست ب کار بشم ؟! هیچ کاریشو نکردم هنوزا !!!
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
همه رو دارم ، اینکه برنجمو خیش نکردم اشکالی نداره به نظرت ؟
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم بد میشه یکمم روغن خوب توش بریزم ، اخه کره گیاهی دارم تو خونه
2731
اره دیکه تا دمه افطار
2740
اره کره بریز حتما ..خیلی خوش عطرش میکنه منم الان کیک درستیدم تو فره
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
شله زرد درسته دوستم البته ببخشیدا
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=900986&postID=35299824 بچه ها بیایین مولودی نی نی سایت به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع)

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118