موضوع بحث

قرص مدروکسی پروژسترون(آیا کسی هست من رو راهنمایی کنه)

موضوع بحث: قرص مدروکسی پروژسترون(آیا کسی هست من رو راهنمایی کنه)
با سلام به شما عزیزان
من این ماه قرص مدروکسی پروژسترون خوردم و هفته گذشته دوشنبه آخرین روزی بود که قرص را خوردم الان یک هفته گذشته پریود نشدم آیا امکان دارد که من باردار باشم؟؟؟
بعد از قطع این قرص چند روز طول می کشد که پریود شویم؟؟؟؟
سلام من یک هفته میشه قرصم تموم شده ولی پری نشدم؟
منم مدروکسی میخوردم قرار بود 10 روز روزی 2تا بخورم اما از روز 6 پری شدم .
CafeMom Tickers
سلام دوستان میشه قرص را تا بعدازفهمید ن اینکه باردارهستیم هم ادامه بدهیم ضرری نداره

یعنی تا وقتی که قلب جنین تشکیل بشه
سلام بچه ها عوارض مدروکسی پروژسترون چیه دکتر گفته بعد از سقط 3 ماه باید قرص مصرف کنم از 18 پری روزی 3 تا برای هر ماه 20 عدد قرص
سلام ببخشید لطفا منو راهنمایی کنید. من تنبلی تخمدان دارم به خاطر عقب انداختن پریود 3 دوره دیدروژسترون خوردمتا قرص میخوردم تنظیم بود ولی باز این دوره که نخوردم 5/1 ماه پری نشدم. چون تصمیم دارم از بهمن برای بارداری اقدام کنم به نظرتون برم دکتر تا بازم از این قرص ها بخورم یا ولش کنم. زیاد خوردن این قرص ها ضرر نداره؟
بچه ها کمک کنین کسی چیزی می دونه
کسی نیست جوابمو بده
هاله جون به نظر من حتما برو دکتر اون میگه از کی باید قرصو قطع کنی وزمان شروع برای بارداری رو هم بهت میگه
ترابهخدا بگویید این قرص خوبه در پریودی خورده بشه و همان ماه هم اقدام به بارداری بکنیم
سلام منم این قرص را می خورم ....از روز 16 پری روزی 2 تا.....برای جلوگیری از سقط هست و پری را تنظیم میکنه باعث میشه جای نی نی محکم تر بشه....
ستاره جون دکتره من گفت به محضی که احساس کردی حامله هستی قطعش کن....بعدم دکترت گفته چه وقتی باید بخوری معمولا دکتر میگه از فلان تاریخ بخور عزیزم.....
سلام بچه ها منم کمی تنبلی تخمدان دارم ودکتر بهم پروژسترون داده اما من لووتیروکسین هم میخورم به خاطر کمکاری تیروئید که اون هم هورمونیه حالا نمیدونم پروژسترون بخورم یا نه نی نی هم میخوام چه کار کنم
دکتر به من هم این قرص رو داده اما تو تاثیر بر روی جنین خوندم که جزئ داروهای گروه x هست یعنی تاثیر خوبی روی جنین نداره میترسم بخورم نمیدونم کسایی بودن که با این قرص باردار وبچه دار شده باشند؟
کاش بتونم روزی یک کار رو خالصانه فقط برای تو انجام بدم ای خالق مهربانم
دکتر به من هم این قرص رو داده اما تو تاثیر بر روی جنین خوندم که جزئ داروهای گروه x هست یعنی تاثیر خوبی روی جنین نداره میترسم بخورم نمیدونم کسایی بودن که با این قرص باردار وبچه دار شده باشند؟
سلام ممنون از پاسختون

من ماه پیش از روز 16پریودی به مدت 10شب هرشب دوتا خوردم حالاهم پریودهستم

راستش یه دکتری به من گفت بخور تا وقتی که باردار بشی ؟ ولی چون اینجا دیدم خیلی ها میگن خطرناکه دودل شدم

من میخوام اینماه اقدام کنم

یعنی بعداز 15 پریودی که تخمک گذاری انجام شده وپروژه هم داشتم بخورم اشکال نداره
من که ترجیح میدم نخورم کاش کسایی که تجربه بارداری با این قرص رو دارند نظر میدادند
من بعد از گذشت 18 روز از خوردن آخرین قرص مدروکسی هنوز پریود نشدم. ب ب چ هم منفیه :(

من از دختری پریود نا منظمی داشتم.. الان 10 ماه میشه عروسی کردم...3ماه قرصldمصرف کردم.3 ماه هم جلوگیری طبیعی داشتم....تا دو ماه پیش رفتم دکتر سونو انجام داد گفت یه سری کیست ریز داری که همیشه باهات بوده وخواهد بود ...خطری هم نداره..ولی برای تنظیم پریودی قرص دیدروژسترون بهم داد...گفت تخمدان ها هم خوبه ...بعد چون میخواستم حامله بشم و از یک ماه قبل جلوگیری نکرده بودم ...بهشون گفتم دیدروژسترون واسه بارداری مشکلی نداره...گفت نه این فقط واسه تنظیم پریوده و هر زمان متوجه بارداری شدی قعطش کن...از 15 تا 25 سیکل قائدگی هم مصرف شه...من ماه پیش مصرف کردم..سر 27 روز پریود شدم....بازم این ماه نزدیکی داشتم...از روز 15 دل درد و کمر درد پریودی شروع شد ..سینه درد هم داشتم تا 20 که حالت تهوع هم بهشون اضافه شد...تا روز 22 که بعد از ظهر لک قهوه ای دیدم...ولی کم کم این لک تبدیل به خون و ترشح شد...من 7 تا از دیدروژسترون خورده بودم ولی دیشب قعطش کردم...تا امروز که 23 بوده ای خونریزی کم ادامه داره همراه با لختهی خون و ترشح ....میخوام بدونم من چیکار کنم یعنی حامله بودم و این قرص خرابش کرده یا این طبیعیه و اینکه کار درستی کردم قرص رو نخوردم؟خیلی افسرده شدم دارم سکته میکنم
 BabyFruit Ticker

دکتر برای تنظیم پریود به من هم مدروکسی داده هنوز خوردنشو شروع نکردم از هفته دیگه باید بخورم

ولی به طور اتفاقی چیزایی رو در نرم افزار موبایلم که اطلاعات دارویی است دیدم خیلی شوکه شدم برای شما هم می نویسم

عوارض جانبی مدروکسی پرروژسترون:

در بیماران دیابتی >مبتلایان به زیادی فشار خون و بیماریهای قلبی و کلیوی دارو با احتیاط تجویز شود

در زنانی که از این دارو برای جلوگیری از بارداری استفاده نموده اند بطور متوسط تا 10 ماه پس از قطع دارو امکان بارداری وجود ندارد.

زنان زیر 35 سال کهاز دارو برای جلوگیری استفاده میکنند طی 4 سال اول مصرف با افزایش خطر سرطان پستان مواجه میشوند

از دیگر عوارض دارو :
اکنه وکهیر احتباس اب تغییر وزن اختلالات گوارش تغییر میل جنسی ناراحتی پستان علائم پیش از قاعدگی خونریزی نانمظم قاعدگی افسردگی بی خوابی طاسی و ریزش مو و پرموئی و واکنش انافیلاکنوئید را نام برد

در صورت مشکوک شدن به حاملگی مصرف دارو قطع گردد

حالا به نظر شما این دارو ضررش بیشتره یا منفعتش؟
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
دکتر برای تنظیم پریود به من هم مدروکسی داده هنوز خوردنشو شروع نکردم از هفته دیگه باید بخورم

ولی به طور اتفاقی چیزایی رو در نرم افزار موبایلم که اطلاعات دارویی است دیدم خیلی شوکه شدم برای شما هم می نویسم

عوارض جانبی مدروکسی پرروژسترون:

در بیماران دیابتی >مبتلایان به زیادی فشار خون و بیماریهای قلبی و کلیوی دارو با احتیاط تجویز شود

در زنانی که از این دارو برای جلوگیری از بارداری استفاده نموده اند بطور متوسط تا 10 ماه پس از قطع دارو امکان بارداری وجود ندارد.

زنان زیر 35 سال کهاز دارو برای جلوگیری استفاده میکنند طی 4 سال اول مصرف با افزایش خطر سرطان پستان مواجه میشوند

از دیگر عوارض دارو :
اکنه وکهیر احتباس اب تغییر وزن اختلالات گوارش تغییر میل جنسی ناراحتی پستان علائم پیش از قاعدگی خونریزی نانمظم قاعدگی افسردگی بی خوابی طاسی و ریزش مو و پرموئی و واکنش انافیلاکنوئید را نام برد

در صورت مشکوک شدن به حاملگی مصرف دارو قطع گردد

حالا به نظر شما این دارو ضررش بیشتره یا منفعتش؟
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال پاسخ و نظر شما