2733
2739
عنوان

دعوا با شوهر

96 بازدید | 10 پست

خانما وقتی با شوهرتون دعواتون میشه بهم دیگه فحش میدین ؟شوهر من زود عصبی میشه و بی احترامی میکنه ولی زود پشیمون میشه. ادیت میشم ازبن رفتارش

روزهای خوب به خاطرات خوب تبدیل میشه و روزهای بد به درسهای خوب😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه اصلا , شوهر من تو دعوا فقط ساکت نگا میکنه و من بیشتر حرص میخورم و بدتر دعوا میکنم

دقیقا منم اون خودشو به بیخیالی میزنه اینجوری منو بیشتر عذاب میده بزرگترین تنبیه من سکوتشع!!!

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2742
خوشبحالتون من همش حس میکنم دوستم نداره که بهم بی احترامی میکنه. بعدشم میگه تو اعصابمو خورد کردی

اتفاقا منم به شوهرم میگم دعوا کن داد بزن فحش بده یکاری بکن بابا اه , همش ساکت که میمونی اعصابم خراب میشه , یبار اونقد ساکت موند دیوونه شدم کشیدم پیراهنشو پاره کردم بازم هیچی نگفت 

اتفاقا منم به شوهرم میگم دعوا کن داد بزن فحش بده یکاری بکن بابا اه , همش ساکت که میمونی اعصابم خراب ...

چه خوبه منم میخوام

روزهای خوب به خاطرات خوب تبدیل میشه و روزهای بد به درسهای خوب😍
2740

ماقبلااینقدر دعوامیکردیم بزن بزن هیچکسم نمیفهنید حتی شوهرم توماشین یه جای خلوت میرفت آی دادو بیداد میکردیم ولی بعد یه مدت خسته شدیم تکراری شد همه دعواهامون دیگه الان حال نداریم تاته یه موضوع بریم همون اولاش که ناراحت میشیم بهم میگیم کش نده چون تهش میدونیم چی میشه سریع تمومومیکنیم