2752
2734

امروز سفارش گیری آفلاین بود

فرداست اصلش

احتمالا حدود ۴۰۰۰ تا اینا برسه نفری

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر من وقتی هنوز انقدر ابتدایی ترین چیزارو نمیدونید معامله نکنید ضرر میکنید و به جای تاپیک زدن ی مقدار مطلب بخونید کتاب بخونید 

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
2740
به نظر من وقتی هنوز انقدر ابتدایی ترین چیزارو نمیدونید معامله نکنید ضرر میکنید و به جای تاپیک زدن ی ...

خوندم خواهرشوهر ازین چیزا خیلی سر در میاره اون بهم پیشنهاد داده میخوام از یه جاشروع کنم دیگه

میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ 

چی و توضیح بدم

اگه مراحل ثبت نام و کد گرفتنت و اینا تموم شده میتونی فردا بخریش

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
فردا تازه میشه خرید. تا حدود ۸ میلیون  تومان میشه سفارش گذاشت.اما من ۱.۵ میذارم چون دارن سهم رو ...

منم میخوام همین قدر بزارم خواهرشوهرم 8 میلیون گذاشته خیلی ب من میگه توهم بزار 

ریسک نداره، سودش کمتره. به بیست سی درصد رسید سودش باید ردش کرد

آخه میترسم سریع بعد از یکی دو هفته صف فروش سنگین شه نتونم رد کنم بره. بعدش تا یه مدت هم نره بالا مثل بجهرم که خیلی صبر و حوصله میخواست . اگر کسی بلد باشه دقیق به وقتش بفروشه که عالیه