2733
2734
عنوان

تقدیم به شان آی عزیز

8112 بازدید | 221 پست
می دانم هر از گاهی دلت تنگ می شود. همان دل های بزرگی که جای من در آن است، آن قدر تنگ می شود که حتی یادت می رود من آنجایم. دلتنگی هایت را از خودت بپرس و نگران هیچ چیز نباش! هنوز من هستم. هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی. نگران شکستن دلت نباش! و تو مرا داری ...برای همیشه! چون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای ... صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است شاید مرا فراموش کرده بودی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم ... می خواهم شاد باشی ... این را من می خواهم ... تو هم می توانی این را بخواهی. خشنودی مرا. من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود ... نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد. شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن! پروردگارت ... با عشق !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این مطلب رو چند وقت پیش تو گوگل پیدا کردم با عنوان پیامی ازسوی خدا برای بنده ها نمیدونم چه حسی باعث شد امشب بعد از خوندن پستهای دوست عزیزمان این تاپیک رو بزنم در حالیکه من 80 % در مباجث تبادل نظر فقط خواننده هستم و نظری نمیدم اما امشب ...........
واااااااااااای خدای منننننن خدااااااااااااا میدونم این لحظه چه حسی دارم ازتون ممنونم دوستای خووووووووبم خوشحالی و سرمستیم هزااااااااااااار برابر شد :)) نمیدونم چه جوری ازتون تشکر کنم :)) خیلییییییی سپااااااس :) شاااااااادم عالیییییییم قدمام محکم تره از همیشه :)
2740