2737
2734
عنوان

آموزش زبان انگلیسی در کنار هم

| مشاهده متن کامل بحث + 2015 بازدید | 86 پست
با همشون جمله نساختم. دوس جونا راجع به جمله هام نظر بدین بگین ساده ست پیش و پا افتاده ست یا سخت که اگه ساده ست یکم پیشرفته ترش کنم اگه هم سخته راحتتر. شما هم جمله هاتون رو بنویسید اگه در حد خیلللللللللللللللللللللللی ساده ست بازم بنویسید منم دوس دارم جمله های متفاوت رو بخونم. میسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام خانمها :) شماها چه زود خارجی شدین :D من این روزا یکم کار دارم و امیدوارم شماها کار نداشته باشید و بیاین استارت کار رو بزنید. I'm little busy these few days. sorry, i know english very little.
سلام به همه. تازه عروس جان اون جمله اولی که ساخته بودید رو متوجه نشدم فک کنم چون کلماتش از کتاب 504 هست منم هنوز یادشون ندارم به خاطر همینه .اما مکالمه تون رو با لیسا ی عزیز فهمیدم. سیما جون اصلا مشکل مهمی نیست که شما از دبیرستان هیچی یادتو ننیست خوب اگر یادتون بود که دیگه نمی رفتید کلاس زبان.الان توی کلاس ما یه خانمی هستند 46 سالشونه و خوب مسلما چیز زیادی یادشون نمونده اما به هر حال شروع کردند و اصلا هم کار ضایعی نیست. من خودم 23 سالمه و اکثر همکلاسی های زبانم 13-14 سالشونه اصلا هم ناراحت نیستم.و دیگه اینکه کلاس زبانی که من میرم از خیلی خیلی اول زبان شروع کرده خوبیش اینکه که دیگه نمی تونیم بگیم من پایه م ضعیفه.
آب مایه ی حیات است نه جاروی حیاط!
I do not understand your sentences beacuse their words are dificulty. but I under stand your conversation with Lissa تازه عروس جون سعی کردم همون جمله اول که تو پست قبلی نوشته بودم رو اینجا به انگلیسی بیان کنم لطفا ایراداتم رو اصلا ح کنید
آب مایه ی حیات است نه جاروی حیاط!
2706