2737
2739
عنوان

کیا آمینوسنتز شدن تاحالا؟

94 بازدید | 10 پست

چحوریه؟

درد دارع یا نه؟

بدش چیکار میکنن؟

قبلش چی؟

جواب چی بود براتون

استرس دارممممم😢😢😢

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ،یه مقدار درد داره ،یه روز باید استراحت داشته باشی،خدا رو شکر اکثر مواقع مشکلی نیست

ان تیت بالا بود؟

اگه اره چن بود

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

من شدم. هر جا میری برو زینعلی نرو. نمونه منو گرفتن بعد گفت عید کسی نیست به نمونه مواد بزنه از بین می‌ره دو ملیون و سیصد هم دادم نتیجه هم بخاطر بی مسیولیتیشون نداد. کلا پونصد پس دادن با منت 

من شدم. هر جا میری برو زینعلی نرو. نمونه منو با گرفتن بعد گفت عید کسی نیست به نمونه مواد بزنه از بین ...

کدوم شهری؟

2740
بله ولی مال پنج سال پیشه یادم نمیاد ،اکثر اطرافیان من انجام دادن خداروشکر بچشون سالم بود،تهرانی؟؟؟ آ ...

ن من تبریزم