2703
2553
عنوان

همه چیز در مورد مالزی

9803 بازدید | 49 پست
با توجه به اینکه در مورد مالزی دوستان موضوعات پراکنده زیادی رو مطرح کردند
فکر کردم بد نباشه یه تاپیک مستقل داشته باشیم تا همه موضوعات مربوط به مالزی ، تور مالزی و اطلاعات سفر به مالزی رو اینجا مطرح کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ سفری رو با تور نمی رم . دوست دارم خودم همه چیزو پیدا کنم . البته مالزی یکی از اون کشورهایی هست که روی توریستهاش حساب باز کرده و سایتهای زیادی داره که می تونه راهنما باشه
جشن آذین طراح و مجری جشن تولد http://www.jashnazin.com/
2456
سلام دوست جون

ما تازه دبی بودم ، شوهرم خیلی از دبی خوشش اومده طوری که گیر داده دوباره پائیز یا زمستان بریم دبی منم گفتم بریم یه کشوری که تا حالا نرفتیم

دلم می خواد بریم مالزی و سنگاپور

خواهش می کنم ما را راهنمایی کنید

برای دو نفر یه سفر چقدر هزینه دارد

دبی که خیلی گرون بود مثلاً یه آب معدنی کوچیک 3.000 تومان ، کرایه ماشین که خیلی بالا بود یه مسیر کوتاه 5 دقیقه ای 24.000 تومان

ما دو تا ساندویج در پارک آبی وایلد وادی خوردیم شد 42.000 تومان

مالزی هم اینجوریه ؟
2714
mum to be عزیز خوب میشه تور گرفت بخاطر کاهش هزینه های پرواز و هتل
و اونجا خودت بری بگردی
اتفاقا منم زیاد از برنامه تورها خوشم نمیاد احساس می کنم ادم وقتش تلف میشه بعد هم اینکه ادم خودش می گرده و پیدا میکنه لذت بیشتری داره ولی تور رو قبول دارم بخاطر هزینه پرواز و هتل
به آرزوهای خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها بیاندیشید که گویی بزودی رخ میدهند.
طناز خانم من سال 1389 اوایل اسفند یعنی حدود 3 تا 10 اسفند مالزی بودم که بطور اتفاقی شد و همه می‌گفتند این بهترین فصل است چون قبلش باران زیاد میبارد و بعدش هم خیلی گرم است ولی همان اوایل اسفند هم خیلی گرم و شرجی بود و مثل شمال خودمان در تیر و خردادماه بود. ما یک هفته خود کوالالامپور بودیم و باز هم خیلی از جاهای دیدنیش را وقت نشد ببینیم. درضمن آنجا خودمان تاکسی می‌گرفتم و به جاهای مختلف می رفتیم چون اگر با تور می رفتیم هزینه اش حدود 2 برابر می شد و اصلاً به صرفه نبود.
تابستان ایران بهترین فصل مالزی هست
البته هواش چندان فرقی نمیکنه چون در مدار استوا هستش
حتما افا موسی برید
سمت اخر و اول سال نرید چون انقدر ایرانیا میان و میکنن که هیچی رو به درستی نمیتونین استفاده کنین
من هم تابستان هم بهارحسابی توصیه میکنم
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
هم از مامان آبتین جون هم از سیما جون ممنونم که جواب منو دادید

راستی هتل فلامینگو می گویند هتل خوبی است ؟

اطلاعاتی در موردش ندارید ؟

مامان آبتین جان ، مراکز خریدی خوب و ارزون و مناطق گردشگری اش کجاها است اگر بخواهیم با تاکسی برویم خودمان تا حدودی مطلع باشیم

راست می گی مامان آبتین جان دو برابر هم بیشتر می شود ما دبی همه جا با تور هتل رفتیم بعد اومدیم ایران حساب کردیم دیدم کم کم 600.000 تومان بیشتر از ماذ گرفته اند

مثلاً جت اسکی 150 درهم می شد از ما 400 درهم گرفتند
ما خیلی وقت برای خرید گذاشتیم که من خیلی پشیمونم. به نظر من مالزی برای گشتن و دیدن خیلی خوب است و دبی برای خرید. ولی خب قیمت‌های مالزی هم خوب بود و نمی شد نخرید دیگه ههههه
مراکز خرید خوبش هم بهترینش پاویلیونه که همه برند و خب به تبع آن گران ولی مارکداره دیگه ولی مثلاً بی‌بی پلازا یا تایم اسکوئر برای خرید خرده ریز مثل بدلیجات خیلی خوبه ولی مثل دبی فروشگاه کارفور داره که نمی دونم همونه یا نه ولی قیمت خیلی مناسب و یک فروشگاه جاسکو هم داره که خیلی خوبه اینها در بعضی مالها شعبه دارند که ما یکیش را روز آخر رفتیم و اسم میدوالی بود که خیلی هم عالی است. برای مراکز دیدنی هم خیلی بود که ما نصفش را نرفتیم مثلاً ما بالای برج دوقلو رفتیم که بد نبود و از آن بالا شهر را دیدیم ولی آکواریومش را ندیدم که خیلی متأسف شدیم و وقت نکردیم.
ما جنتینگ رفتیم که شهربازی بود و کازینوی خیلی بزرگی داشت که شهربازی زیبا و جالبی بود و من خوشم آمد. به ساحل پورت دیکسون رفتیم که آنجا بنانا سوار شدیم حدود 15 هزار تومان 4 نفر حدود یک ربع که خیلی هیجان داشت و خوب بود ولی کنار ساحل گرم بود. کرایه ون یادم نیست متأسفانه چون ما سه خانواده بودیم که با هم ون می‌گرفتیم و برای همین برایمان میصرفید.
2706