2752
2734
عنوان

بیمه یا آژانس هواپیمایی ؟

253 بازدید | 21 پست
میخوام یه کاری شروع کنم موندم نمایندگی بیمه بگیرم یا مجوز آژانس؟ در مورد بازار کار هر کدوم که اطلاعات دارید راهنماییم کنید مشکلاتش؟ دردسرهاش؟ درآمدهاشون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم تبریزم . شما برای نمایندگی چه بیمه اقدام کردی ؟؟/
من انرژیم رو صرف کسایی نمیکنم که دوستم ندارن صرف کسایی میکنم که دوستم دارن ............. دعا کنین بتونم به این جمله عمل کنم ..............مرسی
من و شوهرمم نمایندگی بیمه داریم . تبریز که نمایندگی خیلی خیلی زیاد شده .....تنها راه بالابردن در امد بیمه بازاریابی و دوست اشنا زیاد داشتن ............ ازانس هوایی فکر کنم دامدش از بیمه بهتر باشه
من انرژیم رو صرف کسایی نمیکنم که دوستم ندارن صرف کسایی میکنم که دوستم دارن ............. دعا کنین بتونم به این جمله عمل کنم ..............مرسی
الان که خیلی سخت میگرن برای دادن نمایندگی ............ودرده سرش خیلی بیشتر شده . ازانس هوایی چطور ؟؟ ازچه طریق اقدام کردی ؟مدرک شما چیه؟/
البته من شهرستان هستم خداروشکر خوبه ولی دوندگی و دردهسر زیاد داره .... من الان دیگه دفتر نمیرم مشغول نی نی داریم . ولی سخته به نظر من اطلا نباید روی درامدش حساب کنین البته طی چند سال اول .بعد که روال کار دستت اومد میفهمی اوضاع بازار چطوریه
2706