2733
2734
عنوان

بچه ها قشم واسه خرید خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12041 بازدید | 38 پست
سلام سمانه جون
من خود قشم نرفتم درگاهان رفتم که قیمت هاش خیلی عالی بود. البته من چیزای خاصی هم نمی خواستم از طرف اداره رفته بودم. من یه لباس شب هم گرفتم به نظر خودم که شیک بود البته واسه چیزای شیک اونجا باید خیلی میگشتی. بعد از نهار قرار بود بریم قشم فکر کنم 20 دقیقه راه بود با ماشین. ولی از مسئول رستوران که راهنمایی خواستیم گفت اونجا چون مغازه ها و پاساژها شیکترن یکم قیمت ها بالاتره . ما هم نرفتیم چون بیشتر وقت هم نداشتیم ولی الان میگم کاش رفته بودم !!!
یکی دوستای من هر سال میره و خیلی راضیه . بستگی به نظر خودت هم داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من اونجا درس خوندم . درگهان رو که باید یه دو روز وقت بذاری تا چیزی از زیر دستت در نره قشم هم خیلی خوبه اما سعی کن تو فصل گرما نری . در کل ظرفاش هم خیلی قیمتای مناسبیه
اللهم صل علی محمد وال محمد
لباس مجلسی من که ندیدم چیز خوب
ولی لباس و بلوز مهمونی و کیف اگه بگردی خوشگل هم زیاد دارن
به قول دوستمون بلوز عصرانه
درگهان رو من زیاد نگشتم زیاد هم خوشم نیومد
ولی خود قشم پاساژهاش بلوز و کیف های خوبی می شد پیدا کرد با قیمت مناسب
به آرزوهای خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها بیاندیشید که گویی بزودی رخ میدهند.
دوستان تو قشم هم میشه مثل کیش ماشین کرایه کرد؟ اگه اره قیمت و شرایطشو میگین؟
خدایا مواظب دخترای نازم باش ؛ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم اگه بتونی 2 یا 3روز بمونی میتونی خوب بگردی و هرچچی خواستی بخری
من در گهان رفتم خیلی خوب بود فقط وقت کم اوردم الان مغازه هایی که مارک دار بیارن بیشتر شدن من شنیدم باس مجلسی و مارک دار تو قشم بیشتره اما وقت نکردم قشم برم
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
2706