2733
2734
عنوان

راهنمایی در مورد مناطق اطراف تهران

356 بازدید | 35 پست

سلام با حدود دویست و پنجاه میلیون بهترین جایی که اطراف تهران میشه یه آپارتمان سند دار خرید کجاست؟

وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)

اطراف کرج براتون دوره؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شرق تهران 

جایی که من هستم

البته محله ضعیف و خونه یکم سن دار

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

من نظراباد کرج هستم میشه سمت هشتگرد یک ساعت و ربع با تهران فاصله داره 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
شرق تهران  جایی که من هستم البته محله ضعیف و خونه یکم سن دار

منم شرق تهرانم والا بااین پول نمیشه خرید

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗
اطراف کرج براتون دوره؟

همون جا ها میخوام که ترجیحا مترو باشه که بشه رفت و آمد کرد به تهران، ولی اصلا اون محله ها رو نمیشناسم، مثلا نمیدونم گلشهر خوبه؟میشه چیزی با این قیمت خرید؟

وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
2740
منم شرق تهرانم والا بااین پول نمیشه خرید

نه تو تهران که نمیشه اصلا

نوساز که نمیشه پیدا کنی  سن دار فک کنم بتونی در حد ۵۰ ۶۰ متر

کجا؟

همون جا ها میخوام که ترجیحا مترو باشه که بشه رفت و آمد کرد به تهران، ولی اصلا اون محله ها رو نمیشناس ...

گلشهر گرونه گیرت بیاد چهل پنجاه متری مترو و اتوبوس مرتب ازینجا به تهران هست خونه من 100متری طبقه دوم 260/70تومن قیمتشه خیلی خوش ساخته شهرشم تمییزه و موقعیت کاریش به خاطر صنعتی بودنش زیاده 

من نظراباد کرج هستم میشه سمت هشتگرد یک ساعت و ربع با تهران فاصله داره 

هشتگرد بهتره یا مثلا گلشهر ؟

هشتگرد بهتره یا مثلا گلشهر ؟

به نظرم این ور تمییز تره و خلوت تر و اینکه مردمش سطحشون متوسط روبه بالاست

2706