2752
2734
عنوان

چگونه همیشه با انگیزه می مونید؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2018 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میگم ورزش کردن اول صبح آدمو شارج میکنه و اینکه شب قبل همه کاداتو بنوسی و فردا کارایی که انجام دادی تیک بزنی هز تیکی که میزنی انقد حال میده
رقابتم خیلی تاثیر داره مثلا من خودم تا میبینم جاریم یه غدا جدید یاد گرفته من ده تا جدید تر یادپیدا میکنم
...
عشق من!!....میگن گوشه ای از نگاه خدا برای خوشبخت شدن کافیه...تورا به تمام نگاهش میسپارم..
2731
معصومه جان منم تقریبا مثل تو ام . ما شخصیتمون یه جوریه که انرژی انجام کارهامون رو از بیرون دریافت میکنیم نه از درون

مثلا همیشه دنبال یه دلیل یا یه شخص برای انگیزه کارهامون هستیم . به محض اینکه اون موضوع حذف بشه ما هم دوباره بی انگیزه میشیم. منظورم حالت تشویقی اطرافیان و ... است

من یه مدت دنبال درمان این حسم بودم.

کتاب راز رو مطالعه کردم خیلی روم تاثیر داشت اوایل ولی بازم دوباره سرد شدم.

رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
من همش یکی باید برام استارت بزنه تا دنبال یه کاری رو بگیرم . به خودم باشه هی امروز فردا میکنم.

یا یه انگیزه بیرونی

مثلا در مورد رژیم و ورزش برای لاغری . زمانی که تصمیم برای اقدام جدی شد گفتم هر جوری هست باید اضافه وزنم رو کم کنم بعد باردار بشم که اذیت نشم . و این کارو کردم

بعدش دوباره خواستم شرع کنم اما نشد و هی بچه رو بهونه کردم
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
سما جون ولی من بیشتر اوقات خودم به خودم انرژی میدم ولی نمیدونم چرا یهویی انگیزمو از دست میدم و این خیلی ناراحتم میکنه
***اگر افکارمان را کنترل کنیم... زندگیمان متحول میشود.***
نوشتن خیلی به آدم کمک میکنه حتما امتحان کن

اول هدفت و انگیزه ات رو مشخص کن و بعد برنامه ریزی کن و براش زمان بذار . و خودت رو ملزم کن که تو همون تایم انجامش بدی .

اگر یه پروسه مدت داره سعی کن براش تنوع داشته باشی که خسته کننده نشه
برگه رو بذار جلوی چشمت تا همیشه ببینیش

از این جمله های انرژی بخش هم بنویس بزن رو یخچالت خیلی خوبه
همه گاهی خسته میشن . دوباره بعدش شروع کن

من خودم خیلی تو این مورد تنبلم . ولی دوست دارم بهت انرژی بدم . چون خودم با این چیزا انگیزه میگیرم

الان 1 ساله وبلاگ پسرم رو آپ نکردم . نمیدونم چرا اصلا دستم نمیره به نوشتن . کلی مطلب ننوشته مونده
آره جمله قشنگیه .

گاهی هم از یه افسردگی خفیف و پنهان سرچشمه میگیره و باید کمی به خودت برسی و برنامه بذاری حداقل هفته ای چند ساعت مال خودت باشی

کلاسی . ورزشی . شنا . حتی یه خرید ساده اما تنها و بدون بچه و ...