2737
2734
عنوان

دستمزد پزشک

467 بازدید | 30 پست
سلام دوستان ، مامانایی که در آستانه زایمان هستید ، می شه بگید دکتر ازتون چقدر دستمزد خواسته ؟اسم بیمارستان هم بگید ممنون می شم.
مامانی منتظر اومدن شما بود، آخه خیلی وقته که هی خواب می دید که دو تا نی نی داره ، حالا خوابش تعبیر شده - خوش اومدید
گذشته از هزینه های بیمارستان(آتیه) که تقریبا حساب کردیم نزدیک 3/5 تا 4 تومن می شه ، البته هزینه بیمارستان مهم نیست ، دکتر 3 تومن خواسته ، به نظرتون زیاد نیست؟ دلم واسه همسرم می سوزه ؛ البته بعضی از بیمارستان ها قلی حساب می کردن ، مثل پارسیان که برای هر قل 4 تومن می گیره یعنی اگه یکی بره دو قلو بیاره ا ونجا 8 تومن فقط پول هزینه های بیمارستان می شه .
مامانی منتظر اومدن شما بود، آخه خیلی وقته که هی خواب می دید که دو تا نی نی داره ، حالا خوابش تعبیر شده - خوش اومدید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دکترهای شما تقریبا چقدر خواستن ؟ اگه بگید ممنون می شم بابا من کم رو هستم ، شوهرم از من بدتر ، سر این جور چیزها اصلا چونه نمی زنه میگه زشته الان دکتر عوض کنیم ، همچین همسری دارم من
2740
عزیزم برو آتیه ، پیش دکتر ناصری دکتر بسیار عالی و چون دکتر خود آتیه است از این پول اضافی ها هم نمیگیره. حتما برو خیلی دکتر خوبیه
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
خدای من دوقلوهاتون دختر پسر هستند مبارکه چقدر هیجان داره ناصری بسیار خیر و مهربونه . باهاش صحبت کن ببین اصلا الان پذیرش میکنه
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
هزینه بیمارستان مهم نیست ؛ بیمه تکمیلی قسمت عمده ای رو پرداخت می کنه اون حله فقط دستمزد دکتر خیلی زیاده
با اون 3ت کلی کار میشه کرد. آخه هزینه ها خیلی بالاست گلم
عزیزم با من کاری نداری برم؟؟؟
از خود بیمارستان پرسیدم میگه ما نمی دونیم دکترها چقدر دستمزد می گیرن فقط رنج قیمت و گفت از 2 تومن تا 5 تومن ظاهرا دستمزد میگرن . خیلی زیاده ، بیچاره اگه یکی نداشته باشه ،باید چی کار کنه ، من دوقلویی ام ، بهم می گن ، فکر کن می خواستی دو بار حامله بشی ، دوبار زایمان کنی ، الان به صرفه تره ، (تا به حال اینطوری قانع نشده بودم)
ممنون مهدیه جون آره دختر و پسرن من هم می ترسم الان دکتری دیگخ پذیرش نکنه در هر صورت ممنون از لطفت ممنون که وقت گذاشتی
2706