2733
2734
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم ؟؟(شعبه 2)

| مشاهده متن کامل بحث + 345708 بازدید | 18904 پست

یکم با این سایت جدید غریبی میکنم میلم کم شده برای سر زدن به نی نی سایت. همه چی گندست توش. یدونه باید تاپیک بزنیم برای تیم طراح سایت با اسم " چگونه ظرافت طراحی داشته باشیم"       

عشق ، عشق و عشق
یکم با این سایت جدید غریبی میکنم میلم کم شده برای سر زدن به نی نی سایت. همه چی گندست توش. یدونه باید تاپیک بزنیم برای تیم طراح سایت با اسم " چگونه ظرافت طراحی داشته باشیم"

اره  

منم با گوشی میام یکم سخته ولی کلا با لبتاپ میام

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داستان رها رو خوندی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

www.ninisite.com/discussion/topic/1146314/آیا-روز-همه-پدرها-مبارک-است-حتی-پدری-که-یک-خانواده-قربانی-بد-اخل?page=57

2731

کاش از ظرافت هاتون بگین

از خودم بخوام شروع کنم فقط این که شب ها حتمن کرم روشن کننده پوستی که خریدم رو میزنم. لوازم آرایشی قدیمیم رو هم انداختم بیرون. خیلی هاشو اصلن استفاده هم نکرده بودم. دارم تمرین میکنم بیشتر ریلکس باشم و بیشتر لبخند بزنم :) دارم سعی میکنم بیشتر به ادما توجه کنم و از حرف زدن با ادمای مناسبه غریبه خجالت نکشم. اعتماد به نفس و روابط اجتماعیم اینجوری خیلی بالاتر داره میره. 

راستی مجله بخونید. مجله ی "داستان" و مجله ی "روایت" عالی هستن. به خصوص نشریه"روایت" که درباره ی مسایل روز  خیلی خوب صحبت میکنه.

عشق ، عشق و عشق

منم یه لیست تغذیه  پوست و مو واسه خودم برنامه ریزی کردم

یه برنامه ی راحت که اوایلشه دیگه تنبلی نکنم

راستی یه چیز بگم. توی مترو خودمونو تستر ِ فروشنده ها نکنیم. خیلی وحشتناکه بعضی از خانوم ها اجازه میدن فروشنده های مترو روی دستشون یا صورتشون محصولشون رو تست کنن تا بقیه محصولشون رو بخرن! دیروز دیدم یکی از خانوما دستشو داد به فروشنده که روی دستش یه چیزی رو امتحان کنه. اون فروشنده هم با قدرت تمام اون موبر رو که قبلن حتمن روی دست و صورت کسای دیگه امتحان کرده بوده کشید روی پوست دختره!   نکنیم همچین کاری رو خطرناکههه  

عشق ، عشق و عشق
راستی یه چیز بگم. توی مترو خودمونو تستر ِ فروشنده ها نکنیم. خیلی وحشتناکه بعضی از خانوم ها اجازه میدن فروشنده های مترو روی دستشون یا صورتشون محصولشون رو تست کنن تا بقیه محصولشون رو بخرن! دیروز دیدم یکی از خانوما دستشو داد به فروشنده که روی دستش یه چیزی رو امتحان کنه. اون فروشنده هم با قدرت تمام اون موبر رو که قبلن حتمن روی دست و صورت کسای دیگه امتحان کرده بوده کشید روی پوست دختره!   نکنیم همچین کاری رو خطرناکههه

ادم ایدز میگیره که

2738

ایدز به این راحتی ها نیست ولی خب کلی بیماری پوستی ممکنه شیوع پیدا کنه. جدا از بحث بیماری،کار زشتیه اصلن مگه ما موش ازمایشگاهیم. دلم میخواست به دختره همه ی این ها رو بگم دیروز، ولی ترسیدم بگه دسته خودمه به تو مربوط نیس   درصورتی که من واقعن نگرانش شدم  

عشق ، عشق و عشق
راستی مامانم میگه یه سال اول خودتو بکش همیشه خونت مرتب باشه غذات خوب باشه تیپت خوب باشه تا ده سال خونت نامنظم باشه غذات بد باشه خودت حال تیپ زدن نداشته باشی بقیه برات پینه میزنن چون ذهنیتشون بهت مثبت شکل گرفته.درمورد خودش میگفت من اوایل بیخیال بودم خونواده شوهر بهم متلک مینداختن الان که پنجاه سالمه و همه چیم عالیه به چششون نمیام

گل گفتن مادرتون.واقعا همينطوره

حتی انجام دادن یه کار اشتباه بهتر از هیچ کاری نکردن و دست روی دست گذاشتنه.
سلام خانماچه خبراخوبیناینجا هنوز فعاله؟

سلام هایدی جون اره هرازچنگاهی میاییم.

راستش فضای اینجا خیلی متفاوته با سایت،اینجا ارامش داره ولی تو سایت همه یا دارن جدا میشن یا دعوا و کینه و نفرت دارن اصن سردرد میگیرم گاهی  

2706