2752
2734
عنوان

الان از بارداری دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 2756 بازدید | 173 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم بخدا من زیر دلم شدید درد میکرد همش فک میکردم الانه پری بشم سینه هام به شدت درد میکنه زودم خسته میشم من بعد سه روز مثبت بود اما هر وقت جواب آز گرفتی تو همین تاپیک بذاری ها جوابش کی آماده میشه؟
خدایا فقط شکرت..................
2731
از ته دلم برات آرزو میکنم امروز جواب مثبت بگیری برای من دعا کن منم این ماه جواب مثبت بگیرم خیلی داغونم امیدی هم ندارم اما برا خدا کاری نداره خدایا دلش رو شاد کن لبش رو خندون به حق این ماه رحمتت
تو آخرین طبیبی که لحظه های آخر به داد من رسیدی....تو نوری از خدایی...
اما ان شاالله که مثبت بشه نمیدونی چه حس قشنگیه من که از خوشحالی اشک میریختم هنوز باورم نمیشه تا تکون بخوره خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن همه باهم بگیم آمین! آمیـــــــــــــــــــــن
خدایا فقط شکرت..................
اگه نی نی داشتم میفهمیدم
بارالهی ! آن باشد که عشق تو به تنهایی ما را کفایت کند ! O:-) هر اندیشه منفی نسبت به دیگری، بازگرداننده ی چند اندیشه ی منفی به صاحب خود است. مهم نیست چند نفر اندیشه ی منفی نسبت به یکی دارند؛ اگر آن شخص شاد باشد، آن اندیشه ها هرگز به نزدیک وی هم نمی رسند، زیرا فر کانس شان متفاوت است. در عوض، همین اندیشه های منفی در شماری چند برابر به صاحبان آن ها باز می گردد. هیچ کس نمی تواند اندیشه ی منفی خود را وارد زندگی ما کند، مگر آن که اجازه بدهیم فر کانس مان، خود را تا سطح فر کانس منفی پایین بکشد.
2706