2737
2739
عنوان

واسه غربالگری ب هیچ وجه نیلو نرید

19878 بازدید | 25 پست
دکتر من گف یا نسل امید یا نیلو من از جفتشون وقت گرفتم ولی نسل امید گف مرکز شلوغه باید تنها و بدون همراه بیای شوهرمم چون میخاس بیاد گف بریم نیلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ساعت9مارفتیم اونجا بعد از کلی شلوغی و صف خون گرفته مارو از ولیعصر فرستاده خیابون افریقا پدرمون دراومد تا رفتیم پیدا کردیم و پارک کردیم بعدش رفتیم ی مرکز سونوگرافی چرت ب اسم پارمیس ک کلا ی دکتر کلا داش با100تا مریض دک از نیلو اومده بودن ساعت10 رفتیم وقت ساعت1 داد کلا 4تا صندلی بود ک جای نشستنم نبود
2740
عزیزم همه همینن.. منم یکی تو شهرک غرب رفتم اسمش یادم نیست. همینجوری که شما میگی بود یه جای کوچیک و یه عالمه مراجعه کننده. من همش میترسیدم آزمایشم با کسی عوض شه پرسنلشم خیلی بی ادب بودن. حتی وقتی جوابو تلفنی بهمون خبر دادن بد حرف میزدن.. میگفت خوب گوش بده یه بار بیشتر نمیگم! نفهم بعدشم فرستادنمون یه جا دیگه واسه نمونه گیری.. مام یه روز علاف بودیم
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **
سلام منم موافقم نیلو آزمایشگاه خوبی نیست جواباش اشتباهه به خاطر اشتباه اونا من های ریسک شدم ونزدیک یک وسیصد گذاشت رودستم برا آمنیو سنتز نیلو ونیلوفر قبلا یه آزمایشگاه بودن که ازهم تفکیک شدن وهرکدوم دکتراش یه آزمایشگاه زدن ازمنم میشنوید نیلو نرید اخلاقشونم بده وبی حوصلن سه بار دستم سوراخ کرد تا خون بگیره وانقد بی شعور بودن که به من حامله زنگ زده بود میگفت بچت عقب افتادس زود بیا جواب بگیر برو پیش دکترت
شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
2706