2410
2553
عنوان

ترش کردن در دوران بارداری...کمکم کنین خانومای گل

| مشاهده متن کامل بحث + 63495 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی من این مشکل را از ماه سوم داشتم.الان هم اگر مراقب نباشم سریع سوزشش شروع میشه.ولی دکترم گفت سعی کن بیشتر غذاهای خشک بخوری یعنی سوپ و اینجور چیزا کمتر استفاده کن.بعد از غذا حداقل نیم ساعت بنشین و سریع دراز نکش.غذاهای ادویه دار و تند ممنوع.وعده های غذایی خیلی کم حجم و حدود 5-6 بار در روز.امیدوارم زودتر خوب بشی.راستبستنی ساده هم خیلی کمک میکنه(البته این تجربه خودمه)
2456

سلام خانم های گل من 28 سال هستم واقدام به بارداری کردم از ماه قبل  یعنی 4.8.2018 من پریود شدم واز 11 .8.2018 نزدیکی داشتم تا الان سرگیچه زیاد دارم ودرد زیرشکم قسمت سمت راست وسمت چپ که مربوت به تخمک ها میشه ترش زیاد میکنم یعنی وقتی غذا میخورم تا شب میاد تو گلو میسوزه و میره پاین والان از روز اول پریودی تا الان میشه 37 روز که پنج همته میشه واز روز پاکی حساب کنم میشه دقیق 30 ورز که چهار هفته میشه ایا من باردارم خواهش میکنم ج بدین. 

سلام خانم های گل من 28 سال هستم واقدام به بارداری کردم از ماه قبل  یعنی 4.8.2018 من پریود شدم واز 11 .8.2018 نزدیکی داشتم تا الان سرگیچه زیاد دارم ودرد زیرشکم قسمت سمت راست وسمت چپ که مربوت به تخمک ها میشه ترش زیاد میکنم یعنی وقتی غذا میخورم تا شب میاد تو گلو میسوزه و میره پاین والان از روز اول پریودی تا الان میشه 37 روز که پنج همته میشه واز روز پاکی حساب کنم میشه دقیق 30 ورز که چهار هفته میشه ایا من باردارم خواهش میکنم ج بدین. 

2714
چراکسی جواب نمیده توخدا جواب بد این استرس دارم خیلی 

باردارشدی عزیز؟؟؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
سلام خانوما من ۹ شهریور اخرین پریودیم بود الان بارداریم  چن هفته میشه؟

اولین روزاخرین قاعدگیتو بگو

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 

منم سه ماهه اول از معده در خابم نمیبرد غذا هضم‌نمیشد گیر میکرد تو معدم انگار سنگ گذاشتن روش این سه ماهه اخرم ک از سوزش معده همش ترشم میکنه عاصی شدم غذای سنگینو چرب پرادویه میخورم بدتر انقد عرق میزنم ک گلاب بروتون بالا میارم 

2706