2733
2734
عنوان

******تاپیک خداحافظییی *******

2362 بازدید | 117 پست
تقریبا یه دوسالی میشه که نت رو تو خونه دارم و بهترین همدم تنهایی های من نت بوده علی الخصوص از وقتی که با نی نی سایت آشنا شدم و بعد یک سال از آشنایی عضو شدم و تونستم دوستای خیلی خوبی اینجا پیدا کنم دوستایی که خیلی وقتها باهاشون گریه کردم و خیلی وقتها باهاشون خندیدم و دل کندن از تک تک دوستام چه اونایی که تو اد لیستم هستن چه اونایی که نیستن برام سخته و دلم برا تک تک لحظه هایی که در کنارتون بودم تنگ میشه و می دونم برام سخته ترک خونه دوم خودم یعنی نی نی سایت

وای چه روزای قشنگی با بچه های چت روم داشتم ترمه و نیسا و بقیه دوستام
وای چه روزایی می رفتیم تو یاهو با سارا حرف می زدم و درد دل می کردم سارا کجایی؟؟؟؟؟؟
وای چه حرفهایی می زدیم منو ....
وای خدا یعنی می تونم همه دوستام ول کنم برم
تنها این 70نفر ادلیستم نیستن که برام سخته دل کندن ازشون همه در و دیوار نی نی سایت بوی خوبی برام داره و دل کندنو برام سخت تر می کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نازیار ب دل مانگاه کن دختر کجااااااااااا تو دوست ماییی
خدایا وقتی ازم گرفتی و بهم بخشیدی ، فهمیدم که معادله زندگی ، نه غصه خوردن برای نداشته هاست و نه شاد بودن برای داشته ها . . .
2740
نازیار چلاااااااااااااااااااااااااااااا؟
شوهر نازی داشتم..................
خوب نگهش نداشتم....................
شغال اومد بردتش...............
یه جا نشست خوردتش......

حالا همه با هم.................

دمش گرم ......دمش گرم ( البته من مجرد بیدم ) [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]

چرااااااااااااااااااااااااااااا
شوهر نازی داشتم..................
خوب نگهش نداشتم....................
شغال اومد بردتش...............
یه جا نشست خوردتش......

حالا همه با هم.................

دمش گرم ......دمش گرم ( البته من مجرد بیدم ) [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]

2706