2752
2734
عنوان

نظرتون درباره آهنگ جدید تتلو

455 بازدید | 29 پست

وقتی بچه هامون بزرگ بشن خواه ناخواه چنین چیزای افتضاحی را میشنون.اما آهنگ گفتن دربارش دیگه واقعا زیاده رویه.بخدا نگرانم با وجود این آدمای منحرف و بی فکرر قراره چه بچه هایی تربیت کنیم ما  

گوشش ندادم ولی با شناختی که از تتل دارم میگم خاک برسرش 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون بزنم نفت در بیاد؟

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2731

خیلیم خوبه

بزنم نفت در بیاد🤣🤣🤣

من‌ که حال کردم

سلطانه😍😍😍😍😘🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

تازه این خوبه اهنگ بعدیش اسمش رو نمیگم چون کاربریم میترکه ولی اهنگ بعدی هم میترکونه😁😁😍🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

خیلی حرفای زشتی میزنه ولی از ریتمش خوشم میاد  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
طرفدارشی؟😂😂

اره مشکلیه؟؟؟🍭🙄