2733
2734
سلام
خانومایی که می خواستن از شوهرشون جدا بشن ولی فهمیدن باردارن اینجا کسی هست؟؟؟؟؟
اگر هست میشه بیاین با هم دیگه دوست بشیم.
ای وای.. حالا چی کار می خوای بکنی؟ موضوع مشکلاتت در حد جدا شدن بوده؟ حالا بچه رو این وسط چی کار می کنی؟ اگه می خوای نگهش داری تو رو خدا از الان برو مشاوره یا یه راهی برای بهبود زندگی پیدا کن.. اما اگه مثل روز برات روشنه که به دنیا بیاد شما همین راه رو انتخاب می کنی بهتره...
من تصمیمم هنوز به جدایی نرسیده بود اما حسابی مشکلات داشتم که فهمیدم باردارم.. نگهش داشتم چون از پس عذاب وجدان وگناهش بر نمیومدم.. اما الان روزی صد بار می گم کاش اون موقع....
الان جونم برای پسرم در میره اما وقتی میبینم با صورت معصوم کوچولوش گاهی خیره می شه به فریاد های ن و باباش دنیا رو سرم خراب می شه و میگم عاقبت این بچه چی می شه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من تصمیم به جدایی ندارم ولی ...
چی بگم از کدوم دردم بگم
بچه معصوم من گیر چه مامان بابایی افتاده
یعنی اگرم به طلاق فکر می کردم دیگه الان نمیکنم
خودمم باور نمیکنم چون تازه 1 ماه بود اقدام به باداری کرده بودیم بخاطره اینکه زندگیمون قشگ بشه
انقدر مثل سگ گربه به جون هم نیفتیمولی..
من الان خونه بابامم خودش منو فرستاد
2728
مامان سنجد جون تو رو به خدا این حرف نزن
گرییییییییییییییییییییییییییییییییییییه
ببین خیلیا مثل من و تو دعوا دارن هیچ یه دعوام سر بچه دا شدن دارن
من یه تار موی بچمو به تموم عالم نمیدم کاش نگو
دعا کن خدا شوهرتو هدایت کنه چون کاری به غیر از دعا نمیتونیم بکینم
ببین من قشنگ میدونم چی میگی
دعا کن داغ بچتو نبینی
2738
مریمی جون شما که همه رو گفتی مشکل خیلی از آدما بخاطره همین چیزهایی که شما نوشتی.
کسی که مشکلات روانی نداره آخه زنشو میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی که مشکلات رواتی نداره معتاد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی که مشکلات روانی نداره هوسباز میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همش از این مشکلات روانی کمبود هایی که پدر و مادر کردن . یا لوس کردن بیش از حد سبب غرور و تکبر خیلی زیاد میشه
من منظورم این بود که مثلا اگه ایراد گیره...غر غرو.....این چیزای جریی روانی حل شدنیه ولی بزرگتر هاش به نظر من هرگز درست نمی شه و یه عمر ادمو بد بخت میکنه.....
امید وارم مشکل شما اساسی نباشه و با مشاوره حل بشه انشاالله
سلام رامیسا جون..........

مثل خودمی........منم تو ماه 4 بارداری شوشو بهم گفت برو خونه بابات....دیگه نمیخوامت......الان هم قراره 9 روز دیگه نی نی م به دنیابیاد اما از شوشو هیچ خبری نیست.....حتی یه زنگ هم بهم نمیزنه..............

چند وقتته خانومی؟؟؟؟چند وقته خونه باباتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1