2726
عنوان

ترمیم بینی

833564 بازدید | 9725 پست
قانون ومقرارت استفاده از این تاپیک 1. جروبحث ممنوع هر کس هر مشکلی با هر کی داره با پیام خصوص مشکلش رو حل کنه به داخل تاپیک نکشونه. 2. در اولین فرصت پست های نا مربوط و اسپم ها رو پاک کنید . 3.به حق وحقوق همدیگر احترام بگذارید و از کلمات زشت وتوهین آمیز استفاده نکنید . شماره تلفن بعضی از دکترهای تاپیک 1. منافی ..............88797882 فوق تخصص جراح پلاستیک و ترمیمی 2. بشارتی .........88797375 جراح و متخصص گوش حلق بینی 3. کلانترهرمزی ...........

عمل زیبایی ثانویه چنانچه برای انجام رفع مشکلات جزیی باقیمانده از عمل جراحی اولیه انجام شود در اینصورت عمل اصلاحی نامیده میشود ولی اگر عارضه بجا ماندهاز عمل جراحی اولیه بینی وسیع باشد در اینصورت عمل ترمیمی نامیده می شود. بطور کلی اعمال جراحی ثانویه بویژه اشکال ترمیمی دشوار تر بوده و میزان خطا برای جراح تا 2-1 میلیمتر مجاز می باشد. بیماری که میخواهد عمل جراحی ثانویه انجام دهد بویژه ترمیمی باید انتظارات واقع بینانه داشته باشد و از نظر بدنی و روانی در سلامتی کامل باشد. اعمال جراحی ثانویه عمدتا" به روش باز انجام می شود چون دقت جراح در عمل بیشتر می شود و نتیجه بیشتر قابل پیش بینی خواهد بود. پست ها: 422 عضویت: 17/8/1390 قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی چه نکاتی را باید رعایت کنم؟ قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی چه نکاتی را باید رعایت کنم؟ * قبل از جراحی: · حداقل برای دو هفته قبل از عمل نباید از آسپرین یا داروهای حاوی آسپرین استفاده نمایید زیرا آسپربن از انعقاد طبیعی خون جلوگیری می کند. · نیکوتین موجب تنگ شدن رگهای خونی می شود و می تواند موجب اختلال در گردش خون بافت بعد از جراحی شود. بنابراین باید قبل از جراحی و حداقل ٢ هفته بعد از آن از مصرف دخانیات اجتناب نمایید. · از ٨ ساعت قبل از عمل، از خوردن و آشامیدن پرهیز نمایید.این باعث می شود که در زمان جراحی معده شما کاملا"خالی باشد و بیهوشی بی خطری داشته باشید. · در مورد داروهایی که قبل از جراحی مصرف می کنید به ما اطلاع دهید. * بعد از جراحی: · در موقع خوابیدن در یک هفته اول بعد از عمل،حتی الامکان از دو بالش استفاده نمایید. · در ٧٢ساعت ابتدایی بعد از جراحی،از یخ خرد شده یا ماسکهای یخی آماده استفاده نمایید تا تورم و کبودی کاهش یابند. توجه داشته باشید که روی گچ بینی فشار وارد نکنید. · ادامه ورم بعد از ٤٨ ساعت اول طبیعی است .تورم در ٤٨ -٧٢ ساعت اول به حداکثر خود می رسد. · در شب بعد از عمل فقط از مایعات استفاده کنید.روز بعد می توانید غذای معمولی نرم میل نمایید ولی برای مدت ٢ هفته از خوردن غذاهایی که نیازمند حرکت زیاد لب هستند مثل سیب ، بلال، و غیره خودداری نمایید. · شما احتمالاً ترشحات خونی از بینی برای ٣ – ٤ روز خواهید داشت و می توانید گاز زیر بینی خود را هر وقت لازم بود عوض کنید .در صورتیکه ترشحات خونی قطع شدند می توانید گاز زیر بینی را بردارید. · برای جلوگیری از خونریزی ، از فین کردن در دو هفته اول بعد از عمل خودداری کنید.سعی کنید عطسه نکنید یا از طریق دهان عطسه نمایید. · برای جلوگیری از خیس شدن گچ بینی، موها باید از پشت ( مثل آرایشگاه )،شسته شوند. روزی که برای برداشتن گچ مراجعه می کنید به طور معمول دوش بگیرید.در این روز خیس شدن گچ اشکالی ندارد. · لبه های داخلی سوراخ بینی و هر یک از بخیه ها را با گوش پاک کن آغشته به آب اکسیژنه تمیز نموده و سپس یک لایه نازک از پماد چشمی روی آن بمالید.ممکن است این کار در ٢ – ٣ روز اول چندین بار لازم باشد و در روزهای بعد کمتر انجام شود. نوک گوش پاک کن را تا انتهای پنبه آن می توانید وارد بینی کنید، نه بیشتر. · در سه هفته اول بعد از جراحی ، از فعالیتهای شدید که ضربان قلب شما را بیشتر از ١٠٠ ضربان در دقیقه نمایند خودداری کنید( مثل ایروبیک ، وزنه برداری ، و خم شدن ). بعد از دو هفته باید به تدریج فعالیتهای خود را افزایش دهید تا در پایان هفته سوم به حالت عادی برگردید.از ورزشهای برخوردی برای حداقل ٤ – ٦ هفته اجتناب نمایید.از برداشتن اجسام سنگین تر از ٥ گیلوگرم در سه هفته اول خودداری کنید . · از ضربه به بینی برای ٤ هفته اول جلوگیری نمایید . · بعد از برداشتن گچ بینی تا ٤ هفته عینک نزنید.در صورت لزوم می توانید عینک را با چسب به پیشانی بچسبانید. لنزها را می توانید به محض اینکه ورم در حدی کم شد که بتوانید آنها را داخل چشم بگذارید استفاده کنید. · پوست بینی بعد از جراحی به نور آفتاب حساس می باشد . تا ٦ ماه از قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید خودداری کنید. از کلاه لبه بلند یا کرم ضد آفتاب با SPF معادل ٢٠ یا بیشتر با محافظت UVA و UVB استفاده نمایید.محل برشها بخصوص ،در زمان ترمیم حساسیت زیادی به نور آفتاب دارند. · گچ بینی حدود یک هفته بعد از جراحی برداشته می شود. · نوک بینی گاهی بعد از جراحی بی حس است و دندانهای جلویی گاهی اختلال حسی دارند.این حالتها به تدریج از بین می روند.وقتی نوک بینی بی حس است بزرگ حس می شود مثل وقتی که در اعمال دندان پزشکی لب شما بی حس می شود و شما آن را بزرگتر حس می کنید. · مقدار زیادی از ورم در٢ – ٣ هفته اول از بین می رود. حدودیک سال طول می کشد تا ١٠% آخر تورم از بین برود. پاسخ به سئوالات شایع در مورد جراحی زیبایی بینی (رینو پلاستی): پاسخ به سئوالات شایع در مورد جراحی زیبایی بینی (رینو پلاستی): پرسش: جراح بینی خود را چگونه انتخاب کنم و چطور مطمئن باشم که نتیجه جراحی من خوب خواهد شد؟ پاسخ: رضایت شما بعد از عمل جراحی زیبایی بینی به دو عامل بستگی دارد: 1-شکل بینی شما بعد از عمل جراحی، به تصورات و انتظارات قبل از عمل نزدیک باشد. 2-مشکلات عملکردی مثل اشکالات تنفس و بویایی پیدا نکنید. در مورد شکل بینی بعد از عمل، باید بفهمید که آیا درک شما از زیبایی بینی و صورت با درک پزشکتان هماهنگ است یا خیر؟ گرچه کلیات اصول زیبایی شناسی بینی و صورت در تمام دنیا تقریبا یکسان است، اختلافات نژادی هم درزیبا شناسی بینی مهم بوده و باید در نظر گرفته شوند. مثلا بینی زبیا در افراد اروپایی یا سیاهپوستان آمریکا یا زرد پوستان آسیای شرقی یکسان نیست . نکته ای که شما باید به آن توجه کنید این است که آیا تصور شما از زیبایی بینی و انتظار شما از جراحی، مورد قبول جراحتان هست یا خیر؟ این مطلب رااز دو راه می توانید متوجه شوید: 1-دیدن عکس های قبل و بعد ازعمل . توجه داشته باشید که علاوه برعکس های نیمرخ ،عکس های روبرو هم برای دیدن نتایج جراحی ها بسیار مهم هستند .در ضمن، دیدن خود بیماران عمل شده از نزدیک و سئوال در مورد تجربیات و رضایت آنها بسیار سودمند می باشد. 2-طراحی کامپیوتری : پزشکانی که در مطب طراحی کامپیوتری می کنند به شما این امکان را می دهند که با دید زیبایی شناسی ایشان آشنا شوید.مهمترین نکته این است که شما متوجه می شوید جراح، قصد چه تغییراتی در بینی شما دارد و آیا نتیجه نهایی، شما را راضی میکند یا خیر؟ در صورتیکه تغییرات دیگری درعکس بعد ازعمل مد نظر شماست امکان انجام آن را از پزشک بپرسید. در نهایت بعد از پایان مشاوره ، اتاق پزشک را با رضایت ترک خواهید کرد زیرا : _اگر از نتیجه عمل بیماران قبلی و طراحی کامپیوتری راضی نیستید،خوشحالید که از جراحی، حداقل با این پزشک ، منصرف شده اید و بعد از عمل واقعی با منظره ای که دوست ندارید روبرو نخواهید شد. _اگر از نتیجه طراحی کامپیوتری راضی هستید و دیدن بیماران قبلی هم به شما اطمینان خاطر بیشتری داده،خوشحال هستید که یک قدم به ظاهری که همیشه آرزویش را داشته اید نزدیک شده اید. پرسش: آیا عمل جراحی زیبایی بینی در زمان خاصی از سال بهتر است؟ پاسخ: در جراحی بینی تفاوتی بین فصول مختلف وجود ندارد ولی اگر مبتلا به حساسیت یا آلرژی بینی فصلی می باشید بهتر است جراحی را به فصول دیگر موکول نمایید. پرسش: آیا جراحی بینی من با بیحسی انجام خواهد شد یا بیهوشی؟ پاسخ: اگر چه جراحی به هر دو روش امکان پذیر است ولی اکثر جراحیها با بیهوشی انجام میشوند.در روش بیهوشی عمومی بیمار هیچگونه درد و ناراحتی را تحمل نخواهد کرد و با توجه به داروهای جدید و روشهای مدرن بیهوشی ، امکان ایجاد عوارض نزدیک به صفر می باشد. پرسش: آیا جراحی بینی با لیزر هم انجام میشود؟ پاسخ: یکی از کاربردهای لیزر در جراحی ، انجام برشها می باشد که در مواردیکه نیازمند برش بسیار دقیق هستیم (مثلا در جراحی حنجره)، از آن استفاده میکنیم. در جراحی زیبایی بینی ،نتیجه عمل بستگی به دقت جراح در اندازه گیریها، ایجاد تعادل در قسمتهای مختلف براساس اصول زیبا شناسی و پیروی از اصول علمی جراحی دارد و استفاده از لیزر برای برش بجای تیغ جراحی هیچ تغییری در نتیجه عمل ایجاد نخواهد کرد و به این دلیل است که در بهترین مراکز دنیا هم از لیزر برای جراحی بینی استفاده نمیشود. در یک مورد خاص، لیزر در جراحی بینی کاربرد دارد و این مورد، رینوفیما (Rhinophyma ) نام دارد. رینوفیما یک بیماری پوست بینی و قسمت میانی صورت است که تقریبا" همیشه در مردان ایجاد میشود. این بیماری معمولا" در میانسالی شروع می شود و با افزایش ناهنجار غدد چربی و بافت همبندی تظاهر میکند. معمولا" برای درمان آن از لیزر دی اکسید کربن (CO2) استفاده می شود و با این لیزر بافت غیر طبیعی را از میان برمی داریم. پرسش: چه زمانی بعد از عمل می توانم از بینی نفس بکشم؟ پاسخ: مدتهاست که ما در جراحی بینی از تامپون استفاده نمی کنیم و در صورت نیاز، به جای آن از لوله های نرمی استفاده می کنیم که به بیمار امکان می دهند بلافاصله بعد از پایان بیهوشی به راحتی از بینی تنفس کند. استفاده از این وسیله یکی از ترسهای قدیمی بیماران رینوپلاستی را از بین برده است. پرسش: آیا امکان انجام جراحی های دیگر همراه با جراحی بینی وجود دارد؟ پاسخ: بله. بعضی جراحی های صورت مثل گذاشتن پروتز چانه، پروتز گونه، یا جراحی پلک و غیره گاهی همراه با جراحی بینی انجام میشوند و اتفاقا" به علت ایجاد تعادل بیشتر در صورت باعث زیبا تر شدن نتیحه عمل جراحی بینی هم میشوند. پرسش: بعد از جراحی بینی به چقدر استراحت در منزل نیاز دارم؟ پاسخ: میزان استراحت در منزل بعد از عمل تا حد زیادی بستگی به وضعیت فیزیکی خودتان دارد. بسیاری از بیماران بعد از روز دوم فعالیت های عادی خود را از سر می گیرند و برخی هم تا حدود یک هفته که زمان باز کردن قالب بینی است در منزل استراحت میکنند. به طور کلی، اکثرا" از روز سوم به بعد، کارهایی که نیاز به فعالیت فیزیکی زیادی ندارند( مثل کارهای دفتری یا مطالعه درسی ) قابل انجام می باشند. انحراف تیغه بینی انحراف تیغه بینی تیغه ( سپتوم – septum ) بینی دیواره ای است که حفره بینی را به دو قسمت تقسیم می کند. تقریباً در ۸۰% موارد تیغه بینی کاملاً در خط وسط نیست ولی مشکلی ایجاد نمی کند. انحراف تیغه بینی حالتی است که تیغه بینی شدیداً از خط وسط منحرف شده است . در این موارد ، شایعترین شکایت، اشکال تنفس از بینی می باشد.در بعضی موارد ، تیغه بینی منحرف می تواند موجب اختلال در تخلیه سینوسها شده و باعث عفونت مکرر سینوسها شود .شکایات دیگر عبارتند از خونریزی مکرر از بینی ، درد صورت ، سردرد ، ترشحات پشت حلق ، تنفس صدادار موقع خواب (در کودکان). درمان انحراف تیغه بینی ، جراحی (سپتوپلاستی) می باشد . این جراحی از طریق سوراخهای بینی انجام می شود و برش پوستی ، کبودی ، یا علایم خارجی دیگری ندارد.

لیست ترمیمی ها دوستانی که ترمیم کردن نام کاربری ..نام دکتری که ترمیم کر،،، میزان رضایت ... تخصص دکتر ترمیمی.... ...... نام دکتر قبل ترم 1. باوان.. احمد توسلی اشرفی.. با وجود ورم خوبه.. فوق تخصص جراح پلاستیک و ترمیمی(بار اول صوفی زاده.باردوم توکلی )خرداد92 ترمیم کردم 2.سوری ..آقای دکتر منافی .. راضی از ترمیمش .. فوق تخصص جراح پلاستیک وترمیمی.. 3.سارا ..آقای دکتر منافی.. راضی بود ... ..فوق تخصص جراح پلاستیک و ترمیمی.. 4.دیزینس..آقای دکتر منافی .. راضی .. فوق تخصص جراح پلاستیک وترمیمی.. 5.سوئیتی..اقای دکتر منافی.. گزارش نشده..،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،... 6.سارینا.. خانم دکتر بشارتی .. راضی ..جراح و متخصص گوش حلق بینی.. (دکتر اولش اصفهان بود.). سال 91 ترمیم کرد 7.سارای.. خانم دکتر بشارتی .. راضی .. جراح ومتخصص گوش حلق بینی... سال 91 ترمیم کرد 8.نگار .. خانم دکتر بشارتی .. گزارش نشده.. ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،.. ..،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، 9.مامان عسل...خانم دکتر بشارتی...راضی...جراح و متخصص گوش و حلق و بینی(دکتر قبلی بهمن مقدم سه بار جراحی شده بود) 1 سال بعد عمل راضی .سال 91 ترمیم کرد 10.سحر.. خانم دکتر بشارتی..گزارش نشده..،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،.. ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، 11.بهارک..خانم دکتر بشارتی .. گزارش نشده..،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،.. 12حدیثه ..خانم دکتر علامه....متخصص گوش،حلق،بینی جراح سر گردن (بود اولین دفعه مجتبی کلینی ،دفعه دوم مهرداد مدرس ) و 10 اسفند 91 با علامه برای بار سوم ترمیم کرد . 13. فروزان.. خانم دکتررزیتا بشارتی.. گزارش نشده.. جراح و متخصص گوش حلق بینی.. 14.رویا.. خانم دکترمیتراعلامه.... متخصص گوش،حلق،بینی جراح سر گردن.. 15.د.هستی..خانم دکتر علامه.. متخصص گوش ،حلق،بینی جراح سر گردن.. 16.پتی نوس..اقای دکتر پور صادق ..راضی بود.. از مشهد بود.. 17.روسلا..اقای دکتر کلینی ..راضی بود..جراح عمومی بود ... 18.امیر .....دکتر میمنه جهرمی (مشهد)... 19.مریم .. آقای دکتر سامی ..گزارش نشده ..متخصص جراح گوش ،حلق،بینی .. 6 ماه بعد عمل راضی بود 20.مامان دوگل .. خانم دکترمیترا علامه .. ،،،،،،،،،،،،،،،،،،(دکتر اولش محبی ) 21.پرستو ..... خانم دکتر علامه ...... گزارش نشده..،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،.. 22. مینو 67 .....دکتر عارف .. گزارش نشده..فوق تخصص جراح پلاستیک وزیبایی .. 23. سوفیا .....اقای دکترعلی منافی.. ..فوق تخصص جراح پلاستیک وترمیمی.. 24. عسل .. خانم دکتر بشارتیی . جراح متخصص گوش حلق بینی.(.دکتر عمل اولش فتاحی). خرداد 92 ترمیم کرد 25. ر سا ،خواننده خاموش .. اقای دکتر توسلی اشرفی ..فعلا راضی..فوق تخصص جراح پلاستیک وترمیمی..(دکتر محبی) تیر 92 ترمیم کرد 26.نلسون..اقای دکترعلی منافی ..گزارش نشده..فوق تخصص جراح پلاستیک وترمیمی.. 27. مامی امیر ..اقای دکتر پوریا افلاکی .. (دکتر عمل اولش فوت کردند) 28.nikaaa .. خانم دکتر علامه. جراح ومتخصص گوش حلق بینی جراح سر گردن.. 29.anaroofia..آقای دکتر منافی.. (..دکتر اولش عباس صفوی نایینی) 30. یاس کوچک .خانم دکتر علامه .. جراح متخصص گوش حلق بینی و سر گردن 31. مرمر60. ترمیم بااقای دکتر حافظی . 3 ماه پیش که میشه شهریور 92 (عمل اول و دومم با حافظی بود) 32.فرنوش... دکتر کامیابی ترمیم کرده...راضی هستش....(عمل اولش با دکتر کلانترهرمزی) 33.شادی . با منافی ترمیم کرده ......................... راضی هست 35. دنیزایرانی... با توسلی ترمیم کرده............... اذر 92 36. سوگل....... با توسلی ترمیم کرد.............. تیر ماه 92... 37. ستاره ...... با توسلی اشرفی ترمیم کرد......... ابان 92 38. پریناز1..... با توسلی اشرفی ترمیم کرد........اذر 92 (عمل اول بهروز فرزام ) 39. نارسیس ...با توسلی اشرفی ترمیم کرد.....اذر92 (عمل اول با فتاحی) 42. کاوه ......... با دکتر علی منافی ترمیم کرده 15 دی (خودش گفت یه هفته پش) 43. ماری بلو با دکتر علی منافی ترمیم کرد اویل بهمن 92 45. ترنم با دکتر علی منافی ترمیم کرد....... دی 92 46. میثم با دکتر بشارتی ترمیم کرد ...... بهمن 92

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

som2i پست ها: 892 عضویت: 26/6/1391 بچه ها جونم نظره من اینه که اگه بینی تون پیوند غضروف میخواد یا کلاً خیلی مشکل داره پیشه منافی برید که آخرش شکله بینی درمیاد نه مثله بعضی دکترا که فقط یه تیکه ناجور روی صورت میشه منافی من چندبار مطبش رفتم بینی ها دفرمه نیستن مشکل ندارن ، شکله یه بینیه طبیعین ولی اگه فقط بینیه شما زرگه و میخواین جمع و جورتر بشه از همه لحاظ پیشه دکترای دیگه برین d-hasti پست ها: 193 عضویت: 15/9/1391 سلام بچه ها من بینیمو 5 سال پیش عمل کردم ولی الان اصلا خوب نیست .کلا بینیم بزرگه به خصوص نوک بینیم الان تصمیم گرفتم عمل کنم اول پیش کلانتر هرمزی رفتم اونکه قبول نکرد فرستاد پیش مظفری. ولی زیاد خوشم نیومد از مظفری یعنی به نظرم زیاد تو ترمیم خوب نیست. بعدش رفتم پیش سامی به نظرم کارای اولیش خوبند ولی واسه ترمیم یکی دوتا کار که شبیه بینی من یودند نشونم داد زیاد خوب درنیاورده بود یعنی خوب کوچیک نشده بودند .منم چون مشکلم بزرگ بودن بینیمه منصرف شدم . بشارتی رو هم رفتم که کلا به نظر من بینی رو بزرگ درمیاره. الان فقط علامه مونده. پیش اونم رفتم ویزیت شدم . دوبار که رفتم به نظرم بد نبود ولی خیلی خوبم نمشه گفت. ولی چون بینی هارو اکثرا کوچیک درمیاره و منم مشکل بزرگ بودن دارن الان انتخابم علامه هست ولی نمیشه گفت که 100% بهش اطمینان دارم ولی خوب بدم نیست. حالا به نظر شما من چیکلر کنم؟؟دکتر دیگه ای که به درد من بخوره سراغ دارین؟؟ با علامه عمل کنم؟؟ مرسسسسییی d-hasti پست ها: 193 عضویت: 15/9/1391 منافی نرفتم چون چند تا کار ازش دیدم به نظرم سایز بینی رو زیاد کوچیک نمیکنه. مظفری هم خوب بود ولی به درد کار من نمیخورد چون تو ترمیم زیائ تخصص نداره . من که رفتم پیشش گفتم نمونه کار بهم نشون بده که شبیه بینی من باشه گفت ندارم. فقط یه دو تا عکس از تو گوشیش نشونم داد که بار ول بود عمل شده بودند و بینی های کم کاری یودند. برای بار اول خوبه ولی برای ترمیم فکر نمیکنم. من زیاد بینی کوچیک نمیخوام دوستم ندارم و میدونم که نمیشه ولی میخوام از این که الان هست بهتر بشه مغزبادوم پست ها: 6,180 عضویت: 12/7/1391 من چن ماه پیش از دکتر سجادیان سوال درمورد پایه پرسیدم بخونیدو دست کمش نگیرید هر دکتری که میرید بپرسید که ایا این پایه رو میزاره و اینکه از چه جنسی هس این پایه-اگه از سیلیکیون بود فرارو برقرار ترجیح بدید.... - پایه چیست آیاشمابرای بیماران خودازپایه استفاده میکنید ؟ تمام بینی هایی که مورد عمل جراحی قرار میگیرند،بعلت باز شدن بافتها،ligament,اتصالات استخوانی،غضروفئ،دچار ضعف میگردند که به همین علت نیاز به تقویت ساختار بینی دارند.روشهایی برای تقویت ساختار وجود دارد که شامل روشهای متنوعی از جمله گذاشتن ستون غضروفی برای جلوگیری از. افت بینی میباشد.لازم به ذکر است بعد از عمل بینی بعلت جاذبه زمین، ضعف ساختاری بینی ،حجم بینی باقیمانده ،که در بینیهای گوشتی اهمیت خاصی دارد،تمایل به افت دارد. روشهای متنوعی برای تقویت ساختار وجود داردکه در مورد گذاشتن ستون ،میتوان آن را جزء روشهای متوسط تقویت بینی از نظر قدرت نامید.لازم به ذکر است که دربینیهای گوشتی تقویت ساختار مهمترین و حساسترین مرحله میباشد. مثال بیرونی آن در ساختمان سازی است!اگر ساختمانی فقط با آجر وسیمان ساخته شود با زلزله ضعیفی ویران خواهد شد.روشهای ضد زلزله همان تیرآهن و بتون ریزی و انواع روشهای دیگر در ساختمان سازی است که بنده اطلاعی از ان قاعدتا ندارم! -بعضی از جراحا روش بسته دارن بعضیا باز-من تا این حد اطلاع دارم واسه اونایی ک انحراف دارن روش بسته اصلا خوب نیس ولی درجراحی بینی مطمئنا بینی های گوشتی در منطقه زلزله خیز قرار دارند.ضمناتمامی جراحان ملزم به تقویت ساختاربینی میباشند. میترا-الف پست ها: 825 عضویت: 13/8/1391 دیدم بچه ها دارن راجع به غضروف گوش و دنده بحث میکنن گفتم دوباره برم یه تحقیقی بکنم بیام! اینا حرفای جراحای بین المللی و اکثرا جراحای پلاستیک آمریکا هستن، از سایت realself.com بهترین غضروف برای پیوند به بینی، غضروف تیغه خود بینی هستش دومین گزینه، غضروف گوش و سومین گزینه غضروف دنده و چهارمین گزینه غضروف مصنوعی و سیلیکون هستش غضروف گوش، نسبت به غضروف تیغه بینی سفت تره غضروف دنده، نسبت به غضروف گوش سفت تره غضروف دنده راحت شکل میگیره و نتیجه صاف تر و صیقلی تر در میاد اما تمایل زیادی به کجی داره اما به هیچ وجه جذب نمیشه دردش بیشتره و به دماغ، حالت سفت و غیرنرمالی میده، مثه یه دماغ چوبی! برای همین غضروف دنده بیشتر برای قسمت استخوانی بینی که از بین رفته و احتیاج به پیوند داره، استفاده میشه غضروف گوش سخت تر شکل میگیره، و برای قسمت نوک بینی بیشتر کاربرد داره یکی از دکترا هم گفته بود که فقط در صورتی باید سراغ غضروف دنده رفت، که غضروف گوش یا غضروف تیغه بینی موجود نباشه! یه دکتری هم گفته بود که غضروف تیغه بینی و غضروف گوش باعث میشن دماغ وقتی لمس میشه طبیعی باشه ولی غضروف دنده اینطور نیست. و گفته بود که غضروف تیغه بینی و گوش نه کج میشه نه جذب میشه، ولی غضروف دنده احتمال کج شدنش هست و اکثرشون گفته بودن که در صورتی که تیغه بینی غضروف به اندازه کافی نداشته باشه، بهترین گزینه "غضروف گوش" هستش به هر آسمان زلالی شک دارد؛ گنجشکی که با سر به شیشه ی پنجره خورده است! hadisseh پست ها: 708 عضویت: 10/11/1391 فروزان جون بینی تو 100% خیلی خوب شده چون قبلشم خوب بود مبارکت باشه عزیزم میترا جون مرسی از اطلاعات مفیدی که گذاشتی آدم ها همانند عکس میمانند هرچفدر که بزرگشان کنی کیفیت خود را از دست میدهند توتو برگزارکننده جشنهای تولد کودکان،جشن سیسمونی هدیه بهاری تیساگل تنوع ترین لوازم تولد، لباس تولد، مهمانی و منزل، اسباب بازی، کیف ... تونیا پست ها: 628 عضویت: 15/5/1390 به به سلام میترا جون چه عجب ؟بد نبینی عزیزم .ایشالله همه مشکلاتت به راحتی حل بشه.دلم خیلی برات تنگ شده بود. راستش من از بعضی از بینی های دکتر زمانی خوشم اومد چون اون غوز معروف تو رو داشتن ویه نوک کوچولو وخوشکل هم داشتن .البته برای اونایی که برداشت غضروف از گوش رو ترجیح میدن باید بگم من که خاطره بد نقص گوشم همیشه با منه البته شاید از گوش من زیاد غضروف برداشته شده باشه

2728
پرندوش سابق پست ها: 704 عضویت: 19/12/1389 من عاااااااااااشق بینی اینم محشر شده به نظرتون کی تو این سبک عمل میکنه؟ http://uploadtak.com/images/y8342_575771_1047409763288.jpg پست ها: 233 عضویت: 19/10/1391 شهریار یحیوی درسته دکتر جوونی هست ولی پدرش هم یکی از جراحان با تجربه و قدیمی هستن که 100% تجربه خودشونو به پسرشون منتقل کردن من خودم رفتم مطب یحیوی دو تا کار بسیار زیبا دیدم که یکیشون 3 ماه و اونیکی 1سال بود عمل کرده بود که با هم اومده بودن مطب .... کارای فیس بوک ش هم که خوبن...ولی اینم بگم واسه ترمیم فک نکنم زیاد تجربه داشته باشه....منو که قبول نکرد مجید1 پست ها: 411 عضویت: 27/10/1391 فریدجان من دکتری رو تو شهرک غرب 3-4 سال قبل رفتم اسمشو حالا یادم نمیاد ولی نوشتم اگر بخوای میتون پیدا کنم- 6 ماه که کشید نوبتم بشه وقتی رفتم مطبش بدون استثنا همه بینی ها فوق العاده بودند و شلوغم بود با این که قیمتش بالا بود نوبتم که شد داخل که رفتم تعجب کرد که بهم وقت دادن گفت من اصلا مردها رو عمل نمیکنم فقط خانمها رو عمل میکنم اونم خانومها که بینیشون استخوانی باشه ترمیمی هم قبول نمیکنم و ... گفتم چرا با خیال راحت گفت چون دنبال دردسر نیستم خانم ها هم پوستشون ظریفه و استخوانی هم هستند که عملش خیلی راحته درصورتیکه اقایون و کلا گوشتیها پوستشون خوب نیست و کلی زحمت داره پس عمل بینی استخوانی و پوست ظریف جز کار خوب دکتر ی حساب نمیشه چون 90 درصد دکترا این عمل ها رو خوب انجام میدند دکتری خوبه که ترمیمی و کارای سخت رو هم خوب انجام بده که طبق گفته دوستان بشارتی و منافی جز این دسته هستند

پست درباره ی زخم و بخیه بعد از عمل: تا دو سال بعد از عمل روی بینی لیزر نزنین (طبق گفته ی سامی) تجربه ی خودم از لیزر این بود که خیلی ورم میاره. بعد از عمل به فاصله ی دو هفته یه آمپول ویتامین سی تزریق کردم. به فاصله ی سه هفته بعد از عملم ویتامین E مصرف کردم. (هر دو آمپول رو با نسخه ی پزشک تهیه کنین) ویتامین ها هم جلوی سرماخوردگی رو میگیره هم باعث بهبود سرعت ترمیم زخم و جای بخیه میشه. بعد از عمل از ماه پنجم به بعد ترکیبات حاوی ترتینوئین (Kertel یا Retin-A) رو روی جای بخیه ها مصرف کردم 1392/4/17 9:31 ب.ظ http://www.8pic.ir/images/06681516514150204006.png http://www.8pic.ir/images/50283341860767329482.jpg این کرم ها(سیکالفت اون و سیکابیو) برای رفع التهاب پوستهایی که ترشح ندارن و بعد از اعمال جراحی و لیزر و پیلینگ توصیه میشه سرعت بهبود را تسریع میکنه و روند درمان را بهینه میکنه،بلافاصله بعد از انجام بخیه و یا چند روز بعد از آن که هنوز اسکار ( جای زخم ) ایجاد نشده و تثبیت نشده استفاده میشن ،که از ایجاد اسکار تا حدی جلوگیری می کنن. این دو کرم به علت آنتی باکتریال بودن یه جور پانسمان پمادی محسوب میشن!هر زمانی تو روز که یادتون بود یه لایه ضخیم رو جای بخیه ها بمالین

مهدا پست ها: 46 عضویت: 15/2/1391 تارا جون دکتر من فوق تخصص پلاستیکه و سرشناسه همونطور که گفتم ایرادای بینی شیوا جون رو منم دارم با این تفاوت که سه هفته از عملم میگذره وتا سه ماه نگذره و ورمای بینیم کم نشه نمیتونم بگم راضیم یا نه اگر با رفتن ورمام ایرادای بینیم رفع شد میام اینجا اسمشو رونمایی میکنم چون تا ایرادای بینیم رو به یکی از فامیلامون رو که قصد عمل با دکترم رو داشت گفتم از عمل باهاش منصرف شد وقتی حرفای بچه ها رو اینجا خوندم دیدم خیلی زود بود که در موردش قضاوت کنم پست ها: 2,573 عضویت: 22/1/1390 سلاااااااااااااااااااااااااااااام بچه ها خوبیددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دلم براتون یه ذره شده بوددددددددد مخصوصا برای مرمر و گلناز و سوری و باوان بچه ها من هنوز صفحات پیشو نخوندم از مامان عسل جون چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خداروشکر از بینیم راضی ام 1 سایز بزرگتر شده البته هنوز دماغ جمع و جوریه ولی نسبت به قبلش که خیلی غیر عادی کوچیک بود خیلی بزرگتر شده کجی بینیمم تا حد خیلی زیادی اصلاح شده فقط یه کوچولو از اون فرورفتگی گنده باقی مونده که اونم دیر یا زود یه ژلی چیزی بهش تزریق میکنم اگرم نکنم زیاد پیدا نیست امیدوارم یه روزی همتون مثل من از نتیجه عملتون راضی باشید راستی بچه ها من یه آیدی جدیدتر داشتم که زمانی که این مسدود بود ساخته بودمش بعد دادمش به یکی از دوستام که گهگاهی میاد نی نی سایت بهش سپرده بودم بیاد از حالم بهتون خبر بده و عذرخواهی بکنه و بگه زودی میام بهتون نگفته؟؟؟

saray پست ها: 422 عضویت: 17/8/1390 سلام به همه رویا جان من با بشارتی ترمیم کردم البته بار سوم . دوبار قبل بینیم هر بار خراب تر از قبل شد چون اشتباه کردم بعد از عمل دوم دوباره رفتم پیش همون دکتر قبلی بینیم خراب شد بچه ها بینی منو دیدن از همه ی بینی هایی که تا حالا دیدی خراب تر بود من پیش محبی رفتم گفت اصلا امکان نداره بینیت درست شه الان با بشارتی ترمیم کردم خیلی بهتر شده بینیم ............شما پیش منافی . امیری زاد. بشارتی زاده..... دکترایی که کارای ترمیمشون خوبه برو کاراشونو ببین از نزدیک بعد تصمیم بگیر.. آقا محمد بشارتی برای بینی پسرها و ترمیمی ها خوبه ........... البته اگه از اون پسرایی باشی که بینی کوچیک میخوان به درد شما نمیخوره بشارتی بینی هارو خیلی کوچیک نمیکنه واسه همین پسرا معمولا راضی تر از دخترا هستن بینی پسرا رو کاملا مردونه درمیاره... در کل کارش طبیعیه فانتزی و عروسکی .و... نیست. تارا 9999 مرسی انشالله بینی توام قشنگ شه........... نینا سل پست ها: 1,824 عضویت: 24/7/1391 سارای جان بینی خواهرم الان ظاهرش هم حتی خوب نیست چونکه یه قوسی بهش داده که بجای اینکه از وسط چشماش باشه از وسط بینیشه و همون تنفسشم مشکل داره.....بار دوم اسلامی گفت مطمئنم که درست می شه کاری نداره که شاخکات بلنده که دوباره پیشش عمل کرد و اینم نتیجش الان افلاکی می گه می تونه درست کنه تنفسش رو هم اما بشارتی گفت تنفست دیگه درست نمی شه و فقط می تونم ظاهرشو بهتر کنم. اولین عملش بعد از یه سال بینیش افت هم کرد و پهن شد عمل دومش که دیگه هیچی نگم بهتره....واقعا بعضی از آدما اصلا انسانیت ندارن. اون روز که خواهرم رو عمل می کرد 7 تا عمل دیگه هم داشت بدو بدو همه رو انجام می داد. بینی خواهرم فقط یه قوز کوچیک داشت و اولش هم استخوانی بود هرکی می دید می گفت عالی می شه. الان هر شب بیداره، زندگیمونو این آدم ریخت به هم با این بی دقتیش و بی مسئولیت بودنش واقعا ازش نمی گذریم. دو ماه دیگه یه سال کامل از عمل دومش می گذره می خوام خوب تحقیق کنم در باره ترمیمی ها که بتونیم تنفسش رو هم درست کنیم. betsabe پست ها: 80 عضویت: 25/7/1391 سلام دوستان من 2تا دکترو ویزیت کردم برا ترمیم دیده هامو اینجا میذارم شاید به درد شما هم بخوره بچه ها من مطب محبی رفتم برای ترمیم چیزایی که دیدم و می گم بینی ها همه معمولی بودن با نوک گرد با 2 نفر هم صحبت کردم یکی گفت 6 ماه دیگه عروسیمه ولی نوک بینیمو درست جمع نکرده هنوز گندس خیلی ناراحت بود و یکی دیگه هم گفت من ترمیم کردم ولی اصلا راضی نیستم یکی از سوراخای بینیم بسته شده شبا احساس خفگی می کنم و پیوند غضروفم بلد نیست نمی تونه خوب در بیاره یدفعه باهاش ترمیم نکنی پشیمون می شی محبی زیاد تجربه نداره منم پا شدم اومدم بیرون مشاوره هم نرفتم دیگه 2تا هم منشی بد اخلاق داره که همش نگاه می کردن ببینن مریضا چی می گن در باره محبی من که خوشم نیومد ازشون betsabe پست ها: 80 عضویت: 25/7/1391 مطب دکتر عارف هم رفتم اونجا 3تا بینی قشنگ دیدم قلمی و ناز بودن خودشونم راضی بودن مشاوره رفتم با دکتر گفت دس نزن به بینیت خطرناکه ممکنه مشکل تنفس پیدا کنی اگه دوباره عمل کنی من عمل نمی کنم خیلی ناراحت شدم ولی حتما کسی هست بتونه درستش کنه من می گردم تا یه دکتر خوب پیدا کنم betsabe پست ها: 80 عضویت: 25/7/1391 و مطب دکتر تاجالدینی و سامی هم می خوام برم بعد مشاهدا تمو براتون می گم امیدوارم هر کی ترمیم داره بتونه یه دکتر خوب و متعهد پیدا کنه و از نتیچه عملش و هزینه ای که می ده و وقتی که صرف می کنه تو این راه راضی باشه برای منم دعا کنید شاید یه دکتر خوب پیدا کنم این دماغ داغونو درست کنه سل پست ها: 1,824 عضویت: 24/7/1391 دیروز پیش دکتر برزنجی رفتم. بینی منو که بار اولمه رو که طراحی کرد خوب بود. اما به خواهرم گفت که نمیشه با عمل درستش کرد و دارو نوشت. بینی منشی دکتر خیلی خوشکل بود اما یه خانمی توی مطب بود که از شمال می اومد و به ما گفت که از بغل هنوز حس می کنه بینیش یه قوز داره. از روبه رو و بالا خیلی خوشکل بود اما راست می گفت یه قوز کوچیک داشت بینیش و به من می گفت دکتر خیلی مودب و با حوصله هست اما وقتی گفتم بیام اینجا عمل کنم ابرو هاشو داد بالا!!!! بعد من دوباره در به در دکتر شدم با این حرکت!!! هزینه جراحی بار اول رو 4 و برای بار دوم بیشتر می گیره. این نتایج مطب گردی دیروز ما! حالا این هفته می خوام برم بشارتی بشینم و شهریار یحیوی ببینم چی می شه. در ضمن یه سری هم رفتم مطب افلاکی نشستم دو تا مورد بد دیدم یکی یه خانم بود که بینیش فوق العده گنده شده بود و بخیه ها همه از بیرون بود و واقعا بد بود یکی هم بینیش خیلی کوچیک بود و پهن روی صورتش. یه سری هم مطب بشارتی بودم دو تا از خانم هایی که عمل کرده بودن برای بار اول خیلی بینی بزرگی داشتن، خوب اینقدر بزرگ هم جالب نیست دیگه. یکیشون بینیش دراز و بزرگ بود که دیگه بیشتر به صورت مردونه می یومد و گفت که دکتر حرف گوش نمی ده!

سارا پست ها: 278 عضویت: 12/2/1390 سلام کسی هست من یه چند تا سوال دارم می شه اگر اطلاعی دارید جواب بدید لطفا من 7 سال پیش سال 84 پیش رزم پا عمل کردم اونموقع 1600 دادم دماغ من گوشتی بود ولی خیلی بزرگ نبود یه کم استخونش پهن بود همین یه دماغ خوش ترکیب ولی بزرگ طوری که اولین بار رفتم پیش رزم پا فکر کرد عمل کردم ولی از سایزش راضی نیستم اومدم واسه عمل مجدد خلاصه عمل کردم ولی راضی نیستم استخونش را خوب باریک کرده ولی سر دماغم را جمع نکرده وسر دماغم گوشتی و گرد هستش حالا می خوام ترمیم کنم فقط سر دماغم را چون از بقیش راضی هستم اول از همه می خوام بدونم عمل مجدد هم سختیش مثل عمل اوله یا راحت تره چون من عمل اولم خیلی سخت بود و سرویس بدید؟ شدم الان هم بچه کوچیک دارم و اون موقع مجرد بودم و نمی/تونم مثل اونموقع استراحت کنم بعد هم من نمی خوام پول بدهم با یه دکتر دیگه زورم میاد رفتم پیش خود رزم پا گفت برو یه عکس رادیولوژی از دماغت بنداز من ببینم وضعیت استخون و غضروف سر دماغت چه جوریه ببینم می تونم با عمل بسته درستش کنم یا نه اگر نتونم از یه دکتری که تو عمل باز تبحر داره خواهش کنم بیاد برات درست کنه یه سوال دیگه هم دارم دکتر اول خود آدم اگر ترمیم کنه هزینه مجدد می گیره یا فقط پول بیمارستان را می گیره؟ بعد آیا ممکنه دماغ آدم تو عمل دوم خراب شه چون یه طرز فکر بد هستش راجع به عمل دوم و همه می گن خراب می شه من درسته الان از دماغم راضی نیستم ولی اصلا بد نیست و همه می گم فقط سرش باید یه خورده جمع شه و همینجوری هم اصلا دماغ ضایعی نیست و حتی انقدر طبیعیه که کسی نمی فهمه عمل کردم واسه همین زورم میاد واسه یه کار کوچیک مجددا یه هزینه کامل بدهم لطفا راهنمایی کنید اونهایی که عمل ترمیمی مجدد انجام دادید Royaaaa پست ها: 174 عضویت: 10/7/1391 سلام دوستان من 9 سال پیش بینیمو پیش دکتر فتاحی عمل کردم اونموقع یک و دویست دادم.بینی من قوز داشت و نوکشم یه کم گوشتی بود. اونموقع بینی های فانتزی مد شده بود با اینکه خیلی بهش تاکید کرده بودم میخوام بینیم طبیعی دربیاد و فانتزی نباشه اما اخر کار خودشو کرد و به نوک بینیم یه قوس خاصی داد که من اصلا خوشم نمیاد.البته سوراخای بینیم معلوم نیست....به پره های بینیم هم اصلا دست نزده بود در صورتی که من دوست داشتم جمع و جورش کنه. یه جورایی نوک بینیم تو ذوق میزنه.به نظر من دراز شده و زیاد متقارنم نیست چون بعدا به مقدار غضروف دراورد!!!!.دلیلی نداشت اونقدر بیارتش جلو. میتونست صاف تر درش بیاره.با اینکه یه بارم پیشش ترمیم کردم ولی فرق چندانی نکرد. الان به سرم زده نوک بینیمو تغییر بدم.ولی همه منو میترسونن میگن به این راضی باش بی عیب نیست ولی به صورتت میاد. اگه خرابتر بشه میخوای چکار کنی واسه همین خیلی میترسم و این همه سال اقدامی نکردم...شما دکتری که بتونه نوک بینی رو خیلی خوب جمع و جور کنه میشناسید؟ من دیروز پیش دکتر محبی بودم گفت مشکلت فقط نوکشه شاید مجبور شم یه کم از گوشت غضروف بردارم و پره هاتو جمع تر کنم (تو عمل قبلیم اصلا به پره هام دست نزده بود) قیمتم گفت چون ترمیمی هستی بیشتر میشه 3700 تا 4 ممکنه دربیاد...تونجا همه ازش راضی بودن! بچه ها دیگه چه دکتر خوبی واسه ترمیم میشناسید که نوک بینی رو خوب جمع کنه و طبیعی دربیاره؟ سارا* پست ها: 1,553 عضویت: 19/8/1390 و اما اممممممممممممممممممماا خبر مهم امروز من خیلی وقت پیش اینجا گفتم یه دوستی دارم 6 بار بینی اش رو عمل کرده و الان بینی خیلی خوبی داره و نرماله .امشب ازش کامل پرسیدم .بینی اولش رو که کم سن بوده عمل کرده و گند زده شده بهش .-دکترش دانشی دو بار عمل کرده و چند سال بعد که بزرگتر شده مجبور شده بره بده گند عمل بچگی رو درست کنند .عمل سوم دکترش سید ابوالحسن امامی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی بوده .که گند زده به بینی و توی عمل دوم هم نتونسته درستش کنه می گفت خیلی داغون بوده و از هر طرف غضروف اویزون بوده و کج و کوله و غیر قابل تحمل بار پنجم دکتر همایون الهی عملش کرده که بهتر شده و توی روتوش دوم ایرادهای عمل اول رو برطرف کرده و الان راضیه .جالب اینکه پریشب هم من از همین همایون الهی نوشتم که یه دوست دیگه ام رو عمل کرده و بعد از تصادف باز هم براش ترمیم کرده پگفت پول عمل دوم رو نگرفته .و فقط هزینه کلینیک رو حساب کرده .می گفت راضی ام .مشکل تنفسی نداره .قرینه است .سوراخها تا خد زیادی قرینه بودن و فقط یه کم یه سمت بینی جای بخیه بود که اونم خودش می گفت به نسبت بینی ای که من داشتم خیلی عالی دراورده و خیلی راضی بود همکلاسی پست ها: 39 عضویت: 5/7/1391 سلام به همگی بچه ها من یکشنبه پیش با بشارتی ترمیم کردم30/11 رفتم اتاق عمل 15/3 بیرون اومدم.3-4 روز اول خیلی بی حال بودم .از دنده و سرم گرفته .دیروزم تو مطب گچو باز کرد و چسب زد قراره سه شنبه برا کشیدن بخییه دنده برم . لوله ها هم هنوز تو بینیمه . همکلاسی پست ها: 39 عضویت: 5/7/1391 بچه ها کسی میدونه آیا غضروف بینی ممکنه به مرو.ر آب بشه و تحلیل بره که نیاز به ترمیم مجدد داشته باشه

Royaaaa پست ها: 174 عضویت: 10/7/1391 سلام بچه ها من امروز مطب دکتر بشارتی بودم... اصلا فکر نمیکردم انقدر جوون بزنه باورم نمیشد.... پر پرش 31 اینا بهش میخوره... ولی چرا اخلاقش اینجوریه!!؟؟؟ اصلا ثبات نداره...من چون شنیده بودم اخلاقش خوب نیست اولش جرات نکردم زیاد ازش سئوال بپرسم.خودش در عرض یه دقیقه تند تند همه ایرادات بینیمو گفت...بعد یه جدولی داره نمره میده به بینی ها...ازعالی خوب و اینا شروع میشد به من گفت بینی تو یه چیزی بین اولی و دومی میشه.... تا اینجا رفتارش معقول بود...من موندم بعد از همه مریضاش با یه نفر دیگه که میخواست ترمیم کنه دوباره رفتیم تو اتاقش عکسای ترمیمیاشو بهم نشون بده... دختره یه سوال ازش پرسید اقا این قاطی کرد بدجور گفت پرتت میکنم بیرون دیگه بهت عکس نشون نمیدم!!! بعدش من پرسیدم ترمیمی مشاابه بینی من ندارید یه دور دیگه قاطی کرد... اصلا من تو شوک بودم!!!! جالبیش اینجا بود که اصلا موقع عصبانیت چهره اش تغییر نمیکرد... حتما بخاطر بوتاکس بوده...آدم نمیفهمید این الان عصبانیه یا عادیه!! دیگه عکساشو بست نشونمون نداد...ولی همون چند تایی که دیدیم خوب بودن حالا از مریضای تو مطبش بگم... همه مدلی میشد اونجا ببینی.اونطوری نبود بگی همه مماخا بزرگ بودن...یکی بود 2 سال بود عمل کرده بود یه قوسی به نوک بینیش داده بود من خوشم نیومد ...اونایی که بینیاشون صاف بودنو بیشتر دوست داشتم...اونجا سه نفر بودن که با خودش عمل کرده بودن بازم ترمیم کرده بودن...حس میکنم اکثر مریضاش دوباره کارشون به ترمیم میکشه زیادم نمیتونه سوراخای بینی رو قرینه در بیاره... تزدیک 20 نفر با چسب من اونجا دیدم که خوب با چسب نمیشه قضاوت کرد...بعضیاشون خیلی قشنگ و جمع و جور بودن بعضیا میگفتن بینیمون هنوز گنده اس... یه نفر بود که بینیشو سه سال پیش با خود بشارتی عمل کرده بود میگفت بعد 4 ماه غضروف یه طرف بینیم آب شد تو رفت بینیمم چسبندگی پیدا کرده ترمیم کردم خوب نشده!!!!!!!! میگفت 7 8 نفر از اشناهامون پیش این عمل کرده راضی بودن...بقیه از تنفسشون راضی بودن.یکی از ترمیمیا بینیش گوشتی بوده...میگفت نتونست مال منو دفعه اول خوب جمع کنه ترمیم کردم اندفعه انگار راضی بود...ولی میگفت دکتر قبلش میگه بینیت خوب درمیاد یا نه. من موندم چکار کنم...از رفتارش اصلا خوشم نیومد یه کاری میکنه بعد از عملم مشکل داشته باشی جرات نکنی بهش بگی.. ولی نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه این میتونه بینی منو درست کنه.... راستی گفت هزینه ترمیم 4 و نیمه...عمل اول 3 و نیم... ویزیتشم 20 تومن بود...ولی آدم اندازه هزار تومنم جرات نمیکنه ازش سوال بپرسه!!!! بتسابه جون با سامی کی وقت داری؟ من امروز زنگ زدم گفت 6 آذر بهت وقت میدم...گفتش اگه میخوای دماغ عملیا رو ببینی دوشنبه ها 5 تا 9 بیا. دکتر امیری زادم زنگ زدم گفت هر وقت اومدی به نوبت میفرستمت دلخل ...نمیخواد وقت بگیری...امروز فرصت نشد برم احتمالا سه شنبه برم Royaaaa پست ها: 174 عضویت: 10/7/1391 راستی مریضاش میگفتن منشیاش هر دو ترمیمی بودن... ولی یکی از منشیاش بینیش کج بود هنوز!!! شوهر خانم دکترم دیدم...جای باباش بوووووووووووووووووووووووود!! 999tara پست ها: 25 عضویت: 25/6/1391 بچه ها بشارتی چقدر ایراد می گیره از بینی لابد می خواد اگه خوب نشد فردا دهنت بسته باشه به من که گفت نوک بینیتو خیلی داده بالا کاملا کامیکه یعنی خنده دار و کمدیه اون بالا هم خیلی تراشیده باید غضروف بذارم من که از ترسش چیزی نگفتم فکر کنم دلش سوخت گفت ولی چه چشمای نازی داری بینیتم خوب می شه بعدم چند تا عکس از ترمیمیاش بهم نشون داد من که اصلن خوشم نیومد یعنی به فرم صورت من نمی یاد در مورد مریضاشم از بین اون جمعیت من فقط یه مریضه راضی دیدم که البته خودش راضی بود یه ترمیمیم دیدم فرم بینیش خیلی خوب بود ولی سوراخای بینی یکی کوچولو کوچولو یکی دراز و کشیده طفلک فهمید من می خوام ترمیم کنم چسب بینیشو برداشت خیلی سوراخاش تابه تا بود من که بار اولم بود همچین چیزی می دیدم می گفت روم نمی شه برم سر کار منشیشم می گفت خانم دکتر یه آمپول می زنه خوب می شه مثه بچه ها که... آخه از کی تا حالا با آمپول سوراخای بینی قرینه می شه !!!! یکی از دوستام با همین آمپول دکتره تو مطب سر بینیشو سوراخ کرد پوست بینیشو نازک کرد الان باز می خواد ترمیم کنه مریضای خودشم می گفتن دکتر همه بینی ها رو شبیه بچه شیر قلمبه در می یاره خلاصه من که فکر نمی کنم جزو ترمیمی های خوب خانم دکتر باشم در مورد منشی هاشم اون یکی که بینیش فانتری و نازه ترمیمی نیست اون یکی ترمیمیه دیروزم مطب دکتر منافی بودم خیلی خوب آروم با مریضاش صحبت می کرد یه کار ترمیم ازش دیدم 10 ساله پیش ترمیم کرده بود عالیییییی بود ولی شانسه من دیگه ترمیمی تو مطبش نبود باز باید برم بیشتر کاراشو ببینم تا مطمئن شم oyaaaa پست ها: 174 عضویت: 10/7/1391 سارای جون ممنون بابت راهنمایی هات بچه ها من امروز رفتم مطب افلاکی.... دیگه راحت همه عیبامو زد تو صورتم.بینیت پینوکیویی و دلقکی و فلانه... الان خیلی حس بدی بهم دست داده... گفتش به کسایی که تا حالا اصلا عمل نکردن و قوز دارن نمیشه گفت باید عمل کنی ولی عمل واسه تو واجبه...خیلی خانمی کردی 8 سال صبر کردی!!! تو مطبش بدون چسب چند نفرو دیدم...از نیمرخ بینیاشون خوب بود ولی از تمام رخشونو زیاد دوست نداشتم...اکثر بینی ها شبیه هم بود... نمیشد گفت یه بینی قشنگ و شیک درست میکنه ولی بینی قابل قبولی درست میکنه... حیف شد تو مطب بشارتی همه چسبی بودن من نتونستم تمام رخاشونو خوب ببینم... گفتش 90% ممکنه از گوشت غضروف بردارم ولی یه جوری حرف میزد انگار زیاد لازم نیست...مگه ترمیم بدون غضروفم میشه؟! گفت خودتو بسپر به من نگران نباش یه چیز خوب برات درمیارم کسی نفهمه بینیت عملیه!!! کیه که از خودش بد بگه؟!! واسه عملای اولش 2 و نیم تا 3 میگیره ها ولی به من گفت 4600 ازت میگیرم!!! البته کلا میخواد قیمتشو ببره بالا...به قول خودش دلار بالا رفته!!! خیلی مستاصل شدم نمیدونم به کی اعتماد کنم ...کمکککککککککککککک betsabe پست ها: 80 عضویت: 25/7/1391 سلام بچه ها رویا جون من امشب مطب سامی رفتم هیچکی تو مطب نبود فقط من بودم رفتم مشاوره گفت من ترمیم 7 الی 8 می گیرم ولی دست نزن به بینیت خراب تر می شه از دکتر قبلی هم که گند زده به دماغم دفاع کرد بدم اومد ازش از ایناس که اگه بینیو خراب کنه قبول نمی کنه می گه عیب از خودته .هر بینی هم واسه خوش نام موندن خودش قبول نمی کنه betsabe پست ها: 80 عضویت: 25/7/1391 رعنا جان ادرس دکتر تاج الدینی اینه خیابان شریعتی با لا تر از میرداماد روبروی پمپ بنزین قلهک ساختمان پزشکان نیکان نبش خیابان مینا ط 1 تلفن 22262988 پریناز پست ها: 1,293 عضویت: 3/4/1390 رویا جون این آدرس شهریار یحیوی هست. خیابان ملاصدرا-بعد از چهار راه شیخ بهایی-جنب کلینیک بیمارستان بقیة الله-ساختمان پزشکان گلستان(البته اسباب کشی کردن رفتن ساختمون بغلیش) تلفن مطب جدیدش:88210033-88210010 روزای زوج از ساعت 2 تا 7 عصر پذیرش رامک فکر کنم 3500 داده ولی زیاد مطمئن نیستم

وای بمیرم رعنا جان چقدر سختی کشیدی . پست ها: 784 عضویت: 13/8/1391 رویااااااااااا جان مبارک باشه عزییییزم من عمل اولم 5 ساعت و نیم طول کشید! حتما عمل دومم هم 12 ساعتی طول میکشه :) مبارکت باشه. تا 5شنبه به دماغت فکر نکن اصلا. فقط استراحت کن و روزی یکی دو ساعت موزیکای بی کلام لایت گوش کن.استرس هم یه چیز طبیعیه ولی هیچ تاثیری تو نتیجه نداره پس بذارش کنار تا 5شنبه :) سوئیتی جوووونم :* کارای فرهنگ رو دوس نداشتم. تازه همه کاراش از نیمرخه که! صحراییان هم با اون سایتش! 4 تا عکس گذاشته از زاویه های فوق العاده بد، فوق العاده هم بی کیفیت! اونا رو نمیذاشت که بهتر بود که! کلانتر هم که ... :( برزنجی هم یه سری کاراشو اصلااااااااااااا نپسندیدم. خیلی هم گرون میگیره مثکه سوئیتی الان تو نظرت رو کدوم دکتره؟ به هر آسمان زلالی شک دارد؛ گنجشکی که با سر به شیشه ی پنجره خورده است! میترا-الف پست ها: 784 عضویت: 13/8/1391 عسل جان خیلی خوبه که مامان درد و اینا ندارن من تحمل دردم خیلیییی کمه میگی اون برجستگی کمتر شده، پس معلومه که ورمه و داره به مرور میره در مورد گوش مامانتون میخواستم سئوال کنم، افتادگی و اینا پیدا کرده؟ خوابیده؟ بخیه هاش تابلوئه؟ با اون یکی گوش فرق داره؟ در مورد دنده هم، چقدر بریدن ؟ الان پوست رو دنده ها رو که نگا میکنی، چند سانت برشش دادن؟ زیاده؟ ببخشید عزیزم که انقدر سئوال پرسیدم :| hoda جان تاپیکت خیلی تاپیک خوبیه عزیزم ولی فکر نمیکنم زیاد همکاری کنن چون اینجا دو سه تا عکس هم که میذارن، بعد از یکی دو روز حذفش میکنن نمونه ش خود من! :) ولی خب ایده ش خیلی خوبه امیدوارم همکاری کنن بچه هایی که عمل کردن به هر آسمان زلالی شک دارد؛ گنجشکی که با سر به شیشه ی پنجره خورده است! نهال سردرگم پست ها: 157 عضویت: 25/8/1391 من امروز رفتم مطب امامی...آلبوم نداره و من کاری ازش ندیدم ..گفت عکس بگیر بیار تا بهت بگم چه کار رو بینیت انجام میدم...گفت یه درصدی هر جراحی ممکنه کارش إیراد داشته باشه که اونم تو روتوش برطرف میشه...دکتر بعدیً میرم پیش صفوی و احتمالا کلانترر هرمزی....کلانتر دخترش دوست خواهرم ه به من وقت میده...روز به روز دارم گیج تر میشم...منافی هم رفتم ...مظفری و بیات هم رفتم دیگه کدوم دکتر برم مشاورهه؟ دوبار با نراغی عمل کردم،بینیم کج ه ...افتادگی داره ...و نوکش بی حالته ..و یک طرف هم فرورفتگی ایجاد شده میترا-الف پست ها: 784 عضویت: 13/8/1391 نهال، دیوونه برو پیش کلانتر خب!!! به هر آسمان زلالی شک دارد؛ گنجشکی که با سر به شیشه ی پنجره خورده است! میترا-الف پست ها: 784 عضویت: 13/8/1391 بچه ها این بهار آتیش میگن رپر ایرانیه نمیدونم. نمیشناسمش ولی دماغش رو میگن دو، سه بار عمل کرده اینم عکسش. من که خیلی بدم میاد از این فرم دماغ. داغووونه http://upcity.ir/images/91923833036718189949.jpg http://upcity.ir/images/18671892388156092265.jpg عسل پست ها: 1,601 عضویت: 11/11/1390 سلام.میترا جون مامان سه دفعه تا به حال ترمیم داشته و هر سه بار هم از غضروف گوش استفاده شده الان وقتی دقت کنی قشنگ مشخصه که گوشش با اون یکی فرق داره.ولی بار اول و دوم اصلا معلوم نبود.الان چند تا از اون انحناهای قسمت بیرونی گوش برداشته شده.ولی دفعه های قبل معلوم نبود اصلا. عسل پست ها: 1,601 عضویت: 11/11/1390 روی دنده هم یه برش 3 سانتی خورده که چندان به چشم نمیاد.رویا جون بهت تبریک میگم امیدوارم بینیت عالی شده باشه و با دیدنش همه ناراحتی ها رو فراموش کنی عزیزم sori پست ها: 103 عضویت: 12/5/1391 سلام به همه دوستای خوبم امیدوارم حال همه تون خوب باشه.مرمر60 نگران نباش مشکلت حل میشه.در مورد منافی خواستم بگم من 6و 7 جلسه رفتم مطبش و کار هاش و دیدم وبشتر از 15 تا کار ازش دیدم. کارش حرففففففففففففففففففف نداره.عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی .3 مورد هم ترمیمی دیدم. که واقعا عالی بودند. یکی از ترمیمی ها هم مثل من دفعه اول با لاهوتی عملیده بود .با منافی ترمیم کرده بود به نظر من که بینیش خیلی خوببببببببب بود. من 100 در 100 با منافی عمل میکنم.فقط مشکل هزینه دارم که امیدوارم حل بشه. دوستهای خوبم فقط می تونم بگم خیلی تحقیق کنیدددددددددددددد .ترمیم کار هر کسی نیست. مرم60 کارهای تو سایت منافی اصلا قابل قیاس با کارهای زندهاش نیست .به نظر من کار ش عالییییییییییییییییییییییی. دوستهای خوبم یه سری به مطب منافی بزنید من که خیلی امیدوار شدم وقتی کارهاش دیدم. tara پست ها: 672 عضویت: 14/6/1390 بچه ها در مورد یزدانفر که یه نفر پرسیده بود من 3 تا کار ازش دیدم تو تاپیک قبلی نینی ویاس باش عمل کرده بودن نینی بینیش استخوونی وکم کار بود بینیش خوب شده بود یه مقدار جای قوزش مونده بود که براش ترمیم کرد وعالی شد یاسم بینیش گوشتی بود که به نظرم خیلی خوب وطبیعی براش دراورده بود وخیلی تغیرات مثبتی کرده بود یک مدل زنده هم خودم دیدم از نزدیک که میگفت کل دوستاش با یزدانفر عمل کردن وراضین خودش بینیه وحشتناک گوشتی داشته و دو بار باهاش عمل کرده بود الان خیلی طبیعی و خوب شده بود به نسبت قبل عملش ،یزدانفر سبک خاصی داره بینیاش، من خوشم میاد نوک بینیو اصلا بالا نمیده وفرم طبیبعی صورتو حفظ میکنه البته اینم بگم اون دختر اولش اصلا بعد عمل خوب نبود خیلی ورم داشت ونامتقارن بود ولی بعد 1سالو.. خوب شده بود کاملا متقارن..

sarina پست ها: 2,573 عضویت: 22/1/1390 فروزان جون من 8 روز بعد رفتم مطب چسپو باز کنه برام والا من قبل ترمیم تابه تا بود اما از روز اول اندازه هم بود فقط یه کمی یکیش بزرگتر بود که خوب شد اما عزیزم روزای اول به خاطر ورم کاملا طبیعیه این چیزا مخصوصا که پیوندم داشتی یه تیکه از بینیت ورم میکنه سوراخش تنگ میشه اون یکی نه. من خدایی حتی یه دونه سوراخ تابه تا از بشارتی ندیدم حتی سارای رو که سوراخاش ناجور تابه تا بود 100 درصد قرینه کرد پس نگران نباش ورمه sarina پست ها: 2,573 عضویت: 22/1/1390 سارا جون مبارکت باشه خانومی بچه ها بینی مثلثی یعنی این که از روبرو بینی شکل یه مثلث باشه یعنی بالای بینی باریک باشه میاد به سمت پایین یه کمی پهن تر بشه. من که خیلی بینی مثلثی دوست داشتم چون خیلی طبیعی تره و به نظر من نازه. بینی منو بشارتی خیلی کم مثلثی کرده(قبل از ترمیم یه مستطیل باریک بود دوسش نداشتم) الان دوست داشتم بیشتر مثلثی بود اما الانم راضی ام dizziness پست ها: 214 عضویت: 10/9/1391 سلام.سارا جون منم 1 بهمن با منافی ترمیم کردم.جالبه تامپون منو بعد 10 روز برداشت.و برعکست من خیلی بعد عمل گلودرد داشتم.توی اتاق عملم واقعا از همه چی خندشون می گرفتا!!! منافی فانتزی درست نمی کنه بینیو اینو فک کنم سوال پرندوش بود بینیای منافی تقریبا یه شکل میشن البته گچ منو که باز کرد من احساس کردم یه طرفش داخل تره ولی اونجا گفتن ورمه درست میشه

عسل پست ها: 1,601 عضویت: 11/11/1390 مامان یکشنبه رفت بیش بشارتی.بهش گفته هنوز ورم بینیت زیاده ولی ورمش بره یکی دو تا جاش یه کم فرورفتگی ایجاد میشه چون حجم بیوند غضروفت زیاد بوده اسفند بیابرات به اون دو جا تزریق چربی انجام بدم که درست بشه.البته الان فرورفتگی نداره ولی گفته بعدا ایجاد میشه!!!!!!!! مرمر 60 پست ها: 425 عضویت: 24/4/1391 بچه ها لطفا نظر بدین بعد از 2 سال مطب گردی و مطاله مطالب این سایت به این جمع بندی رسیدم: دکتر شیروانی :بینی های بدون انحراف و استخوانی عالی اما بینی که کجی داره حتی جزئی no no no دکتر مجلسی: برای پسرها عالی اما دخترها 50 50 نمونه ترمیم هایش هنوز ایرادات بارز داشتند دکتر قیصری ا:ولا نمونه کاراش خیلی کمن و کار هم نشون نمیده و 3 تا کار ازش دیدم بزرگ و بسیار طبیعی بودن بازم 50 50 دکتر بشارتی: اون تو کار پیوند غضروفه ولی بینی هایی که خیلی کوچک شدن رو خوب در میاره بینی های بزرگ no no no دکتر علامه :من از نزدیک کاری ازش ندیدم اگ کسی میتونه اطلاعات تکمیلی بده دکتر سامی و محبی :برای عمل های اول خوبن اما ترمیم من از نزدیک چیزی ندیدم دکتر افلاکی :فقط استخونی کم کار رو خوب در میاره دکتر صحرایی ،عشایری ،الهی در دست بررسی هستند اگر اطلاعات بیشتری دارین در تکمیل اطلاعات کمک کنین .مرسی سردرگم پست ها: 157 عضویت: 25/8/1391 سلام....من ٨ سال پیش بینی مو پیش نراغی عمل کردم .غضروفی بود ولی هم دراز شد هم ناقرینه و کج بعد دوسال برام عمل ترمیمی انجام داد الان بینی ام طبیعی هستش ولی هنوز کجی و کمی عدم تقارن رو داره خودش مسکه بیا برات درست می کنم خودش معتقد ه اشتباه کرده و باید بیتی من واز روش باز عمل میکرده نه بسته خیلی هم ازم عذر خواهی کرده و بارها ازم خواهش کرده برم پیشش برای ترمیم ...حالا موندم جمار کنم چندتا دکتر رفتم برای ترمیم بهم میگن بیا برات ترمیم می کنیم ولی می ترسم فانتزی و کوچیک بشه و کلا اعتماد کردن دیگه برام سخته...به نظر شما چیکار کنم ؟ خیلی افسرده شدم از بس فکر کردم میترا-الف پست ها: 784 عضویت: 13/8/1391 پوست منم نازکه خیلی پوست نازک خطاهای بعد از عمل بینی رو خیلی نشون میده به نظر من پوست خیلی نازک امتیاز خوبی واسه عمل بینی نیست پوست خیلی کلفت هم که همه میدونیم خوب نیست پوست باید نه زیاد نازک باشه مثه مال من نه خیلی کلفت منم یه فیس لیفت میخوام فکر کنم! پس به خاطر پوست نازکم بوده! دقت نکرده بودم تا حالا سارا* پست ها: 1,553 عضویت: 19/8/1390 مرمر 60 جان از دوستم پرسیدم برای دکتر الهی .دوستم الان ایران نیست .اسم و ادرسش رو گفت بعدا برام میذاره .این شماره رو داد .88064196 بینی اش خیلی نرمال و شیک و قشنگه .ظاهرا قبلا کج بوده و در ضمن بعد از عمل هم ضربه خورده و هم یه تصادف داشته و نصفه شب با خونریزی میره بیمارستان و مجددا ترمیم می کنه . ارزو کن ان اتفاق قشنگ بیفتدرویا ببارد دختران برقصند قند باشد بوسه باشدخدا بخندد به خاطر ما ....ما که کاری نکرده ایم! *سارا* پست ها: 1,553 عضویت: 19/8/1390 نهال سردرگم این نراقی همون نراقی خیلی معروف و از خود متشکره ؟؟؟ بینی ات خیلی بد نیست ولی از نراقی ادم انتظار یه بینی پرفکت داره .به نظر من عملت سخت نیست و خیلی راحت میتونی یه بینی خشگل داشته باشی تونیا جان غصه نخور .بگرد یه دکتر خوب پیدا کن و دل رو بزن دریا من فردا حتما از دوستم شماره ی دکتر ترمیمی اش رو میگیرم میذارم براتون ارزو کن ان اتفاق قشنگ بیفتدرویا ببارد دختران برقصند قند باشد بوسه

ترنم پست ها: 489 عضویت: 17/7/1390 فاطیما 1 پیش کدوم دکتر عمل کردی؟ مشکل بینیت چیه؟میشه عکس بینیت رو بذاری؟ فاطیما 1 پست ها: 33 عضویت: 16/3/1391 با بشارتی عمل کردم فرمشو دوست دارم خیلی طبیعی ولی خودش گفت باید واست پایه بزارم ولی من می ترسم آره الان خونه نیستم عکس بزارم .شما تا حالا دیدید تو مطب کسی ترمیم کنه وحشتناک نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ ترنم پست ها: 489 عضویت: 17/7/1390 فاطیما جان الان چند وقته عمل کردی؟ بینیت استخوانی بود یا گوشتی؟حتما اگه تونستی هر وقت که شد واسمون عکس بینیت رو بذار. بشارتی رو نمیدونم . ولی مطب اصلا خوب نیست .من چند نفر رو که تجربه مطب داشتن رو پرسیدو راضی نبودن . ولی بشارتی رو نمیدونم.بنظر من اگه الان مشکلی نداره دست بهش نزن . شاید اصلا بینیت افتادگی پیدانکرد.بذار بعدا .. تو مطب رو از دکتر بپرس بگو میترسی و از این حرفا sarah... پست ها: 207 عضویت: 16/9/1391 8 بهمن عمل می کنم...گفت کامل درستش می کنه...با کلینیک فکر کنم بشه 8.5 دلیل انتخاب : طبیعی عمل می کنه...خیلی دقیق هست...به نظر من واسه عمل اول خوبه که آدم بره گوش و حلق بینی ولی وقتی خراب شد و به عمل دوم رسید دیگه باید بره جراح پلاستیک... منافی هم که فوق تخصص داره... من زینلی هم رفتم 2بار. انتخاب اولم اون بود چون دکتر دیگه ای نمیشناختم ..گفت از همین غضروف های بینیت استفاده می کنم گفت بینی منبع غضروفه.. چون بینی من به غضروف احتیاج داره که منافی می خواد از گوشم بر داره. توی بینیمو معاینه کرد گفت دکتر قبلی غضروف هارو برداشته... .زینلی گوش و حلق و بینی هست کارای سخت نمی کنه اگه بینی خیلی خراب باشه هم یا خیلی خیلی گرون میگیره یا عمل نمیکنه اون روز که من رفتم یه دختره واسه ترمیم اومده بود دفعه 4 بود دماغ داغون... زینلی گفت برم مطالعه کنم بعد بهت زنگ میزنم....بینی من کم کاره قبول کرد 9 هم قیمت داد دکتر اگه ماهر باشه باید هر جور دماغی رو عمل کنه منافی خیلی ترمیم کرده واقعا بلده قیمتشم خیلی راه می یاد اخلافشم که عالی..بابام عاشقش شده بود پرندوش سابق پست ها: 704 عضویت: 19/12/1389 سحر منافی عروسکی و فانتزی هم عمل میکنه؟کارش تمیزه؟

بینی نامه یکی از کاربران

دوستان من هم با اجازه از سرگذشت بینیم تا حالا بگم براتون"باشد که درس عبرتی باشد برای دیگران"

بینی من استخوانی بود و سرش هم افتادگی داشت قشنگ نبود اما قشنگ کردنش سخت نبود. هر چی می کشم از بی عقلی خودمه . تابستون بود و یهو تصمیم گرفتم بینیمو عمل کنم تا واسه اول دانشگاه چسبمو بردارم و یهو خوشگل برم دانشگاه!!!!!!!!! حالا بماند که تا 3 ماه بعد شروع کلاسها هم علارغم میل دکتر همچنان چسب می زدم چون از ظاهر بینیم خجالت می کشیدم و دوست نداشتم کسی منو اونجوری ببینه به امید اینکه شاید بهتر بشه و...

البته حالا که تقریبا 5 سالی از اون روزها می گذره از اون ظاهر اففففتضاح خییلی بهتر شده اما ایرادهای زیادی داره همچنان

خلاصه داشتم می گفتم چون با عجله می خواستم بینیمو عمل کنم فقط پیش 2 تا دکتر رفتم!!!

من فقط دوست داشتم بینیم طبیعی عمل بشه پیش همین دکتری که باهاش عمل کردم وقتی رفتم گفتن منشیشو خودش عمل کرده که من خوشم اومد چون طبیعی بود به نظرم بعد که اونجا نشسته بودم دکتر داخل مطب چسب یه نفرو باز کرده بود و فرستادش از مطب بیرون که پدرو مادرش بیرون ببینن که بعدها فهمیدم دکتره وقتی کسی بینیش قشنگه همین کارو می کنه تا تبلیغ باشه براش. که اون هم بینیش طبیعی و خوب بود

خلاصه من تا لحظه قبل بیهوشی به دکتر گفتم فقط سر بالایی نشه هاااااااااااا و طبیعی باشه و نتیجه عمل دقیقا برعکس شد

ماهها و سالهای اول بینیم خیلی بدتر بود و حالا بعد 5 سال بهتر شده اما ایرادهای خیلی اساسی داره

من پیش دکتر سعید گودرزی عمل کردم که ظاهرا قبلا همدان بوده و مطبش روبه روی پارک ساعی بود و توی مرکز جراحی میرداماد عملو انجام دادم.
2 ماه قبل با دکتر ابیانه ترمیم کردم. مشکل اصلی بینیم رفع شد(همین برامدگی سر بینی) اما دکتر با اینکه بهش گفته بودم اما به سوراخ ها و پره ها دست نزد . به همین خاطر هنوز هم از مدل بینیم راضی نیستم اما اشکالش برطرف شد . دکتر ابیانه گفت دکتر قبلیت داخل بینیت اصلا خراب کاری نداشته و با اینکه به تیغه دست زده اما خراب کاری اتفاق نیفتاده

2706