2733
2739
سلام دوستا من کاربرقدیمیم انقدسرم شلوغه خیلی وقته نیومدم..الان دخترم 20ماهشه وازوقتی غذاخورشده تاحالا که ازشیرگرفتمش وزنم رفته بالا خصوصا شکم وپهلو..اصلا وقت باشگاه ندارم ت وفکرخرید تردمیلم اما نمیدونم چه مارکی چه مدلی وچه قیمتی؟سلام من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
قیمت تردمیل چنده بچه ها؟
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
به هییییییییییچ وجه
ما و همه دور و بریامون داریم و مال همه مون تبدیل شده به یک وسیله جاگیر و به درد نخور.هرچقدر هم مصمم باشی بازم مثل پیاده روی پارک یا باشگاه نمی شه روش حساب کرد.حتی اگه جلوی تلوزیون بذاری و .........
سلام به نظر من که خوبه .من با رژیم و تریدمیل 20 کیلو کم کردم .با تریدمیل وزنمو ثابت نگه میدارم .به همه هم توصیه میکنم
تو ویترین زندگی به عروسکی نگاه نکن که مال تو نیست ، چون اون فقط وسوسه ات میکنه تا اونی رو که داری از دست بدی
2706