موضوع بحث
موضوع بحث: تنبلی تخمدان یا ضعیف بودن تخمدانها اونهم به شدت((کسی با این وجود حامله شده))
سلام :بارها تاپیک زدم و این سوالو مطرح کردم .اما همیشه نگرانم که نکنه حامله نشم .ترا خدا کسی با بودن این مشکل حامله شده کمکم کنه .بگه چه مراحلی طی کرده تا حامله شده .
گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
این نگرانیت خدای نکرده بیشتر باعث ناباروریت میشه تا تنبلی تخمدان...... در ضمن شما که هنوز سنی نداری عزیزم انقدر به خودت سخت میگیری
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
آره عزیزم میری دکتر زنان یکی دو تا دارو برات می نویسه و ازت می خواد که تا دو سه ماهه دیگه اقدام کنی و باردار می شی البته باید آزمایش هم بدی و سونو که نوعش مشخص بشه

ولی از همه این حرفها گذشته برای خدا کاری نداره که کسی رو مامان کنه پس هر وقت خواستی اقدام کنی از ته دل از خودش بخواه
سلام عسل جون....خیلی ها باردار شدن با این مشکل...عسل جون بیا تو این کلوپhttp://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=10258
خدایا سلامتی سلامتی سلامتی برای همه و هممون..الهی امین
بله عزیزم این یکی از بیخطر ترین نوع ناراییه یعنی اکثر خانوما دارن و باردار میشن بعضی وقت ها با یکم دارو و بعضی وقت ها بیدارو اصلا نگران نباش
اصلا نگران نباش. خواهر شوهرم تنبلی تخمدان داشت. الان 4 تا بچه داره !
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
بچه ها کسی خودش از این بیماری تجربه نداره
پریودام به شدت(به توان ان) نا منظمه
نمیدونم از خدا خواستم اما تا حالا جواب نداده
گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
اینکه می بینم کسی با وجود این مشکل باردار شدن خیلی خوشحال میشم
احساس می کنم خودم مادر شدم.تقریبا همه بچه های نینی سایت می دونن که من مشکلم چیه
منم تنبلی دارم...ولی پری هام نامنظم در حد یک هفته هستش...........
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
من هم تنبلی تخمدان دارم و برای بارداری اقدام کردم. الانم دارم دارو مصرف میکنم.

نگران نباش با دارو بر طرف میشه. زیاد بهش فکر نکن. من درمانم رو ادامه میدم تا مامان بشم. حالا هر وقت که خدا

خواست. استرس بدتر بارداری رو عقب مینداذه.
عسل مامان من تنبلی تخمدان داشتم مثل خودت با خدا بود کی پری بشم یک ماه 2ماه دیرتر گاهی وقتا هم زودتر ولی به لطف خدا چند ماه بعد از اقدام باردار شدم الان 2قلو باردارم یکی پسر یکی دختر...دختر عموم هم همینطور...واصلا نگران نباش تو سنای بالا یه کم ریسکیه...
سلام شبنم جون خوبی؟ میشه بگی چه قرص های مصرف می کردی؟
اگه کسی باز اطلاعاتی داره ممنون میشم برام بنویسه
هرکی تجربه داره خوشحال میشم بشنوم
VPN پر سرعت - بدون قطع و وصلی
1 ماهه 2000
2 ماهه 3500
3 ماهه 5000
6 ماهه 9000
تومان ...برای گرفتن اشتراک این آیدی رو اد کنید و توجه کنید که 2 تا حرف S اولش داره : [email protected]
هرکس که خواست بچه ها این ایدی رو اد کنه یا میل بزنه...بهتون قول میدم مشتری دائم خواهید شد
منم 1 ساله منتظرم . اما اصلا خبری نیست . دیگه دارم نا امید میشم ولی دکترم میگه اصلا نا امید نباش
باااادی و شلوااار کاااررررتررززز دارم @tata_61

عسل مامان جون دختر عموی منم همین مشکلو داشت و رفت دکتر برای درمان ماه دوم درمان حامله شد . الانم باردار و یه دخمل خوشکل تو شکمش داره . جای نگرانی نداره عزیزم فقط پیگیر باش
من خیلی وقته متفورمین میخورم
بچه ها ممنون .نیازمند تجربه های بیشتر از شما هستم
اینقدر زود نا امید نشید. من بعد از 4 سال دوا و درمون با آمپول hmg باردار شدم. ولی متاسفانه خدا خیلی زود ازم گرفتش و هفته 9 قلبش از کار افتاد. میخواستم بگم حاملگی بالاخره به لطف خدا و کمک داروها اتفاق میفته.
اگر اضافه وزن دارین حتما وزنتون رو کم کنید که خیلی خیلی موثره . خودم تا وزنم کم نشد حتی با همون آمپول هم بارداری برام اتفاق نیفتاد.
در ضمن دیگه دکتر بهم دارو نداد گفت طبیعی باردار میشی ولی من شک دارم که بتونم طبیعی باردار بشم. ولی دکتر شدیدا معتقد بود که دیگه دارو نمیخوایی.
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
ارسال پاسخ و نظر شما