2737
2734
عنوان

خانما راهنمایی لطفا

58 بازدید | 4 پست

کمن امروز روز 9 پری ام از روز5 قطع شده بود حتی روز7 نزدیکی داشتم. لکه نبود

از صبح دل درد گرفتم الان رفتم دستشویی سینک  شد خون😭 

اینم بگم من  22 بهمن پریود شدم، بعدش ا ز 12 اسفند لکه بینی داشتم تا18 اسفند که رسما پریود شدم. 

من چرا اینجوری شدم😭 با اینالگو کرونا میترسم دکتر.برم

اینم بگم 2 سال اقدام دارم وکلی دارو خوردم ولی باردار نشدم

نا امید دارم میشم برام دعا کنید مادر بشم

عادیه این ماه چون خونه تکونی داشتی و استرس کرونا به خودت فشار آوردی نترس

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
عادیه این ماه چون خونه تکونی داشتی و استرس کرونا به خودت فشار آوردی نترس

استرس که  زیاد داشتم، اما کار سنگین زیاد نکردم ولی زیاد سر پا بودم

نا امید دارم میشم برام دعا کنید مادر بشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس که  زیاد داشتم، اما کار سنگین زیاد نکردم ولی زیاد سر پا بودم

خب تاثیر داره 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731