2733
2734
بله من ده روزم بیشتر با استرادیول عقب انداختم

سانی جون علوی برای چند ماه بهت استرادیول داد؟

اصلا فایده ی این قرص چیه

من بار اول ۴ روز بار دوم ۷ روز بخاطرش عقب انداختم

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم تو سیکل میکرو هستم این ماه قرار بود پریود شدم داروهامو شروع کنم برم پانکچر. دکتر عارفی از ده روز قبل تاریخ پریودم بهم استرادیول داد ظاهرا متد جدیده تا سایز فولیکولها یکسان باشه!!! اما متاسفانه پریود منو به تاخیر انداخت استرادیول ۱۰ روز خوردم پری نیومده الانم ۵ روزه تاخیر دارم اینجور که این تاپیکو خوندم حالاحالا معطلم. چه قرص بیخودی! کاش واسم نمینوشت. برنامه هام ریخت بهم

2728
2740

پروانی گفت فرق نمیکنه فقط هدفشون اینه 20 تا از این قرصو بخوری و بعد بری پانکچر. احتمالا پریود شما هم به علت این قرص با تاخیر مواجه بشه. هرچه زودتر از موعد پریود قرص تموم بشه بهتره چون کمتر تاخیر میکنه

شما هم مریض عارفی هستی؟ احتمالا چند روز پریودت عقب میفته اشکالی نداره من از عارفی هم پرسیدم اینو گفت

آره عزیزم  چندروز عقب میوفته ولی اگر به تعطیلی بخوره چی؟چون گفت حتما 6پریودی بیاخیلی تاکیدکرد

بعد 5 روز تاخیر پریود شدم رفتم پانکچر

عزیزم فولیکولات چطور شدن یه اندازه رشد کردن 

منم دقیقا شرایطم مثل شماست دارم استرادیول میخورم پری شدم سیکل میکرو شروع بشه 

ده ردز مونده به پری شروع کردم به خوردن

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
2706