2737
2739
عنوان

تپلی ها یه رژیم باحال گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 166109 بازدید | 794 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان یک نکته مهم:

در صورت وزن کم کردن باید کالری مواد غذایی که قبلا می خوردیم به همون نسبت کم بشه مطابق وزن جدید تا هم تثبیت بشه و هم اگه می خوایم کم کنیم از اون مقدار باز کم کنیم....خصوصا برا اونایی که رو یک وزن موندن....دکتر کرمانی می گه

2731
2738

سلام

این سیب زمینی در هر وعده یکی هست یا سه تا؟؟

اگر تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی! بدان این تو نیستی که آزادی؛ این بازدید از توئه که آزاده...همون که بالاش مینویسن:بازدید.برای‌عموم‌آزاداست

کسی توی شیردهی این رژیمو گرفته؟؟ من تا وزنم کم میشه پسرمم لاغر میشه

اگر تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی! بدان این تو نیستی که آزادی؛ این بازدید از توئه که آزاده...همون که بالاش مینویسن:بازدید.برای‌عموم‌آزاداست

رژیم شوک واسه اونایی خوبه که کاهش وزنشون متوقف میشه یا اینکه خیلی وزنشون بالاست چون واسه کبد خ ضرر داره و ریزش مو هم میاره مراقب باشین فقط حداکثر هر ۶ ماه یه بار میشه گرفت

اونایی که چند کیلو فقط اضافه وزن دارن همون کالری شماری جواب میده

سلام عزیزم من از فردا میخوام شروع کنم  ولی ازسیب زمینی سر در نیوردم که چقدر باید باشه اندازه ۹ ...

فکر کنم منظورش همون سه تا سیب زمینی کوچیک صبح سه تا ظهر سه تا شب

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
2706