2737
2734
عنوان

خانمهاییکه تو دانشگاه تدریس میکنند

1654 بازدید | 26 پست
خانمهاییکه سابقه تدریس تو دانشگاه دارین از تجربه هاتون بهم بگین تو کلاس چه جوری باشم بچه ها سو استفاده نکنن ،جدی باشم یا راحت؟ چون اولین تجربمه درس عمومی بهم دادن شماها چه مدلی تدریس میکنید ؟میگید بچه ها مینویسن یا کتاب معرفی میکنید تو کلاس توضیح میدید، بیاین راهنماییم کنید.
وای خوش به حالت عزیزم ، من آرزومه که تدریس کنم.
بهت تبریک می گم و برات آرزوی موفقیت می کنم
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره به موضوع درست. مهم ترین چیزی رو که به نظرم برای یادگیری به بچه‌ها کمک می‌کنه اینه که مطالب رو آماده در اختیارشون نگذاری. اول خودت مطلب رو کامل درک کن، جاهاییش رو که ممکنه مبهم باشه برو برای خودت فکر کن که اگه یه طور دیگه‌ای باشه چی میشه بعد از طرح مساله تا می‌تونی براشون سوال ایجاد کن و بحث راه بنداز بهشون فرصت فکر کردن بده. بچه‌ها اصلا بلد نیستن فکر کنن و همه چیز رو آماده می‌خوان. همین که بتونی فکر کردن رو بهشون یاد بدی خیلی مهمتر از درسیه که می‌دی. راه حلها رو روی تخته یادداشت کن و مزایا و معایب هر کدوم رو دوباره به شور بگذار. قدم به قدم با خود بچه‌ها به راه حل اصلی برس.
2742
بهشون اهمیت بده و همون اول سیاستهای کلاس رو براشون شفاف بگو. ایمیل بده تا باهات در تماس باشن و برای جواب دادن براشون وقت بگذار که وقتی ببینن بهشون اهمیت می‌دی خیلی خوششون میاد و بهت احترام می‌گذارن.
راستی مامان آینده جون رشته‌ات چیه؟ چی درس می‌دی؟
به نظر من تو محیط دانشگاه باید با جذبه باشی
من خودم دانشجوام معمولا از استادای خانمی که خیلی بخندن تو کلاس سواستفاده میشه بچه ها پررو میشن
و منم تبریک میگم منم خیلی علاقه دارم
به نظر منم یه قسمت هایی از درس رو حتما به صورت کنفرانس بذار و یه نمره زیادی رو براش در نظر بگبر که حتما همه بچه ها به صورت جدا گانه روش کار کنند. براشون کتاب هم معرفی کن و اینجوری نباشه که از روی کتاب درس بدی بگو برای اطلاعات بیشتر به این کتاب ها مراجعه کنید ولی یه جزوه تایپ شده رو در اختیارشون نذار. سر کلاس همینجوری که درس رو توضیح میدی اونها هم می تونند نکات مهم درس رو یادداشت کنند. اینجوری سر کلاس حواسشون بیشتر به درس جمع میشه.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
2740
روز اول همه شرایط رو بگو که مثلا من به حضور و غیاب خیلی اهمیت می دم یا به تحقیق و پروژه، یه کم هم بترسونشون که هر کسی نمی تونه از من نمره بالا بگیره و من خیلی سخت گیرم و ... از این حرف ها که یه کم حساب کار دستشون بیاد.

ببخشید بد جور نوشتم
اول توضیح میداد بعدم دیکته میکرد تا بنویسیم
ولی یه استاد دیگه هم بود که کتاب معرفی کرده بود و توضیح میداد و بقیه زمان کلاسم به سوالات جواب میداد
برا اینکه وقته کلاس بگذره استاد ما میگف بنویسیم
مال ما هم این درس اینجوری بود که توضیح می داد و ما نت برمی داشتیم و یه کتاب معرفی کرد که علاوه بر اون نت ها اون کتاب روهم خوندیم
به نظر من اصلا برشون دیکته نکن که بنویسند. بچه نیستند که
همین جوری که توضیح میدی بنویسند
2706