2752
2734

ن من ن کوتاه کردم موهامو ن رنگ بلندم بود موهام 

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خيييلى حس بديه

نه، متاسفانه تا اونجايى كه من فهميدم، تاثيرى نداره

منم چند ماه پيش دچارش شدم.

مو به مو دستورات دكتر رو انجام دادم، داروى دست سازشم استفاده كردم، علاوه بر اون موهامم كوتاه كردم و هر شب يكى ميشست دونه دونه رشك هارو از سرم جدا ميكرد.

الحمدالله از اون چيزى كه فكر ميكردم، زودتر تموم شد. 

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

برو حموم خم شو سرتو زیر دوش بشور بعد تو همون حموم با باد گرم سشوار موهاتو خشکو شونه کن تا شپشای درشتش بریزه و وارد خونه نشه بعد یک نفر برات اتو مو بکشه لایه های نازک برداره و هر لایه رو ۳ ۴ بار اتو بکشه تموم که شد قره قروت تو اب حل کن مثل رنگ بزن به موهات بزار بمونه چند ساعتو بعد بشور  تنها راه چاره دم دستیو بی دردسرش همینه 

2706