2733
2734
عنوان

دکتر رقیه جلیلی جراح سینه

3492 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها، کسی میتونه یه دکتر خوب برای جراحی پروتز سینه معرفی کنه؟ کسی که خودتون پیشش جراحی کرده باشید.
من خیلی تعریف دکتر رقیه جلیلی رو شنیدم ولی هنوز مطمئن نیستم و میخوام بیشتر تحقیق کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دکتر خوبیه. مادر دوست من تحت نظرشونه. منتظرن دکتر انکولوژت ازمایشاشو انجام بده که اگه خدا بخواد و تومورش کنترل شده باشه بتونه پروتز کنه اون سینه ای که از دست داده رو. ما از گوگل و این لینکه پیداش کردیم https://drjaliliroghieh.com/بهترين-جراح-سرطان-سينه-در-تهران/

دکتر رقیه جلیلی دکتر خیلی خوبیه عزیزم شک نکن، من مادر دوستم سرطان سینه داشت و من با کلی پرس و جو ایشونو بهش معرفی کردم همیشه دعام می کنن. کلا تو این دوره زمونه دکترای با وجدان خیلی کم شدن

دکتر رقیه جلیلی دکتر خیلی خوبیه عزیزم شک نکن، من مادر دوستم سرطان سینه داشت و من با کلی پرس و جو ایش ...

منم دکتر جلیلی خیلی دوسشون دارم مهربون و با وقار آروم. از همه مهم تر متخصص و با تجربه  خواهره منم عمل پروتز سینه انجام داد الان عااالی شده سینه هاش

منم دکتر جلیلی خیلی دوسشون دارم مهربون و با وقار آروم. از همه مهم تر متخصص و با تجربه  خواهره ...

سلام عزیزم من میخوام پیششون جراحی ابدو انجام بدم میشه بهم بگید چقدر ازش راضی بودید؟

2740
منم دکتر جلیلی خیلی دوسشون دارم مهربون و با وقار آروم. از همه مهم تر متخصص و با تجربه  خواهره ...

با سلام خوب هستین خواهرتون چن ساله عمل شده شما که الان خوب همه چیرو میدونید برا منم میشه توضیح بدین من سینه هام خیلی کوچیک و شل هس میخوام دکتر جلیلی عملم کنه ولی شوهرم میگه عوارض داره نکن میگه بلکه فشار اومد رو سینه هات اون موقع مشکل ساز میشه خواهش میکنم برا من کامل توضیح بدین