2733
2739
سلام بچه ها اگه دکتر خوبی رو می شناسین که تخصصش توی سطای مکرر یا زایمان های زود رس باشه با شماره تلفن و آدرس برام بزارید
ممنون میشم
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
یعنی هیچ کس متخصص خوب سراغ نداره !
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
دکتر صدیقه حنطوش زاده- مطبش بلوار کشاورزه عزیزم.روزای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت یک تو مطبه.شمارشو از گوگل پیدا کن هست.دم دستم نیست

دکتر محسن معینی

دکتر لاله اسلامیان

هر سه شون خوبن.آدرس این دوتا رو نمی دونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر محسن معینی سر بارداری دوم دکترم بوده
سر بارداری اول هم دکتر پروین کاتب بوده به جز این 2 تا
لیلان پاکروش راحت وقت میده ؟
2740
عزیزم . من هم 3 بار سقط داشتم . رفتم بیمارستان صارم . خانم دکتر اشتری . البته من هنوز دوباره اقدام نکردم ولی اونجا دکترای خوبی داره.
کولی کنار آتش رقص شبانه ات کو؟ شادی چرا رمیده؟ آتش چرا فسرده؟
عزیزم من دختر خاله م چهار تا سقط داشته حالا بهش دکتر آل یاسین رو معرفی کردن، گفتند کارش خیلی خوبه
نام پزشک : دکتر اشرف آل یاسین

گرایش : جراح و متخصص زنان و زایمان

روزهای حضور در مطب : شنبه - دوشنبه

ساعت حضور در مطب : 12 تا 18

آدرس مطب : تهران ، دروازه شمیران، فخرآباد، خیابان شهید مشکی، جنب سفارت رومانی، کلینیک امید

تلفن مطب : 77509055، 77509059
تمام لحظه های امروز رو زندگی کن.... خوشحال و شاد و خندان :)))
مرسی نل جون
تو خودت ازش راضی هستی ؟
اون بیچاره هم استراحت مطلق هستش ولی همشون به محض ورود به ماه چهارم سقط می شند، شوهرش عاشق بچه هستش، برای این دکتره خیلی جستجو کرده و بعد از سه ماه ازش وقت گرفته
تمام لحظه های امروز رو زندگی کن.... خوشحال و شاد و خندان :)))
2706