موضوع بحث

جراحی بینی

1395/12/25 22:59 40225
عسل ف جون تو هم لطفا میلانی و محبی رو با هم مقایسه کن
نیکی تجربش از محبی بیشتره یا اونم سنش کمه
i will survived
نیکی مطب صحرایی هم رفتی؟ اون به نظرت چطور بود؟
عسل جان ....دکتر گوش حلق بینیه و اصلی ترین تخصصش انحرافه ...اگه جراح پلاستیک بود باید شک می کردی...این نظر منه...ولی باید بهت اینم بگم که چون من مشکل انحراف رو ندارم ...از کسی تو مطب در مورد کارش رو انحراف نپرسیدم..... فردا دوباره میرم پیشش...حتما از یکی دو نفر برات می پرسم

من قبلا مطب خیلیا رفتم...و قرار بود مطب صحرایی...خاتمی...و یحیوی هم برم....ولی وقتی کارای دکتر میلانیو دیدم و شخصیتشو که خیلی به دلم نشست....گفتم ایین همون دکتریه که من می خوام....حتی اگه با بد شانسی کار بینیه منو خراب کنه از انتخابم پشیمون نخواهم شد...
بابا یکی لطفا جواب بده می خوام برم بخوابم
من 4شنبه چسبو عوض کردم دکتر گفت 2شنبه دوباره بیا عوض کنم ولی چسبم بخاطر بتادین و الکلی که رو بینیم زدن زرد شده دیگه فردا با این چسب زرد نمی تونم برم اداره به نظره شما 4شنبه عوض شده امشب می تونم خودم عوض کنم زود نیست؟در ضمن حتما باید اول بینیمو با الکل تمیز کنم؟
خب روش یه ردیف دیگه چسب بزن ولی چسب زیری ونکن چون خییییییلی زوده
i will survived
به نظرم اگه کمتر از دو ماهه که عمل کردی سعی کن در مورد چسب عوض کردن به توصیه دکترت عمل کنی بهتره فردا رو با ماسک بری :)
عسل تو نیمه بیهوشی شک نکن

بیهوشی کلا عوارضه

هر کی دکتر پلاستیک خوب میشناسه که من نرفتم بگه

امروز رفتم مطب راستا پرنده پر نمی زد مگس می پروند

کاراشم مالی نبود چونه منم قبول نکرد
دکتر آرام آذر هوشنگ 43 دکتر سیاوش جاویدان 85 دکتر جواد رحمتی 127 دکتر سیده مینا علویون 169 دکتر ناصر محمد خواه
2 دکتر محمد رضا آخوندی نسب 44 دکتر محمود جعفر زاده 86 دکتر شهرام رحیمیان 128 دکتر حمید علمی راد 170 دکتر شاهین محمد صادقی
3 دکتر فضل اله آقا رشتی 45 دکتر مریم جعفری منصوری 87 دکتر محمود رزاقی 129 دکتر محمد علیپور 171 دکتر بهروز محمدی
4 دکتر محمد حسن آموزگار 46 دکتر علی اکبر جلالی 88 دکتر حسن رستگار 130 دکتر محمود عمرانی فرد 172 دکتر مهرداد مدرس
5 دکتر احمد ابراهیمی 47 دکتر محمد جلیلی منش 89 دکتر خلیل رستمی 131 دکتر حسین غنی 173 دکتر سید علی مدرسی قوامی
6 دکتر علی ابراهیمی 48 دکتر داریوش جلیلی 90 دکتر عزت اله رضایی 132 دکتر سینا غیاثی حافظی 174 دکتر سعید مرزبان
7 دکتر حسین ابدالی 49 دکتر علی جمشیدی 91 دکتر سید رضا رفیع 133 دکتر شهرام فاضلی 175 دکتر علی اکبر مروتی
8 دکتر علی احمدی 50 دکتر رامین جهادی 92 دکتر مهدی رمضانی اول 134 دکتر محمد جواد فاطمی 176 دکتر کاووس مشیری
9 دکتر محمد احمدی مقدم 51 دکتر هنری جهان 93 دکتر عبدالرضا روئین تن 135 دکتر حمیدرضا فتحی 177 دکتر ناصر مظفری
10 دکتر مهرداد ادیب 52 دکتر ابراهیم حاتمی پور 94 دکتر احمد زاغی حسین زاده 136 دکتر مسعود فتحی 178 دکتر غلامرضا مقصودنیا
11 دکتر فرهاد اژدری 53 دکتر فرهاد حافظی 95 دکتر همایون زهتاب 137 دکتر مهدی فتحی 179 دکتر صدراله معتمد
12 دکتر محسن اسدی 54 دکتر حسین حجت 96 دکتر ناصر سنجر موسوی 138 دکتر علیرضا فدائی نائینی 180 دکتر محمد معتمد الشریعتی
13 دکتر کامران اسعدی 55 دکتر شهریار حدادی ابیانه 97 دکتر سید ضیاء الدین سید جلالی 139 دکتر پیمان فرج الهی 181 دکتر احمد مغاری
14 دکتر پروین اسلامپور 56 دکتر محمد حسین حسامی 98 دکتر حمید رضا شاپوری 140 دکتر اسماعیل فرزدافر 182 دکتر حمید ملکان راد
15 دکتر مسعود اسماعیلی 57 دکتر سید اسماعیل حسن پور 99 دکتر رضا شاهوردیانی 141 دکتر بهزاد فرخی 183 دکتر علی منافی
16 دکتر محمودرضا اصحاب بمین 58 دکتر محسن حسن زاد آذر 100 دکتر یوسف شفائی خانقاه 142 دکتر سید کمال فروتن 184 دکتر سید کمال موسوی
17 دکتر هاشم افتخاری 59 دکتر امید حسنی 101 دکتر محمدرضا شفیعی 143 دکتر محمد رضا فره وش 185 دکتر سید مهدی موسوی زاده
18 دکتر حسین اکبری 60 دکتر محمد اسماعیل حسنی 102 دکتر ظهراب شکور 144 دکتر فرهاد فیروزی 186 دکتر حسین مهاجری مقدم
19 دکتر سید ابوالحسن امامی 61 دکتر سید نجات حسینی 103 دکتر آریو شهبازی مقدم 145 دکتر منوچهر فیض 187 دکتر علی محمد میرفخرائی
20 دکتر سید جواد امیری زاد 62 دکتر حسین حق شناس 104 دکتر اسماعیل شیرزادگان 146 دکتر محمد رضا قاضی سعیدی 188 دکتر علی ناجیان اصل
21 دکتر محسن ایزدی 63 دکتر عزت اله حق گذار 105 دکتر حسین صالحی 147 دکتر طیب قدیمی 189 دکتر داریوش نادری
22 دکتر محمد تقی ایمانی 64 دکتر حمیدرضا حلاج مفرد 106 دکتر فریدون صالحی 148 دکتر محمد قرائی 190 دکتر فرهاد ناطقی فرد
23 دکتر علیرضا بابائی 65 دکتر حسن حمزه پور 107 دکتر محمود صالحی 149 دکتر سارا قربانی 191 دکتر امیر هوشنگ نصیری اسکوئی
24 دکتر محمد بازقلعه 66 دکتر جمشید خاک 108 دکتر علی صبا 150 دکتر عبدالعظیم قلمبر 192 دکتر هادی نمازی
25 دکتر حامد باطنی 67 دکتر محمد خاکزاد 109 دکتر سیاوش صفوی 151 دکتر محمد قناعت پیشه 193 دکتر محسن نوری شیرازی
26 دکتر علیرضا بخشائی کیا 68 دکتر قاسمعلی خراسانی 110 دکتر سعداله صمدی 152 دکتر کوروش قنبرزاده 194 دکتر فیض اله نیازی
27 دکتر منوچهر بهروز فر 69 دکتر علی اکبر خسروی نژاد 111 دکتر احمدرضا طاهری 153 کتر شمس ا... قهرمانی 195 دکتر حیدرعلی نیک پور
28 دکتر محمد علی بیات شهبازی 70 دکتر بهزاد خلعتبری 112 دکتر سید محمد جواد طباطبائی 154 دکتر محمد حسین کاردر 196 دکتر بابک نیکومرام
29 دکتر آرش بیرقی طوسی 71 دکتر امیراسدا ... خواجه رحیمی 113 دکتر محمد عابدی پور 155 دکتر عباس کاظمی آشتیانی 197 دکتر رضا وقردوست
30 دکتر علی بیژنی 72 دکتر بهزاد خوروش 114 دکتر حمید عارف 156 دکتر حمید کریمی اصطهباناتی 198 دکتر محمد رضا هادیان
31 دکتر محمد رضا بیگدلی 73 دکتر سامان خوشینی 115 دکتر ولی ا... عالیشاهی 157 دکتر شاهین کریمیان 199 دکتر فرخ هزارخانی
32 دکتر احد پدرام اصل 74 دکتر مرتضی دانش 116 دکتر پرویز عامریون 158 دکتر عبدالجلیل کلانترهرمزی 200 دکتر احمد هومند
33 دکتر رفیع پرنیا 75 دکتر خسرو دبیرزاده 117 دکتر داوود عباسی آذر 159 دکتر امیر حسین کلانتری 201 دکتر علی اصغر یعقوبی
34 دکتر عزت اله تبریزیان 76 دکتر حمید درخشانی 118 دکتر مجید عبدل زاده 160 دکتر رضا کنعانی 202 دکتر روح ا... یگانه
35 دکتر محمد رضا ترحمی 77 دکتر بابک دوامی 119 دکتر ابوالفضل عبدیزدانی 161 دکتر کمال کوچک زاده 203 دکتر کرامت یوسفی
36 دکتر بیژن تقوی 78 دکتر مهدی دیلمی پور 120 دکتر حسین عرب 162 دکتر سید جمال سادات گوشه 204 دکتر نسیم یونسی
37 دکتر عباس تقویه 79 دکتر مصطفی دهمرده ئی 121 دکتر علی عرب خردمند 163 دکتر مجید لاهوتی
38 دکتر کوروش توانگر 80 کتر محمد تقی دینی 122 دکتر محمد عشایری 164 دکتر نور احمد لطیفی
39 دکتر احمد توسلی اشرفی 81 دکتر مجید راستی اردکانی 123 دکتر شاهرخ عطاریان 165 دکتر علی اکبر لقائی پور
40 دکتر مجید توکلی 82 دکتر مهدی راستی اردکانی 124 دکتر علی عطری 166 دکتر شهریار لقمانی
41 دکتر یداله تهرانچی 83 دکتر ایرج رجائی 125 دکتر سید داوود علوی 167 دکتر پرویز مافی
42 دکتر همایون جاذبی زاده 84 دکتر محمد حسین رجبیان 126 دکتر علی اصغر علوی راد 168 دکتر هادی محبی

دوستان کدوم اینها رو میشناسید؟؟؟

محمد اصفهانیاشو من میشناسم
دکتر محمد علیپور
دکتر محمود عمرانی فرد
دکتر حسین ابدالی
دکتر مهرداد ادیب
دکتر مجید راستی اردکانی
دکتر مهدی راستی اردکانی
دکتر شهریار لقمانی
دکتر علی اصغر علوی راد
دکتر سید محمد جواد طباطبائی

دکتر حمید درخشانی رو تعریفشو شنیدم (تهران )

سلام به همگی
امرو با هزار کیلو استرس قالبو برداشتم.تصور بدترین بینی میکردم تا گریم نگیره وقتی دیدم خودمو.
خدارو شکر مورد خاصی نداره.در کل راضیم اما با خودم غریبه ام.
رفتم مطب همه تعریف کردن باورشون نمیشد امرو قالب برداشتم. شیروانیم دمش گرم جلو همه برا اینکه کار خودشو ببره بالا گفت این بینیش فاجعه بود :|
ولی دسش درد نکنه.یه سری ایراد هس از نظر خودم.
اونا بر طرف شه ،ورما صورتم بره و حالت چشام صد در صد برگرده خوب میشه...دعا کنید
برامم خیلی محکم و سر بالا چسب زد.
فروش فوری دو تا آپارتمان خوشگل و لوکس تو منطقه فردیس کرج. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=910745
بهناز .مبارک باشه.بینیت از روبرو چه شکلی بود؟
کیان !مرسی .از روبرو سرش خوب جمع شده و تیغه صاف بود .با اینکه سر بالا بود اصن خوکی نبود اما الان که چسب زده کشونده بالا اساسی خوکیه یکم :D
نوکشو گفته بودم تیز نکنه.الان یکم قلقلیه همه میگن کوچیکتر میشه !خدا کنه بشه :(
تیغه بینیمم تحت فشار باریک شده بود که باعث میشد بینیم دراز به نظر بیاد (از نظر خودم درازه همه میگن اصلا دراز نیس)
لیلا گفت تیغت یکم جا باز میکنه...
این دوتا ایرادعمدرو داره مماخم
فروش فوری دو تا آپارتمان خوشگل و لوکس تو منطقه فردیس کرج. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=910745
مبارکه بهناز
خیلی زیاد تبریک... ایشالله بینی فوق العاده و موردنظرت شده باشه

این امپول رفع ورم اسمش را نمی دونی ؟
من بگیرم خودم بزنم.

بیهوشی کامل هم موردی نداره فقط بقول بچه ها چون خوابی هرکاری دلشون بخواد میکنند :| اما نیمه بیهوشی میشه یک سری موارد را چک کنی و به دکتر بگی
مرسی .ایشالا تو هم زودتر پروسه دماغو طی کنی با موفقیت..
آمپول DEPO MEDROL.به نظرم با دکترت مشورت کن بعد بزن...
ولی حس بیهوشی و احتمالِ کماش رو دوس دارم خو..=))

خب دوستان.. من امشب تا ساعت 10:30 مطب وزین دل بودم.. و حالا مطمئنم میخوام با میلانی عمل کنم.. کلا حیفِ پول ویزیت.. به نظرم این دکترایی که همه چی عمل میکنن موردای خوبی نیستن.. با اونهمه تعریفی که از وزین دل شنیده بودم!!!

فقط الان یه مورد اینکه خیلللی دلم میخواد پیشِ مردانی هم می رفتم ولی واقعا نمی تونم 1 سال صبر کنم.. امکانش هست زود نوبت بده؟:(
عمو دارم فک میکنم دامنه ی جمع آوریِ اطلاعات و تحقیقاتت برا زن گرفتن چقدر میشه..:دی
عسل جون چرا میلانی رو به محبی ترجیح میدی؟
عسل جان نگران این مورد نباش شکر خدا کیس های متنوع تو بازار

موجودن که نیاز به جمع اوری و امار گیری ندارن کاملا نقدی

داش کیان می خوای چونه رو بشکنی؟؟؟
راستش من خودِ محبی رو ندیدم ولی جو مطبش حسِ خوبی بهم نداد.. و 2 تا کار که خوشم نیومد دیدم..
کارایِ میلانی به نظرم تمیزتره.. خودش فوق العاده آروم و باشخصیته.. منشیش خیلی خانمه.. جو اونجا خوبه و اینکه بعدش بارها باید بری و بیای اذیتت نمیکنه..
کلا حس کردم دقت و ظرافت میلانی بیشتره..
ارسال پاسخ و نظر شما