2733
2739
سلام فردا شب افطار مهمان دارم میخواستم سوپم درست کنم که با این مواد باشه و خوشمزه

ممنون
مامان نگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اینو ببین
من اینجوری درست میکنم
http://www.baharsite.com/index.php?option=com_content&view=article&id=743:mushroom-soup&catid=91:soup-and-ash&Itemid=145
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
سوپ شیر جو رو از شب قبل خیس میکنی بعد میزاری بپزه بعد از 2 ساعت که رو شعله بود قارچ خورد شده ذرت و نخود فرنگی و هویج نگینی شده رو با شیر اضافه میکنی تا حدود 1 ساعت باهم بپزد و وقتی شعله رو خاموش کردی یه بسته خامه هم بریز و هم بزن البته حواست باشه ذرت و قارچ و.....خیلی کم بریز چون سوپ شیر باید رقیق باشه اگر آب مرغ داشتی هم میتونی بریزی
با توکل به خدا،نماینده بیمه ایران
ببخشید دیر شد
من جو پرکو حدود 20 دقیقه میجوشونم بعد که خوب لعاب داد و نرم شد بهش شیر اضافه میکنم با یک بسته سوپ جو اماده واسه لعابش بذار یکم جا بیافته هر وقت خواستی سرو کنی 20 مین قبل قارچو اضافه کن-خیلی راحته و شیک و خوشمزه
2706