2752
2734
عنوان

اموزش جنسی ب کودک... لطفا راهنماییم کنین اگ تجربه ای دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 18 پست

و حتی با مشاور اینا هم صحبت کردم ولی اثری نداشته مشاورا یکم کتابین راهکار کاربردیشون کمه

دخترمنم لباسش رو پیش باباشم در نمیاره و تو استخرم کسی نباید عوض کردنش رو ببینه میگه خصوصیه و نمیزاره دست بزنن و اینا توجیه فقط نمی دونم چرا دلش میخواد ب بقیه نشون بده البته بگما تو همه چی حتی خریدن یه چیزم دوست داره ب همه بگه مثلا ما فلان غذا رو خوردیم

خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین
بهش فقط زبونی گفتید یا کار دیگه ای کردید.دختر من فعلا چهارسالشه.گا5ی پیش میاد دست برنه یا بخاد تو آی ...

براش توضیح دادم عکس بچه هایی ک دزدیده شدن رو توی سرچ اینترنت بهش نشون دادم با این کارم متوجه خطر شد بعد پرسید مامان چرا دزدیدنشون گفتم شاید بخاطر اینکه بچه نداشتن اولین دلیل همینو بگی بعد گفتم شاید چون اعضای بدنشون بفروشن اخرین دلیل شاید چون بچشون بلد نبوده مواظب خودش باشه مثلا کسی خواست بهش دست بزنه بگه نه به کسی بدنشو نشون نده بعد گف مواظب خودم باشم پس الانم میدونه جلو کی راحت باشه براش از دایره عشق بگو زود میفهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از یه طرف اینکه جلوی دیگران مراقبه که کسی نبینه و.. لباس عوض کنه حتی تو استخر بچه کوچیک باشه لباسش رو در نمییاره مایو بپوشه می گه عیبه و.. و از اون ور این مسله که دلش می خواد جلوش رو نشون دوستاش بده و جالبه اینه ک یه بچه لختت  میبینه یا کسی خندش میگیره به حالت مسخره و چشماش رو زود می بنده ولی یواشکی نگاه میکنه

خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین
2731