2737
2739
به نام ایزد منان

سلام دوستان گلم به تاپیک پنجممون خوش اومدیم.
انشاا.. تو این تاپیک هم خداوند لطف و رحمتشو بیشتر از پیش شامل حالمون بکنه... آمین یا ارحم الراحمین

در دایره قسمت، ما نقطه تسلیمیم / لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی
نگران فردایت مباش، زیرا کسی که خدای دیروز و امروز بود خدای فردا نیز هست، تو اولین بار است که زندگی میکنی ولی او قرنهاست که خدایی میکند!
لیست مامانای منتظر تاپیک
ترنم............................................
eli..............................................
شقایق
mimi...........................................
sokoot
عاطفه
فروغ
گوگولی
Helena.Melisa......................................
narcis
azina951
هما
Firiha
هلیا......................................
صدی
shadi
عسل خانمی
آروشا
ساویز
مهسا67
پریا68.........................................
فرسا........................................
زهرا..............................................
گلی
ماما طهورا
خانوم ناز..............................................
مهدی زاده
مامی جوجوک
گل بهار*
ژالان23
کوچولو دوست .....................................
آلفان
یگانه دختر..........................................
black_rose..........................................
عالی جونم
jigili
آتی نی نی...................................
Sheyton..........................................
مامان آجی..............................................
مامی کوچولو
f-sima
زری جون
فاطمه سما
جیگرو ببعی
بیدمشک................................
aene
کوهیار
fatigoli...........................................
رنگین کمان....................................
s@h@r......................................
هستی دلربا
parisaaaa.........................................
بی نظیر
ادویه....................................
neda1988...................................
پرستو 1370
eti tala
باران5.......................................
(sama60)....................................
saba88
صبا بانو
عادله خانوووم..................................
فاطمه لیلی
شکلات عسلی
"نرگسی"..................................
setare donbaledar
*ELENA*
حمیده خانم........................................
مامان رها وپارسا..................................
SERTEGH-93
madoooooooo.......................................
آرچین
خاطره66
sindokht63
مینو1111

دوستای گلمون که تو تاپیک(نی نی ندارین بیایین با هم دیگه دردو دل کنیم و از خدا بخواییم) مامان شدن:
1-سلین.....................................پسر
2-سپید مامان................................پسر
3-قند عسلک...............................دختر

ممامانایی که نی نی اومده تو دلشون
فروغ ابزارهای
نام..........................تاریخ آخرین پری................تاریخ احتمالی زایمان...............جنسیت
1-خانوم ناز..........................................................................................دختر
2-کوچولودوست
3-رنگین کمان
4-mimi..............................................................................................دختر
5-یگانه..............................................................................................دختر
6-sheytoon........................................................................................پسر
7-s@h@r
8-هلیا..............................................................................................2قلودختر
9-black_rose
10-fatigoli
11-زهرا
12-ترنم
13-(sama60)
14-مامان آجی
15-مامان رها وپارسا
16-بیدمشک
17-عادله خانوووم
18-ادویه
19-پریا68
20-"نرگسی"
21-آتی نی نی
22-Helena.Melisa
23-parisaaaa
24-فرسا
25-madoooooooo
26-neda1988
27-حمیده خانم
28-eli
29-باران5
30-
نگران فردایت مباش، زیرا کسی که خدای دیروز و امروز بود خدای فردا نیز هست، تو اولین بار است که زندگی میکنی ولی او قرنهاست که خدایی میکند!

تجربیات بارداری مامان شماره 24-فرسا
از شهریور 90 که تصمیم به بارداری گرفتم دکترم گفت زخمو عفونت دارم که بعد از مصرف 2دوره دارو خوب نشدم دی ماه فریز کردم بعده فریز اصلا تغییری در خودم احساس نکردم ولی دکتر پولکی و ازخدا بیخبر بهم میگفت خوب شدی فقط مختصر عفونت داری نگو قصدش فقط کلاشی از من بوده که خدا از این دکترا نگذره!!!
بماند که نزدیک یکسال همش به منو همسری کلی آنتی بیوتیک و برای من هر بار دو نوع پمادهای واژینال میداد! و تیر ماه پارسال تو اوج عفونتم منو فرستاد عکس رنگی منم بیخبر از همه جا رفتم انجام دادم!!
اینم بگم که من تو این مدت اصلا جلوگیری هم نمیکردم.

بالاخره مهر91 دکترمو عوض کردم که به محض معاینه گفت شما زخمهای شدیدو عمیقی دارید که یک آن نمیزاره یک اسپرم زنده بمونه کلی دعوام کرد که چرا انقدر دیر اومدی!! که منم گفتم بیشتر از 1 سال مریض یک دکتر از خدا بیخبر بودم!! گفت حداقل باید 3 جلسه زخمهاتو کوتر(سوزاندن) کنم و از الان بمدت 2،5 ماه منع از س ک س.
خلاصه خدا خیرش بده منو تا آذر ماه درمان کردو منم از دی 91 اقدام اساسیرو شروع کردم.

ولی باز دلم آروم نگرفت تمام مدارکمو به 2 تا از دکترای معروف از جمله دکتر اقصی نشون دادم که نظرشون این بود نباید کوتر میکردم چون رحم یه جورایی دست کاری میشه! بعد تست پی سی تی ازمون گرفت که زیاد جوابش جالب نبود گفت شما طبیعی باردار میشید ولی زمان میبره پیشنهاد من اینه که بخاطر سنتون سریع برید سراغ آی وی آف!!!
که از مطبش اومدم بیرون تا به الان پشت سرمو نگاه نکردم.
اردیبهشت بخاطر تاخیرهای زیاد پریود رفتم پیش یه دکتر دیگه(نزدیک خونمون) تمام مدارکمو دید گفت ظاهرا مشکلی ندارید ولی چون جواب پی سی تی رو نداری تا ببینم برام دوباره نوشت(که بیمارستان صارم انجام بدم). که تو جوابش رحمم امتیاز خیلی خوبی آورده بود ولی اسپرما نه(در صورتی که آز اسپرم همسری هیچ مشکلی نداشت).گفت اسپرم وقتی وارد رحمت میشه بی حرکت میشه!!برای 2 ماه بخاطر تنظیم پری قرص مدروکسی پروژسترون نوشت برای همسری هم پنتوکسی فیلین گفت تو این دوماه باردار نشدی تیر ماه بیا یه بار آی یو آیو امتحان میکنیم بعد میریم سراغ آی وی اف!!

که به لطف خدا ماه دوم مصرف قرص باردار شدم.
دوستان من این همه روده درازی کردم فقط بخاطر اینکه بهتون بگم شماها خدارو شکر هیچکدوم این بحرانو نگذروندید پس باید امیدوارتر از من باشید. همونطور که من فقط به رحمت خدا امیدوار بودم و وقتی ناامیدی میومد سراغم سریع ذهنمو منحرف میکردم!!
پس واگذارش کنید به خدا باور کنید خودش هر وقت به صلاحتون بود میده.

نا گفته نماند اون وسطا بخاطر مصرف پی در پی آنتی بیوتیک و ... بریده بودمو از زندگی خسته شده بودم!!
بعدشم باور کنید خیلی خلاصه نوشتم تازه

اینم بگم دو ماه آخر از 5 پری تا 14 پری خوده رازیانه رو دم کردم خوردم و همسری عرق کاسنی خورد. و ماه آخر هم برای اولین بار تو عمرمون کلی قاووت(قوتو) خوردیم.
وچون میدونستم رحمم سرده!! چون همیشه خدا کمر به پایینم یخ بود موقع پری هم یخه یخ. از اوایل اردیبهشت مدام کمرمو میبستم و شلوار پشم میپوشیدم.( رحم سرد باعث تاخیر در بارداری میشه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم جزو اوناییم که نینی تو دلشونه.خدا رو شکر.
خدایا تو سال 93،آرامش،سلامت، برکت و عشق و صفا و خوشبختی و نعمت فراوان و شادی و ثروت تو زندگی من و همسرم و دخترم جاری کن.الهی امییین
سلام کوهیار جونم مرسی گلم ایشاا.. تو این تاپیک هم اسم دوستان گلی مثل شما سبز بشه عزیزم

مرسده جان مبارکت باشه عزیزم ایشاا.. بسلامتی بغل بگیری
2738
سلام بروی ماه آرچین جونم الان اسمتو مینویسم گلم

دوستان من میرم کلی کاردارم مهمون دارم شاید 2 روز نتونم بیام

فعلا بای
2706