2726
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117190 بازدید | 1390 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانم سیما
توجه داشته باشید که ریزش مو رو همه دارند. اگه ریزش مو خیلی شدید باشه یا کم پشتی مو ایجاد کنه اونوقت باید دنبال علت گشت. پیدا کردن علت نیاز به شرح حاب معاینه و گاهی مواقع بررسیهای جانبی داره بهتره به متخصص پوست مراجعه کنید.
2728
خانم فرزانه تیرگی های زیر بغل دونوع دارند
اولیه که علت ژنتیکی و سرشتی دارند معمولا درملن موفقی ندارند در افراد چاق کاهش وزن کمک کننده است گاها از لیزرها استفا ه میشه
نوع ثانویه که در اثر بعضی بیماریها ایجاد میشه در اینگونه موارد باید علت زمینه ای تشخیص و درمان بشه
خانم مهشید
برای درمان میخچه باید محل میخچه تحت فشار نباشد میتونید پارو داخل آب بگذارید وقتی میخچه نرم شد با سنگ پا بسایید . اگه درمان نشد میتونید عمل انجام بدی
سلام آقای دکتر
من یه پسر دوسال و نیمه دارم اطراف دهن و گاهی بینی اش دون دون های قرمز خیلی ریز میزنه و خشک میشه. به نظر میاد خیلی اذیت میشه چون همش زبونشو بیرون میلره و اطراف لباش میکشه. دکتر بردمش گفتن حساسیت غذاییه و باید ببینی به چی حساسیت داره! ولی من نمیفهمم. یه پماد هم داد که تاثیری نداشت
یکی از دوستان گفت بچه اش چنین مشکلی داشته توی پیشونیش و دکتر بهش پماد الکوم داده و استفاده کرده و خوب شده. پماد رو استفاده کردم. اما مقطعی. هر بار میزنم سریع با دو بار استفاده خوب میشه اما دوباره جوش میزنه!
من شهرستانم و این پماد رو اینجا پیدا نمیکنم. اینجا خوندم این پماد حاوی کورتونه. استفاده نکنم؟ اگه نه پس چه کار کنم؟ اگرم استفاده اش مشکل نداره از کجا پیداش کنم؟
مرسی
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
سلام
یکی از اشناهامون چند سال پیش که بچه بوده کبریت سوخته و خاموش شده رو میزنه تو صورت برادر بدبختش.اندازه یه عدس سوختگی ایجاد میشه.برادر هم کوچیک بوده وقتی تاول و زخم میشخ میکنه .الان جاش مونده.اصلا عمیق نیست .انگار به اندازه یه لایه پوست برداشتن.از نیم میلی متر هم کمتر ولی توش صورتی کمرنگ شده.
حالا باید چی کار کنه .لایه بردار چاره کارشه؟یا...
ابولفضل حالش خوب نیست.خیلیاتون هستید که گرونترین چیزارو میخرید(تو تاپیک ها میپرسید میبینم)10000 هم نمیتونید کمک کنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=58
سلام دکترجون لطف کنیدوبفرمایید براى تیرگى زیر چیز دخترم چه کنم ١٨سالشه وقتى کم خونى داشت بدتر بودوحالا که کم خونیش طبق ازمایش برطرف شده تیرگى بهترشده ولى برطرف نشده.ممنون میشم راهنمایی کنین
امده ایم که با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم،نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم...
الهه ونوس منافذ پوست جز ساختمان طبیعی پوستند که در همه افراد وجود دارد اما در افراد با پوست چرب معمولا بزتر هستند این منافذ را نمیتوان بست اما کرمهای لایه بردار و میکرودرمابریژن پیلینگ شیمیایی و لیزد در درمانشون به کار میرند که در درصدی از موارد نتایج خوبی میدند.
بعضی از ترکیبات به صورت خوراکی به علت آنتی اکسیدان بودن تاثیر مثبتی روی بدن دارند اما ثابت نشده است که مثلا خوردن قرص خاصی اثراتی مانند آنچه شما اشاره کرده اید مثلا کلاژن سازی داشته باشند پس غالبا قرصهایی که با تین عنوانها عرضه میشوند جنبه علمی و اثبات شده ندارند . به طور کلی برای سلامت.پوست ورزش و تغذیه مناسب توصیه میشود
سلام و خسته نباشد خدمت شما
آقای دکتر چند ماهه زیر چشمم (بالای گونه ام) چیزی مثل جوش زده که داخلش مایعی مثل آب بیرنگ جمع میشه و بزرگ میشه و ناچارا من با سوزن زدن تخلیش میکنم و مثل بادکنک میترکه و ابش خارج میشه و کاملا جاش میره,ولی از فردا دوباره کم کم به همون صورت بزرگ میشه
نگرانم,این چیه?
ضمنا در دوران شیردهی هستم ,یک دختر 3 ساله و پسر 6 ماهه دارم
سلا آقای دکتر,
من چهار ماهه که واسه پوستم پیش دکتر مافی میرم,پوستم بهتر سزه ولی گاهی خوبه گاهی بد میسه,تو این مدت روزی سه بار قرص اسپیرونولاکتون,یه با ویتامینAجویدنی,جدیدا هم ویتامینE میخورم وچون رژیم لاغری دارم بهم قرس هماتینیک دادن,خوردن اینا طولانی مدت ضرر نداره؟
بعد از درمان کامل پوستم با قطع شدن داروها پوستم بد نمیشه؟
خیلی بد اخلاقه نمیتونم اینارو از خودش بپرسم!
مشکل پوستم کدر بودنشه,انگار مردس
شبا موقع خواب رتینویید میزنم روش هم کرم اریکه,روزی سه بارم صورتم رو با صابون تی تری میشورم روش هم اول دالاسین بعد ضد آفتاب ساختگی میزنم,
لطفا نظرتون رو بگید
مررررررررسی
2706