موضوع بحث

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

ممنون اقای دکتر ...خواستم قبل اینکه برم دکتر خیالم یکم راحت بشه...همش میترسم چون یکدفعه ای خال درومده اونم روی لب خال سرطانی باشه
1392/07/13
|
16:19
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )
سلام اقای دکتر چنتا سوال داشتم
۱من پوست صورتم مختلطه یکی دو تا کک ریز افتاده چجوری از بین ببرمشون؟

۲ پوست دستام چون خیلی تو ابه به شدت تیره شده چیکار کنم ؟

۳ قوزک پام به شدت خشک میشه یه خشکی ناجور که کاملا مشخصه باید چیکار کنم؟

ممنون ازلطفتون
1392/07/14
|
11:57
دلم میخواست پرنده ای بودم در اوج پرواز
سلام آقای دکتر لطفا جواب من رو هم بدید سوالم صفحه 24 مرسی
1392/07/14
|
22:55
هر آن کس که به تو دروغ گفت از صفحه دل محوش کن.
ماهان
بهترین درمان کک و مک استفاده از لیزرهای کیوسویچ است
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10900&LanID=1
برای دستتون از مرطوب کننده استفاده کنید و هنگام کار دستکش استفاده کنید
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10490&LanID=1
برای قوزک پا هم میتونید کرم اوره بیست درصد بزنیو و از سنگ پاهم میتونید استفاده کنید.
1392/07/17
|
15:00
سلام دکتر یه سوال: چند ماه قبل از اقدام برای بارداری مرد باید قرص فیناستراید (ریزش مو)را قطع کنه؟فقط یک ماه مصرف کرد و الان 9 ماهه از قطع ان میگذره .......
1392/07/18
|
11:28
Dokhtaram asheghetaaaaaaaaaaaaaaaaam
سلام آقای دکتر من موهای چربی دارم جوری که باید هرشب حمام کنم از شامپوهای خارجی و ایرانی محتلفی طی دوره های چندماهه استفاده کردم ولی تأثیری نداشته خواهشا 1شامپوی خوب بهم معرفی کنین
1392/07/18
|
11:30
من حقیقتا عاشق شده ام!! عاشق کشک و بادمجون
سلام دکتر پوستم خشکه چیکار کنم
؟
1392/07/21
|
15:18
ممنون دکتر جونم خوشحال شدم اخه بعضی ها میگن یه ازمایش شوهرت بده تا مطمین شی .میترسم
1392/07/22
|
09:56
Dokhtaram asheghetaaaaaaaaaaaaaaaaam
سلام دکتر خسته نباشید .دختر من ١٧سالشه و ریزش مؤ داره البته چند وقت پیش به خاطر منقبض شدم ماهیچه هاى پاش توی خواب متوجه شدم کمبود کلسیم داره الان که بیشتر شیر مىخوره بهتر شده ولی ریزش مو داره به نظر شما چه کنم خىلى خوشحال میشم افتخار بدین وجوابا رو بدین.
1392/07/23
|
21:39
امده ایم که با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم،نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم...
با سلام اقایه دکتر برا تیره بودن زیره بغل باید چکار کرد
1392/07/24
|
01:17
پسره گلم رفته تو 39هفتگی خدایا بابت هدیه قشنگی که به ما دادی هزاران بار شکرت خودت مواظبش باش
سلام اقای دکتر
من پای سمت راستم زیر شصت ، میخچه زده و پاشنه پای چپم هم زده ، به غیر از لیزر چی کار میتونم بکنم?
1392/07/24
|
01:30
سلام آقای دکتر/من بعد بارداری به مشکل ریزش مو دچار شدم و روزانه خیلی ریزش داره زینک و مکمل پرینتال میخورم ولی هیچ تاثیری نداره چیکار کنم؟خیلی نگرانم
1392/07/25
|
10:22
خانم سیما
توجه داشته باشید که ریزش مو رو همه دارند. اگه ریزش مو خیلی شدید باشه یا کم پشتی مو ایجاد کنه اونوقت باید دنبال علت گشت. پیدا کردن علت نیاز به شرح حاب معاینه و گاهی مواقع بررسیهای جانبی داره بهتره به متخصص پوست مراجعه کنید.
1392/07/26
|
00:20
خانم فرزانه تیرگی های زیر بغل دونوع دارند
اولیه که علت ژنتیکی و سرشتی دارند معمولا درملن موفقی ندارند در افراد چاق کاهش وزن کمک کننده است گاها از لیزرها استفا ه میشه
نوع ثانویه که در اثر بعضی بیماریها ایجاد میشه در اینگونه موارد باید علت زمینه ای تشخیص و درمان بشه
1392/07/26
|
00:25
ارسال پاسخ و نظر شما
پربازدیدترین موضوعات امروز